отзиви за сайта ''SMENZAMEN''

  • 7 971
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 397
Някакви отзиви за това яке да не се реазхождам до магазина  Hug



# 16
  • Мнения: 3 835
Имат магазин и на бул.Черни връх.


Къде точно, някъде след Кошарите ли? Деиствително ли има сериозна разлика м/у цените в сайта и цените в магазина?
Зимните якета и на мен ми харесаха, сигурно ще поръчам по-нататък. Харесах и едно дънково сако, обаче има само 146 размер, а дъщеря ми е максимум 134. Сутринта харесах и една туника с пола, сега отварям вече не ги намирам. newsm78

# 17
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Здравейте,моят син го обличам само от там и съм много доволна.Аз пазарувам само от сайта,защото цените са по-ниски отколкото във Враца.Доставката е безплатна над определена сума.Дрехите са качествени,а фирмата е много коректна.Аз при една по-голяма покупка получих една шапка за която бях направила запитване като подарък.Естествено това е приятна изненада.Лично аз предпочитам пазаруване он-лайн,защото мога вечер след като заспи малкият да разгледам на спокойствие и да избера според панталонките и блузки,и ризки,и чорапки,и шапки.Пазарувам при смяната на всеки сезон всичко на куп и така имам и безплатна доставка,а и лично на мен ми е по-удобно.

# 18
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,благодаря за отговорите.Сега спокойно ще мога да си поръчам,без да се притеснявам.Относно това за материите,аз смея да твърдя,че няма дреха без обозначение,за това от каква материя е.boshi-moshi как тъка ти носят двата номера?слагаш два продукта в кошницата ли и ако е така ,как става тогава заплащнето?Извинявай за неуместните въпроси ,но много ми е чудно. newsm78

# 19
  • Мнения: 2 936
А може ли някой да даде адреса на магазина,за да се видят нещата "на живо"...И ако има представа,може ли да сподели и там ли цените са акто в интернет магазина или има разлика.Мерси предварително!

виждам,че си от Монтана-ако ходиш във Враца там има два магазина на тази фирма.Единият е при т.нар."блок на полицичята",вторият е като тръгнеш от площад Ботев...след училището забравих му името  Embarassed

# 20
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Мерси много за информацията!Наистина до Враца ходя по -често.Не го знам къде е този блок на полицията,нито площад Ботев,знам търговската улица,но ще питам на място,да ме ориентират...Така и не разбрах в магазините цените различават ли се от тези в сайта или не?И последно във Враца така ли пише на магазина SMENZAMEN или има друго име?

# 21
  • Мнения: 409
boshi-moshi как тъка ти носят двата номера?слагаш два продукта в кошницата ли и ако е така ,как става тогава заплащнето?

Ами слагам един продукт в кошницата, но после по телефона ги моля да ми донесат и следващия размер. Те са толкова мили (работещите там), че ако усетят колебания от твоя страна и те самите ще ти го предложат. Обикновенно куриера е от фирмата им, момичетата ме изчакват до като премеря.   bouquet Става въпрос за София, предполагам че в други градове ще е по-сложна такава "услуга" Peace


На Емия да споделя и моето мнение:  smenzamen, са с по високо качество от ларедут. Peace

# 22
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Цитат
Обикновенно куриера е от фирмата им, момичетата ме изчакват до като премеря.   Става въпрос за София, предполагам че в други градове ще е по-сложна такава "услуга"
Аз съм от Обзор и предполагам,че ще използват Еконт,но ще пробвам да звънна по телефона.Предполагам,че в сайта има тел. номер,не съм обръщала внимание,но сега ще проверя Grinning

# 23
  • Мнения: 2 108
Пазарувам дрехи на фирмата от 4 години. Доволна съм от качеството на якетата Peace
80% от дрехите на детето са от тях. Не съм виждала магазин,в който цените да са по-високи от тези в сайта, а съм пазарувала в няколко градове. Обикновено в магазина дори са по-ниски или еднакви.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 13:39 от Наоми

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Името на магазина в София е Marquita
Този на бул.Черни връх е точно след Кошарите(посока хладилника)

# 25
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Цитат
а съм пазарувала в няколко градове
Наоми,       А случайно да знаеш дали има магазин във Варна или Бургас?

# 26
  • Мнения: 3 835
Името на магазина в София е Marquita
Този на бул.Черни връх е точно след Кошарите(посока хладилника)

Благодаря, сетих се кой е. Hug Ходила съм там да търся зимна грейка. Ще отида на място да разгледам и да сравня цените в магазина и сайта. На мен лично, ако цените са еднакви, не виждам смисъл да пазарувам чрез сайта, понеже съм наблизо, но мога да следя новите стоки без да се разкарвам до там.

# 27
  • Мнения: 2 108
Цитат
а съм пазарувала в няколко градове
Наоми,       А случайно да знаеш дали има магазин във Варна или Бургас?
пусни за питване в сайта, от който се поръчва,те са и вносители за БГ и разпространители и 100% ще те упътят за точни адреси във Върна и Бургас; Peace

# 28
  • Мнения: 4 668
Аз съм голям фен на дрешките им  Peace Пазарувам често .
Много са любезни , носят ги в удобно време за купувача и сменят , ако нещо не отговаря . На мен винаги размерите са ми пасвали идеално  Hug
Също съм на мнение , че дрешките са много качествени .

# 29
  • Мнения: 784
Цитат
а съм пазарувала в няколко градове
Наоми,       А случайно да знаеш дали има магазин във Варна или Бургас?

В Бургас магазина е на ул."Св.св.Кирил и Методий"  - някъде по средата на улицата.

Моите впечатления от он-лайн магазина (пазарувала съм доста):
 + стоките са качествени, обслужването е добро;
 -  нещо размерите не съответстват - дрехите отговарят на ръста си, но са доста по-широки -  при положение, че детето ми е едро (17 кг 104 см)  дрехите му окъсяват, но така и не може да ги напълни в кръста.

Общи условия

Активация на акаунт