През ДЕКЕМВРИ с кърмаче във ръката ще пеем песни под елхата!

  • 16 521
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 23
кажете ми някой хубав магазин за бременни в варна моля вииииииии...аз знам само един на пазара ако някой знае нещо руго да пише

# 241
  • Мнения: 429
Страхотни снимчици и от двете срещи:о) Много ми се искаше да дойда на софийската, ама...работа,работа:( bg_desi  и аз бях на филма и се оглеждах за позната физиономия, ама от толкова много тумбачета в салона...Иначе и на мен филма ми допадна (с изключение на някои моменти), но на бебка (или бебчо, след изненадата на wildflower..кой знае..) май много и хареса, защото през цялото време усещах много силни движения в коремчето си!
  bouquet Хубава вечер на всички!   bouquet

# 242
  • Ямбол
  • Мнения: 38
Здравейте мами, аз много рядко пиша но често ви чета а сега като ви видях на снимките от срещите няма как да пропусна да ви похваля.Големи сладурани сте, чак ви завидях (благородно), че  няма с кой да се срещаме тук.

# 243
  • Мнения: 342
Здравейте мами, аз много рядко пиша но често ви чета а сега като ви видях на снимките от срещите няма как да пропусна да ви похваля.Големи сладурани сте, чак ви завидях (благородно), че  няма с кой да се срещаме тук.
Краставичка, има още една мама от Ямбол -  do_ra Flutter
Можете да си организирате и вие нещичко Simple Smile

# 244
  • Мнения: 65
bambi25 има и до окръжна точно срещу родилното и на центъра (уличката срещу Тропс къщата) пак са на Рени но почти навсякаде има различни неща,а и срещу кръглата Експресбанк и на червения площад имаше един но дали  още го има незнам .Леле че обяснение ти дръпнах дали ми разбра нещо незнам. Laughing

# 245
  • Мнения: 2
Здравейте, сладурки!

И аз да декларирам писмено колко ми беше приятно вчера и как се надявам да повторим и потретим Simple Smile Стори ми се много кратко, а на вас?

Лени, щях да те питам още вчера, би ли ми казала къде се намира този магазин с нощниците за кърмачки?

Варненки, страшно сте хубави, пу-пу! Щях да ви го казвам още миналия път, но нещо се замотах... Харемче, оправяй се и следващия път да те видим и теб на снимките Hug

Бърборанче, съжалявам, че сме се разминали, но на следващото мероприятие трябва да се познаем Simple Smile

# 246
  • Мнения: 22
Еееее, къде без мене Simple Smile И аз да отчета писмено,че изкарах просто страхотно и наистина следващия път трябва да е по-дълга срещата! Hug
Всички сме много хубави от София чак до Варна (или от Варна чак до София  Party)
Представете си само какви сладки и красиви бебета ще имаме!

Днес моя приятелка от Варна роди момченце- Бойко! Но ...това е най-мъчителното раждане за което бях чула. Влязла за естествено, после вакум, после форцепс и все не излиза, та накрая добре познатото секцио. Останалите подробности ще ви ги спестя! Каза, че бебето събрало толкова черни точки, че първо ще го понапляска  Laughing Дори още не го беше видяла сутринта като се чухме.
Желая ви хубава вечер!  bouquet

# 247
  • Мнения: 65
Елмина   доста са я поизмъчили приятелката ти ,но важното е че са добре с бебчо!
harem_style ти как си днес ?

# 248
  • Мнения: 1 131

Поли,днес поне нямам температура,но това за сметка пък на контркциите,които имам.Вече си мисля,че бебка май не и се стои много много в корема ми вече.

Харемче, оправяй се и следващия път да те видим и теб на снимките

Деситка,и аз се надявам следващия път да влезна в албумчето на варненските мами

Елмина,бас хващам,че приятелката ти като си види детенцето и ще забрави за натрупаните черни точки и напляскването.Иначе наистина си е било мъчително раждане май.Ужас.И при нас този момент наближава Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Мамчета,замисляли ли сте се,че скоро ще сме в седми месец,а това значи че скоро може да си имаме бебче   ylinfantвъв отчет-декември.Почти във всички отчетни има бебе родено в седми месец.Дано си ги доизносим бебоците,но се бях замислила и реших да споделя.Само се моля,ако имаме седмачета да са живи и здрви.

# 249
  • Мнения: 65

Мамчета,замисляли ли сте се,че скоро ще сме в седми месец,а това значи че скоро може да си имаме бебче   ylinfantвъв отчет-декември.Почти във всички отчетни има бебе родено в седми месец.Дано си ги доизносим бебоците,но се бях замислила и реших да споделя.Само се моля,ако имаме седмачета да са живи и здрви.

Oх и аз си мислех тези дни за това но дано всичко е наред и няма  бебче което иска да излиза по рано ,нека си стоят  до 9 месец  Praynig  newsm17

# 250
  • Мнения: 1 131
Каспърче,направих ти реклама
Ето тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=326556.0

# 251
  • Мнения: 551
Добро утро мами  Hug  Hug   Hug
Честит ви първи септември   bouquet Декември наближава с пълна сила и много се радвам за това  Laughing
Ама големи убавици сте бе и варненки и софиянки   bouquet
Лек и приятен ден на всички  Hug
Аз днес съм на работа  Sad Никак не ми се работи  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 255
Добро утро и прекрасна седмица!!!
Много сте хубави софиянки Simple Smile
Аз предлагам следващата варненска среща да я организираме в Владиславово, да повишим посещаемостта   Joy !
Бамби25, има един магазин с интересни неща за бременни, точно както са ти го обяснили - от МакДрайв тръгваш към клиника Темелков, и на 12 метра от светофара, от страната на зимно кино Тракия (бивше) е този магазин .. единствен недостатък, малко са им специални цените Wink
Дрехи за бременни ще намериш в Премама (на червения площад), в Манго, в Блага Благоева (до хотел Ренесанс - общината; и малко по диагонал над пощата по Владислав).
Харем, надявам се бързо да се възстановиш, а контракциите да изчезнат Simple Smile

# 253
  • Мнения: 65
Добро утро .
Пожелавам ви лека седмица , айде и септември почна леле колко бързо лети времето.
Аз снощи неможах да спя изобщо,много ми се повдигаше и ми се повръщаше.Пък сега ми се мотае главата, че си направих едно кафенце .  food010

# 254
  • Мнения: 65
Ето едно примерно клипче как се къпе бебчето.http://framem.com/lubopitno/lubopitno.html Откраднах го от  мамите октомврийки  amiiii

Общи условия

Активация на акаунт