Има ли книжка с имена? Откъде?

  • 2 133
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 555
Ммм, цяла книга специално за мен са написали  Laughing
Веднага бих си я поръчала, ако не беше изчерпана, ама все някъде ще я има. За сега нищо спешно няма Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 993
Аз я купих от Ориндж, това беше първият линк, който ми даде гугльо. Може да я има в другите книжарници  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 466
Ммм, цяла книга специално за мен са написали  Laughing
Веднага бих си я поръчала, ако не беше изчерпана, ама все някъде ще я има. За сега нищо спешно няма Simple Smile

Тази книга ми я предложиха преди 10-ина дни в книжарницата на бул. Патриарх Евтимий, която е близо до предечката с Витоша. Ако не се лъжа, беше Хеликон.  newsm78

Аз още не съм се организирала да мина през някоя църква, но и това с аптеката е страхотна идея! Тенк ю!  Hug

# 18
  • Мнения: 3 675
Раздаваха безплатно такива с тестове за бременост Престо.

# 19
  • Мнения: 165
Има едно старо издание на речник на българските имена. Там са изброени хиляди имена (и собствени и фамилни), които през годините са записвони в регистрите. Обяснено е кое име от кое произлиза. Дори за някои особено интересни единични случаи е дадена и кратка история защо родителите са избрали точно такава дума за име на детето си. За именника си спомням само, че беше дебела книга с твърди корици (май жълто-оранжева). Година на издаване не знам, но е може би преди 1980. За ентусиастите - проверете по библиотеките. Може да изкочи отнякъде...   

Общи условия

Активация на акаунт