да пусна ли тема, или не.......

  • 4 316
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 135
Да приключиш 14 годишно приятелство ей така просто, е болезненно, но той може би ти прави услуга в момента, като ти дава възможност да се откъснеш от миналото. Той както разбрах аз е приятел на бившия. От друга страна погледнато, моите истински приятели ми казват всичко в прав текст, аз на тях също и това го смятаме като истинска проява на приятелство без да се обиждаме едни на други.

# 16
  • Мнения: 2 039
Да приключиш 14 годишно приятелство ей така просто, е болезненно, но той може би ти прави услуга в момента, като ти дава възможност да се откъснеш от миналото. Той както разбрах аз е приятел на бившия. От друга страна погледнато, моите истински приятели ми казват всичко в прав текст, аз на тях също и това го смятаме като истинска проява на приятелство без да се обиждаме едни на други.

Изобщо не съм съгласна  Naughty Там, където е имало любов, ще я има! Неговото поведение не е липса на любов, а един вид уплаха от всичко, което се случва.Някои хора имат нужда да преосмислят нещата,имат нужда да помислят върху тези  драматични събития! Не ми харесват генералните изказвания от типа "зарежи го, той не струва" или " забрави за него, няма смисъл"...ами явно има !!! Ама моля ви, не разсъждавайте като приятно омъжени дами, реалността е савсем различна!!!!!!! Животът е доста по-драматичен и страстен от нашите мисловни клишета, доста по-търпелив и болезнен...
Мила, знам че не ни казваш всичко, но аз го разбрах.  Бъди търпелива(макар че аз не бях, от което загубих лекичко) и красива и предизвикателна, от което само можеш да спечелиш в случая  Hug Ако искаш да ме питаш нещо, заповядай на лични, за мен ще е удоволствие  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 25 621
А ти имаш ли някакви конкретни планове за вас двамата? Да не би да искаш да се връщаш тук заради него и човекът да е изпаднал в тих ужас от идеята?  Thinking
Тогава реакциите му са съвсем логични.  Whistling

# 18
А ти имаш ли някакви конкретни планове за вас двамата? Да не би да искаш да се връщаш тук заради него и човекът да е изпаднал в тих ужас от идеята?  Thinking
Тогава реакциите му са съвсем логични.  Whistling

Не, връщането няма нищо общо с него. Само това оставаше...не съм си го и помислила, а и  той не знае за това мое решение.
Но че е в тих ужас от нещо е факт.

Какви планове да имам, той се държи повече от зле.

# 19
  • Мнения: 2 005
Да не би да си му давала няква друга надежда и да си го разочаровала най - вече от това ... newsm78 Може би се е надявал на нещо ... Rolling EyesЯвно си му дала повод да си мисли за нещо по конкретно за вас двамата  и за това така остро е реагирал според мен  Thinking

# 20
LEI, какво да разказвам, тя историята е достойна за латино сага, от тези венецуелските.
Аз съм виновна за много неща в тези отношения, например че докато бяхме заедно не разбрах този човек има ли нещо повече към мен или не. Сега той е на твърдата позиция че между нас няма, никога не е имало и няма да има каквото и да било. Както се казва реже от всякъде и е упорит до безобразие.

Като цяло споделя мнението че сега съм се сетила, и че не можело аз да кажа искам и той веднага да откликне. Затова имаше и нападки, и епитети. На позицията е..ти кажи, пък аз ще преценявам става или не става. А аз наистина си мислех че неговата реакция ще е друга.Но, не би.


# 21
  • Мнения: 1 775
Нали казваш, че е приятел на бившия ти, може би не иска да си разваля приятелството с него и за това се отдръпва от теб.

# 22
Нито познавам теб, нито познавам него. Нито знам какво точно сте си казали.
Не мога да ти дам конкретни съвети. Опитай. 2-3 пъти ако се наложи. Счупените неща трудно се лепят. И почти винаги остава белег.

По-добре да не знаеш какво си казахме.
Някой ден може и да пробвам пак. Той е голям инат и по гръб не пада, ако ще отвътре да се гърчи.


LEI, права си.
А той има ли семейство тук,жена,деца...До колкото разбирам не сте много млади!?Искам да кажа че може би това го притеснява и като е разбрал че си идваш се е стреснал че ще му объркаш живота ако се върнеш.Плюс това от една възраст нататук хората доста трудно се решават на промени в живота си.И щом е такъв инат да не е скорпион?Щото те са много трудни характери.Какво да кажа.Моето мнение е да изчакаш.Такива бодри и решителни стъпки плашат мъжете.Той може би вече се вижда хванат на примка.А ако се усети заплашен може много лесно да го изгубиш напълно.

# 23
А той има ли семейство тук,жена,деца...До колкото разбирам не сте много млади!?Искам да кажа че може би това го притеснява и като е разбрал че си идваш се е стреснал че ще му объркаш живота ако се върнеш.Плюс това от една възраст нататук хората доста трудно се решават на промени в живота си.И щом е такъв инат да не е скорпион?Щото те са много трудни характери.Какво да кажа.Моето мнение е да изчакаш.Такива бодри и решителни стъпки плашат мъжете.Той може би вече се вижда хванат на примка.А ако се усети заплашен може много лесно да го изгубиш напълно.

Не, не е женен. И деца няма. Аз със женени не се занимавам.
Той не знае че си идвам за постоянно, няма кой да му каже, аз решението го взех преди 3 месеца, не сме се виждали отдавна.
Скорпион е, да.
Ами аз  ще чакам, ние доста отдавна се сдърпахме. Но е въпроса какво ще дочакам.
Той е много обиден, и заради епитетите и заради предишните ни отношения. Проблемът е дали аз да продължавам да дълбая в тази насокам просто ми е непонятен какво мисли. Защото когато се видим той се държи по коренно различен начин в сравнение с телефонни разговори, нет и тем подобни.

# 24
И се дразниме взаимно.

Хапливите реплики и от моя и от негова страна са точно по темата и точно там където най-боли. За съжаление.

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Този път нищо не разбрах от темата.....
Този мъж е близък приятел на съпруга ти,твой любовник или също само приятел....?
Какви са ти очакванията от този човек?
Какво всъщност имаш да ,,делиш,, с този човек,та си обменяте обидни епитети...?

# 26

Не, не е женен. И деца няма. Аз със женени не се занимавам.
Той не знае че си идвам за постоянно, няма кой да му каже, аз решението го взех преди 3 месеца, не сме се виждали отдавна.
Скорпион е, да.
Ами аз  ще чакам, ние доста отдавна се сдърпахме. Но е въпроса какво ще дочакам.
Той е много обиден, и заради епитетите и заради предишните ни отношения. Проблемът е дали аз да продължавам да дълбая в тази насокам просто ми е непонятен какво мисли. Защото когато се видим той се държи по коренно различен начин в сравнение с телефонни разговори, нет и тем подобни.
Ами ако не е женен и няма деца,просто изчакай да му мине.Значи не това го притеснява сега когато се развеждаш.А може да има друга жена в живота му?И направо ти съчувствам че е скорпион.Те са такива мътни за разбиране.И аз се мъча с един такъв и хич не мога да го разбера какво иска и какво мисли.Но и са много злопаметни.И не се мъчи да го разбереш,това няма как да стане.Имам чувството че и те самите не знаят какво искат.Но си мисля че ако не сте имали интимна връзка преди,а само сте били приятели,може пък за него всичко да опира точно и само до това-приятелството?!А той впрочем,ако е толкова възрастен как до сега не е създал семейство? Да не е от този тип мъже дето никоя не може да ги върже?Ако е такъв,мисля че не ти трябва.

# 27
Този път нищо не разбрах от темата.....
Този мъж е близък приятел на съпруга ти,твой любовник или също само приятел....?
Какви са ти очакванията от този човек?
Какво всъщност имаш да ,,делиш,, с този човек,та си обменяте обидни епитети...?

Имахме емоционална кратка връзка преди много време. Аз не изчаках той да се реши, или по точно бившият ми съпруг се възпозлва от  емоциаоналният ми срив тогава и се възползва много умело, успя да ме убеди че е по-добия вариант. Всиките бяхме в една компания. След това останахме добри приятели, той вече се чувстваше сбоден да си изказва чувствата и мислите, защото беше сигурен че аз съм женена.

Ами имах очаквания да помогне приятелски и да подаде едно рамо. Най-малко това.
Нищо нямам да деля, опитах се да му кажа че ми е ценен. И той спря да си говори с мене.

И аз и той сме на 35 год.

# 28
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Струва ми се,че твоя приятел се е по уплашил.....,не се ядосвай,но по добре не разчитай на него.

# 29
Е,аз си мислех че сте на по 50!Като каза че те е срам да кажеш на колко сте...А то какво излезе...Ами ти си още млада,имаш време...Изчакай,не го преследвай да не го уплашиш.Мисля че и на него му трябва време за да разбере какво иска от живота и от теб.И дали да е с теб!Сигурна съм че подобни мисли му се въртят из главата.Нека се разбере сам със себе си и после с теб.Имай вяра че нещата ще се оправят.Но все пак никога не бъди 100% откровенна с който и да било мъж.Повечето не го оценяват.

Общи условия

Активация на акаунт