как да разбера?

  • 2 235
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 589
И на мен не ми стана ясно какъв е проблемът.
Освен да отидеш на лекар друго не мога да те посъветвам.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 508
 smile3556 smile3555

Нямам думи, колко безхаберни са някои хора...

EDIT: Боооже, тя е пуснала още една тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=325436.msg8445738#msg8445738

Ама признакът за бременност са две чертички, мила... Изглеждат така: EFP

Последна редакция: ср, 27 авг 2008, 22:56 от autumnsphere

# 17
  • Мнения: 242
туко що си извадих стъклената топка за да я попитам какво се опитваш да разбереш и дали си или не си бременна и ако ми отговори ще ти пиша  Joy

# 18
  • Мнения: 645
 Joy Joy Joy Joyкак да разбера?кое? Joy Joy Joy Joyпитай доктора! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 960
.... Joy Ти наред ли се , бе момиче ... newsm78

след поста ти това продължава 6 дена и ти още ли не си отишла на доктор smile3555... ние да не сме врачки  newsm78 ????

 ooooh!сега видях и тази тема,явно авторката или е много объркана или .... newsm78незнам , ама дано се ориетнира по бързо към някой специалист и да и се рашат проблемите

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Добре де, ясно, не си от БГ. Обаче явно има компютри там, от където си. А лекари няма ли!?

Според мен това, което си описала, е ранен спонтанен аборт.
Освен, ако не е цветна бременност.
Или най - обикновен мензис.
Или рак.
Или рана.
Или възпаление.
Или нещо друго, дето изобщо не съм го и чувала.

Ти изобщо възнамеряваш ли да отидеш на лекар!? Какво чакаш - да ти се случи нещо наистина? Лекарите какво, плашат ли те? Фобия ли имаш? Срам те е да те прегледат, да се съблечеш, малка си и не смееш да кажеш на мама, че водиш полов живот и изобщо имаш нужда от преглед... Или? Какъв ти е проблемът, че продължаваш да пускаш тема след тема с въпроси, вместо да вземеш най - сетне да ни напишеш какво е казал доктора, че и ние да се успокоим - колкото и това да те учудва, доста от пишещите тук наистина вземат присърце проблемите на онези, чиито постове четат... и искрено се притесняват...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 508
Има развитие!!  Grinning

Авторката е пуснала пета тема, в която ни съобщава:

pak sam az , samo iskam da vi kaja , 4e sam bremanna , i izkam da blagodary na vsi4ki za savetite .
BLAGODARY

Мило момиче, поздравления. Само искам да ти кажа, че бременността е сериозна работа и няма да е зле да се отнасяш по-отговорно към проблемите си. Консултирай се с лекар и недей така небрежно, моля те.

Лека бременност! Praynig

# 22
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Разгеле най - накрая разбрахме за какво става въпрос smile3538 smile3517.Авторката наистина се отнасяй малко по - сериозно към състоянието си, защото това не е шега работа, мисля че всички тук ще се съгласят.
Леко бременеене  bouquet

# 23
  • Мнения: 217
Голяма одисея! От това скачане от тема в тема, като от трън та на глог, ми се зави свят  #Crazy

"Пак съм аз с кафеникаво-жълтеникаво-розовикавото...."

Честито на авторката за бебето! Включвай се в този полезен форум, но почети малко теми, за да разбереш как се борави с него  Peace

# 24
  • Мнения: 374
Честито и лека бременност, ама по-отговорно Peace

# 25
  • Мнения: 645
оле най- накрая нещо да разбера Simple Smileчестито леко бременеене и бъди по отговорна! Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 17 592
Еее, разгеле - то момичето май много не може да се справи с отговорностите, та Господ му помогнал... Дано продължава да я пази и дано тя вземе малко по- сериозно да гледа на живота - и своя, и този на бебчето, което носи!

Общи условия

Активация на акаунт