Добър ендокринолог в София

  • 32 599
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 694
Нефертари, извинявай за купищата въпроси, но ако този хормон ми е увеличен какво предизвиква по време на бременност?Много ми е любопитно защото ако то е основен проблем може ли да се повлияе и да има успеваемост.Те моите проблеми са комплексни ,но все пак трябва да се знаят и да се отсраняват Wink

# 61
  • Мнения: 83
Комикс, ами да хормоните ти са си в ред. Пролактина е малко завишен, което най-вероятно се дължи на нещо друго- стрес,медикаменти и т.н. По принцип се лежи 30 мин преди вземане на кръвта, предната вечер никаъв секс и физ. натоварвания. Предполагам че не си си полежала преди да ти вземат кръвта и затова е леко завишен.
Кате, нямаш никакви проблеми по отношение на инсулина.ХОМА индексът ти също е в ред. Няма смисъл да повтаряш тези изследвания, поне засега.

# 62
  • Мнения: 1 765
Не, не съм, Неф, но пък спазих другите условия, в лабораторията не ме сложиха да лежа, но ме оставиха да поседя....малко да се успокоя....

Предполагам, че след 10ина дни ще го повторя, и така, благодаря ти за мнението   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 3 860
Благодаря ти nefertari  Hug
Това означава че може да се отхвърли ПКЯ заради ИР нали?
Аз утре ще ходя да си искам бележки за хормоните да ги пусна на 5-7 ден от цикъла Simple Smile
Освен ЛХ, ФСХ, Е2, тестостерон ДХЕА-С, андростендион,пролактин и ТСХ дали е хубаво още нещо да ми пуснат за надбъбречната?
Аз между другото се чудя дали има връзка и затова ще попитам  Embarassed
На мен повишеното окосмяване ми се появи след като ми изписаха да пия по схема витамини А+Е до 15 ден и после Дуфастон дали има някаква връзка или е било случайно?  newsm78

# 64
  • Мнения: 83
За да съм коректна липсата на ИР не отхвърля ПКЯ, нито я поставя.ИР единствено накланя везните в едната или другата посока. Същото се отнася и за отношението ЛХ/ФСХ. За окосмяването-все си мисля че не би трябвало да има връзка. Дуфастона е аналог на прогестерона най-простичко казано.
За надбъбречната-защо не се консултираш с лекар първо, за да не даваш излишно пари?

# 65
  • София
  • Мнения: 3 860
За надбъбречната и Тодорова и Василевски отхвърлиха да има ВНХ и затова се чудя  newsm78

# 66
  • Мнения: 83
Ами щом давма лекари са я отхвърлили, недей засега да ги изследваш. Все пак хормоните не са евтини. Simple Smile

# 67
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте Simple Smile
Аз си запазих час за д-р Шигарминова за другия вторник Simple Smile
Да видим тя какво ще каже  Rolling Eyes
Аз все си мисля че може пък нищо да ми няма и това с цикъла да е било случайно  Whistling дай боже  Praynig

# 68
  • Мнения: 83
Kate стискам палци Praynig Веднага да пишеш какво ти е казала.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 860
Непременно ще пиша  Hug
Надявам се тя да е моята докторка Simple Smile
Както и се надявам или да отрече всякакви проблеми или да ако има такива да се заеме сериозно и методично не да ме размотва като останалите  Praynig
Иначе мен ми е много хубаво тук да си обсъждаме и обменяме опит относно ендокринната ни система Simple Smile Надявам се да се събират още повече мнения  Grinning

# 70
  • Мнения: 1 287
Здравейте!
Скоро открих темата и понеже вече съм била на ендокринолог, и тя ми назначи изследвания, исках да ви попитам- в коя лаборатория правите вашите, за да ида някъде, дали сте доволни и т.н.
Понеже не съм чувала за никакви лаборатории, а и знам, че не всички могат да разчитат определени хормони, исках да помоля за съвет или адрес в коя да отида. Назначени са ми следните хормони: ТСХ, ЛХ, ФСХ, Пролактин, Тестостерон, Андростендион, Естрадиол и едно друго съкращение, което започва с ДУ (извинявам се, не мога да го разчета Embarassed).
                                                                                                                 Благодаря предварително!
P.S. Моля ви да ми отговорите възможно най-скоро, защото бързам!

# 71
  • Мнения: 83
Добра лаборатория е Бодимед-намира се на ул.Позитано, имат и клон до Медицинска академия( по-скоро до Майчин дом).Имат и сайт в и-нет.

# 72
  • Мнения: 94
Цибалаб също работят точно. резултатите можеш да си ги изтеглиш от страницата им. Няма да се налага да се разхождаш пак до лабораторията.
Имат страница Cibalab.com
Стават най-много за ден. Ако отидеш в централният им офис може и за часове. Работят с направления.

# 73
  • Мнения: 1 287
Благодаря много за бързите отговори! За пореден път се убеждавам, че тези форуми са адски полезни. Hug

# 74
  • Мнения: 83
Kate, ти май днес си на ендокринолог.Чакам включване, да напишеш как е минало Laughing
Стискам палци всичко да е наред Hug

Общи условия

Активация на акаунт