криво ми е и споделям..

  • 6 046
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
Пожелавам ти да се оправите по най-бързия начин Peace и с най-малките притеснения Hug!

# 16
  • Мнения: 4 784
Пожелавам ти възможно най-скоро да се оправи детенцето!
Радвам се, че има подобрение!

# 17
  • Мнения: X
Благодаря ви  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 163
Кати моята комшийка беше с такива гъбички на главата. Слава богу за около един месец се оправиха нещата и сега е добре. Понякога трябва да гледаме и от хубавата страна, сигурно му отива на мъника прическа тип шаолин а и може и да му се сгъсти косицата. Бързо да му мине на мъничето. А за котките то е неизбежно няма как и моята като види котка като се засили немога да я спра, сега си е втълпила, че може да я одраска и слава богу не я пипа. Но тя заразата може да е навсякъде а няма как да ги опазим. Аз моята я пазя от много време от летния вирус разстройство и повръщане /с това дете не играе с онова да не играе/ а сега за назидание май мен ме спипа вируса и как ще я опазя тогава........................................................

# 19
  • Мнения: X
Така е, права си но все като стане и се обвиняваме и си мислим че е можело да го предотвратим.

# 20
  • Мнения: 1 840
Кати, би ли написала имената на лекарствата, които са ви изписали?

# 21
  • Мнения: X
На работа съм в момента и не ги знам, те са у нас. Шампоана е  низорал а крема и хапчетата ги забравих...
Защо питаш?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Много съжалявам за случилото се,но не бива да се тревожиш.Косата пак ще порастне.
 КАТI_Z а синът ти как възприема нещата,може да го успокоиш с думите,че ще има най-модерната прическа и да му дадеш за пример някой известен с обръсната глава!Дано да има ефект  bouquet

# 23
  • Мнения: X
ооо с това нямаме никакъв проблем, той не се впечатлява от прческата Hug А и кято видя как му се радвам сякаш се хареса и той Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
ооо с това нямаме никакъв проблем, той не се впечатлява от прческата Hug А и кято видя как му се радвам сякаш се хареса и той Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тогава всичко е наред PeaceОстава само да имате малко търпение и да ви мине  bouquet

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кати, как е малкия юнак? Спаднало ли е още петното на главичката му?

# 26
  • Мнения: X
Кати, как е малкия юнак? Спаднало ли е още петното на главичката му?

Иренка -   ето.... http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328806.0


Като цяло, да, той е по-добре относно това петно...идната седмица предстои преглед.

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Успех на прегледа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт