Ютия: Тефал или Филипс?

  • 21 646
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 159
Да са похваля- купих си ютия  Party Тефал power jeans още не съм я пробвала, но дано да е добра  Laughing
valq_78 майка ми има такава ютия от 3 години, но покритието е взело да се надрасква, затова и аз съм малко предубедена. Може тези, които сега са излязли- с покритие Кареза да са наистина добри, но на мен не ми се рискуваше. Благодаря на всички ви за мненията   bouquet
Захир сигурно наистина ще е удобно, но според мен ще е доста скъпичко, а и дали го има в България Thinking

# 16
  • Мнения: 2 168
Въобще не е скъпо в сравнение с това, което даваме за ютии - струват приблизително 100-150лв..Аз съм ползвала в чужбина, но тук не съм ги виждала. Затова и питам... Hug

# 17
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
TEFAL Aqua Speed имам аз. Страшно съм доволна, дето са вика сама глади (за протокола аз мразя да гладя  Sick ). Майка ми имаше по-старичка Филипс, смени я с Бош. И двете са ми по-трудни и по-неудобни за работа, а и гладят по-бавно  Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 226
Имам Филипс от около 10 г. - една от най-добрите ми покупки.

# 19
# 20
  • Мнения: 3 830
Брех, този тефал какво чудо бил.
 newsm78Ще ме накарате и аз да си купя Тефал, макар че имам прекрасна ютия в момента.
 Peace

# 21
  • Мнения: 2 803
И двете са хубави.

# 22
  • Мнения: 183
Филипс Simple Smile Аз съм с тази ютия и съм супер доволна.Отвора за водата е доста голям и удобен.Абе заслужава си парите Simple Smile Успех Simple Smile

# 23
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Жената вече си е купила ютия-спряла се е на Тефал..  Wink

# 24
  • Мнения: 183
Жената вече си е купила ютия-спряла се е на Тефал..  Wink

е нищо де.Това инфо ще е за тези който още не са се ориентирали каква да бъде Simple Smile.А и сега е момента Bubeto*  да се похвали дали е доволна от избора Simple Smile

# 25
  • Мнения: 159
е нищо де.Това инфо ще е за тези който още не са се ориентирали каква да бъде Simple Smile.А и сега е момента Bubeto*  да се похвали дали е доволна от избора Simple Smile
Много съм доволна от избора- отвора за вода е много широк и удобен, лесно се глади, мисля че въобще не сгреших.

# 26
  • Мнения: 1 265
Аз пък гладя със БОШ цееели ДЕВЕТНАДЕСЕТ години и не е мръднала ???!!!

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 620
TEFAL  Peace Peace

# 28
# 29
  • Мнения: 1 848
Нашата ютия е Тефал за около 90 лв някъде, доволни сме.
А съседката ми показа неината Филипс която може да глади дрехите както са окачени на закачалката.
Цената и е около 300 лв.

Общи условия

Активация на акаунт