Любители на торти и декорации на on-line пазар - събиране на поръчки

  • 41 893
  • 654
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 2 185
Не бързай толкова с плащането  Wink  Видяха ли си всички момичета от твоята групичка сметките? Всичко ок ли е с тях? Никакви въпроси ли няма. Ако всичко е точно и ясно, веднага мога да ти пратя инвойс на мейла, чрез който да ми платиш, но първо трябва да сме сигурно, че всичко е ок  Peace

# 616
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
О, Миме радвам се, че е минало без проблем на митницата.
При мен няма нищо- ходих до пощата днес. Ама те от добричката мистница ги занм аз- туткави са много.
За плащането- днес трябваше да си внеса моите парички в сметката, обаче не можах да се откопча от работа. Утре съм по-свободна, отивам до банката и живот и здраве утре вечер предлагаме да пробваме трансфера и че и аз малко трепаря как ще минат. Но ако се наложи на два пъти ще прехвърлям, пък ще видим как ще излязат сметките с таксата на Пей пал. Peace

# 617
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Клеър какви данни ти трябват, за да пратиш инвойс? Или да ми дадеш твоя имейл да ползвам сенд мъни?  newsm78

# 618
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Айде стига бе  ooooh! значи не съм объркала кашоните на Мимито и Джемма  newsm78  Grinning ...мисля, че съмвсем съм откачила, бях абсолютно убедена, че съм ги разменила. Мими, ще ми кажеш ли тогава какво ти пише на етикетчето от пощата, където е цената на пратката $47,50 или $41. Намираш ли си всички неща без едните дръжки за цветя и белтъците? Ако ти липсват още неща- Меренге паудър и единия айсинг...значи явно съм ги прехвърлила в кашона на Джемма  Thinking . Знам ли и аз какво съм направила. Но поне умопомрачението не е било пълно и е съм съм успяла да разменя кашоните  Peace
Мишелка и Джемма, при вас има ли нещо  Hug
Веси при вас всичко ли е наред с пратката   bouquet
Точно единия айсинг и меренге ми липсват.На колета пишеше 41$

# 619
  • Мнения: 2 185
Джемма, за да пратя инвойс ми трябва мейл  Peace, но сега излизам и няма да мога да го направя веднага, но ти ако искаш ми прати мейл-а си на лични, стига всичко по мсетките, които ти изпратих да е ок. Само че то не е, защото ви размених цените за пратките до Бг, а се оказа, че не съм ви била разменила пратките  Laughing. Обаче пък при вас има неща хна Мимито, не знам как ще си делите разходите с нея. Разберете се за тези неща и ми пишете  Peace

# 620
  • Мнения: X
А защо за нас няма нищо...Мишел,къде си?   newsm78

Шегувам се.Чакам си търпеливо.

# 621
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Клеър, няма проблеми за сметките. За нас сега важно тотала- за да ти преведа цялата сума. А ние вероятно в събота или когато е удобно за другите момичета ще се срещнем и ще си оправим сметките помежду си. Който ми е дал повече ще му върна и така, не се притеснявай за нас. Важното е с теб да се оправим. Пиша ти имейл на лични, утре в късният следобяд ще съм на линия , за да пробвам плащането. Ако не стане ще опитаме чрез сенд мъни, ама ми трябва и твоят имейл за това. Simple Smile

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Клеър, много ти благодаря newsm51 newsm51 newsm51

Снощи претеглих нашите пратки и изчислих цената на доставката. Като гледах списъка, който си изпратила мисля, че всичко е наред, но ще се успокоя и ще се зарадвам истински на нещата когато Весито успее да ти преведе парите.

# 623
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Ураааа, разплатих се. Плащането мина без проблем. По изпратинея ми инвойс само се логнах в Пей  пал и кликнах на Pay, всичко стана от раз. Очаквам  само  Клеър да потвърди, че е  получила паричките. Peace             

# 624
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
И аз се разплатих днес.
Очаквам  само  Клеър да потвърди, че е  получила паричките. Peace             

# 625
  • Мнения: 2 185
Момичета получих паричките от Варненската група и от Бургаската група, благодаря ви момичета  Hug
Надявам се Джемма скоро да получи пратката, а още по-силно се надявам Мишел да няма проблеми с нейната  Praynig

# 626
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
Еее, супер! Значи всичко мина успешно.  newsm44
Ина, и ние ти благодарим за вложените време, нерви и усилия.   bouquet

# 627
  • Мнения: 2 142

Момичета, извинете за мълчанието! При мен няма още нищо... В четвъртък, мисля да се занеса до митницата, направо. Тръшна ме страхотен грип. Не мога да мръдна. Вкъщи е като лазарет, защото се тръшнахме заедно с децата. Аз обаче съм най-зле. Поврътщам нон-стоп и се топя... Извинете за натуралното описание на картинката, обаче исках само да ви обясня защо не влизам.

# 628
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Eeee, супер. Радвам се, че са получени паричките. Аз и днес нямам нищо, надявам се до края на седмицата да дойде колетчето. Peace

# 629
  • Мнения: 2 142
Ураааааааа! Мъжа ми се прибра преди малко с бележката. Пристигнал е днес. Вероятно следобяд пощальонката е донесла бележката. Утре сутрин, ще гледам да се добера до митницата. После, ще пиша! Дано всичко да мине леко и благополучно!

Общи условия

Активация на акаунт