Медът - еликсир на красотата

  • 13 314
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 758
добавяла съм мед в маските за коса,също и понякога си мажа на устните!доволна съм!

# 16
  • Мнения: 3 695
И аз правя в банята процедурите с меда...  Laughing Laughing Laughing
Намазвам се само с мед и започвам докъдето се стигам да залепям и отлепям ръцете върху кожата си.След известно време медът става като дъвка.Така се изкарват токсини от кожата. После се къпя...Кожата става мека,пухкава и ти става едно леееко...
много интересно, ще взема да го направя   Laughing
как го правиш - на суха кожа, преди душ  Thinking

# 17
  • DE
  • Мнения: 967
А лесно ли се измива меда от косата?

# 18
  • Мнения: 3 695
А лесно ли се измива меда от косата?

и аз съм го слагала в маската за коса и не съм имала проблем с измиването  Peace

# 19
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Ходила съм на меден масаж - много е полезен и извлича токсини мръсотии от порите, ама доста боли. Иначе за косата си слагам мед, жълтък и стимулант за коса на Икаров.
Относно козметиката - сещам се за крем за тяло и душ-гел на Planter's  Peace - това е естествена козметика (има я в по-заредените аптеки) - цена около 20 лв.

# 20
  • Мнения: 2 388
А лесно ли се измива меда от косата?


Много лесно. Simple Smile По-трудно се измива, ако си правила маска с мед и още неща ( например, зехтин, някакво масло или мас ( тогава е ужас ooooh!)).

# 21
  • София
  • Мнения: 3 407
Аз също съм почитателка на меда.
Като външна употреба съм правила масаж с мед и съм изключително доволна.
Наистина е малко агресивно усещането, обаче.

# 22
  • Мнения: 758
А лесно ли се измива меда от косата?


Много лесно. Simple Smile По-трудно се измива, ако си правила маска с мед и още неща ( например, зехтин, някакво масло или мас ( тогава е ужас ooooh!)).
аз съм слагала и зехтин и масла,и пак нямам проблем с измиването! Peace

# 23
  • Мнения: 2 388
аз съм слагала и зехтин и масла,и пак нямам проблем с измиването! Peace

Сложи другият път мас и пак сподели. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 758
аз съм слагала и зехтин и масла,и пак нямам проблем с измиването! Peace

Сложи другият път мас и пак сподели. Simple Smile
аз мас не ползвам Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 980
 Embarassed Embarassed  а меда какго мажете на косата newsm78 , неви ли залепва?
уфф. много тъп въпрос зададох  #Crazy

# 26
  • Мнения: 3 094
За лице си правя маска от мед и сок от лимон - прясно изцеден. Смесвам на око да стане подходяща за мазане смес. Избягвам околоочния контур. Накрая, преди да измия маската леко ексфолиирам с нея кожата. Много ми допада - особено в сауна ефектът на почистване от мъртви клетки, замърсявания и излишен себум е изключитело добър.

# 27
  • Мнения: 758
Embarassed Embarassed  а меда какго мажете на косата newsm78 , неви ли залепва?
уфф. много тъп въпрос зададох  #Crazy
аз само с мед не съм се мазала,ама като го добавям в маската се мажа с четка за боядисване Peace

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Embarassed Embarassed  а меда какго мажете на косата newsm78 , неви ли залепва?
уфф. много тъп въпрос зададох  #Crazy

Бъркаш в кацата с меда и го нанасяш на косата с пръстчета... Mr. Green лепне на моменти, но не залепя косата или нещо такова...отмива се без никакъв проблем  Crazy

# 29
  • Мнения: 516
Обожавам маските с натурален мед. Кожата става прекрасна.

Общи условия

Активация на акаунт