Как се справя с предателството?

  • 4 195
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Аз ще съм различното мнение Laughing Имам няколко приятели на този свят, на които без всякакви задръжки бих написала "Обичам те, слънце". Това са момчета, с които съм израсла, ревали сме си един на друг на рамото и наистина, ама истински ги обичам  Heart Eyes Да легна с някои от тях би било все едно да легна с брат си. Някакъв шанс при твоите хора да се е получило нещо подобно? Rolling Eyes

Аз лично смятам, че е точно това, за което благодаря. Вече се бях отчаяла. Наистина сме много близки, тя ни е като сестра. Мъжът ми със сигурност не би спал с нея, защото знае, че ще я загубим по този начин. Лошото е, че нещо в мен вътре се бунтува и не може да приеме факта, че тези думи са казани скрито от мен. Това е, което ме наранява, въпреки, че той казва, че точно затова не ги е казвал пред мен, за да не ме нарани. Че приема това като един вид разнообразие, без да има последствия, защото знае, че там няма как да стане, защото ще загуби голям приятел. Може да си кажете - Тази глупачка, как го защитава, но това е мъжът ми, имаме 12 г. брак, обичам го, имаме две деца и никога не съм чувствала липса на внимание от негова страна във всяко едно отношение.

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тогава за какво е темата?!

# 17
  • Мнения: 54
Не ми е ясно с предателството на "приятелката"или мъжа ти,защото нейният смс ми звучи повече като отговор,а не като навиране от нейна страна.
Напълно подкрепям това. Съобщението и е "И аз те обичам......", значи то е отговор на неговото " Обичам те" .

# 18
  • Мнения: 6 700
Крайно време е явно да си спретнете тройка.
Приятели аз в този казус не виждам, само нещо незадоволени.
Извинявай, но престани да вярваш в приказки и порасни.
Тя не ти е точно приятелка и мъжът ти не невинен като сълза.

# 19
  • Мнения: 476
....
Че приема това като един вид разнообразие, без да има последствия, защото знае, че там няма как да стане, защото ще загуби голям приятел.

Интересно ми стана каква ще да е тази жена, заради която ти ще повярваш на подобно обяснение, каквото ти е дал твоят мъж.

# 20
  • Мнения: 2 388
....
Че приема това като един вид разнообразие, без да има последствия, защото знае, че там няма как да стане, защото ще загуби голям приятел.

Интересно ми стана каква ще да е тази жена, заради която ти ще повярваш на подобно обяснение, каквото ти е дал твоят мъж.

И аз не вярвам в подобни филми, ама хора всякакви.

# 21
  • Мнения: 2 005
Извинявай , но никога повече тя нямаше да има място в сърцето ми , дори и като човек , да не говорим за приятелство ... #2gunfire Такова предателство ...гнусно  newsm78
А, пък на него бих му извила вратът  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 25 610
Хм, не знам дали спят или не, не съм им светила, но съм сто процента сигурна, че на "приятелката" ѝ е писнало от слепотата ти и е решила най-накрая да те шамароса с истината, пък дано най-сетне прогледнеш.
Или симулира връзка между тях, с цел да ви раздели и пак да сложи ръка върху мъжа ти.
Направо не те виждам, шансовете ти пред нея са нищожни...

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да не я изгубим.....!? Rolling Eyes
След като е толкова значима за вас приберете си я в къщи....,но подобни пожелания за лека нощ трябва да бъдат отправяни и към двамата,не само към съпруга ти...за да сте в точни отношения..
Не бъди наивна,хората са си ,,паснали,,.....за това е станала  близка и скъпа ,,приятелка,, на мъжа ти...

# 24
  • Мнения: 2 448
Да не я изгубим.....!? Rolling Eyes
След като е толкова значима за вас приберете си я в къщи....,но подобни пожелания за лека нощ трябва да бъдат отправяни и към двамата,не само към съпруга ти...за да сте в точни отношения..
Не бъди наивна,хората са си ,,паснали,,.....за това е станала  близка и скъпа ,,приятелка,, на мъжа ти...
  Peace

Не ми е ясно тя като твоя приятелка ли се запозна с мъжа ти или как? Двамата я намерихте и хоп семейна приятелка.
Обикновено семейните приятели са или други двойки , или някой стар приятел от детството на единия в последствие да стане общ.

# 25
  • Мнения: 3 550
Аз бих се лишила от подобна "помощ" и мигом бих я изритала от дома си. Айде, нЕма нужда от такова приятелство!

В един хумористичен вариант на ситуацията бих я попитала в очите: "Защо само него? Мен не ме ли обичаш, слънчице?"

# 26
И аз имах една такава приятелка ... и тя гледаше на мъжа ми като на "най-добър приятел", а аз съответно - "най-добра приятелка". Господи, какво доверие им имах само. Когато отсъствах от града бях най-спокойна, когато мъжлето ми беше с нея ... е както винаги се случва веднъж се прибрах по рано. Не се обадих за да го изненадам и какво стана - изненаданата бях аз. Дето се вика на калъп ги хванах. То не бяха оправдания, то не бяха ревове, видиш ли за първи път се случвало, били си пийнали повече. Оттам молби за прошки, да ама не. Да не съм толкоз проста. Наритах ги и двамата и после по живо по здраво кой откъдето е.
Не искам да те отчайвам, ама такова нещо като приятелство м/у половете няма. Мисля, че е време да си полираш рогцата и да им теглиш една *****.

# 27
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Това приятелка ли е .На мен не ми трябват такива приятелки.Трудно ще се спривиш след като се чустваш предадена от най близките си хора. Thinking

# 28
  • Мнения: 5 618
Малко страничен въпрос - fifi94, това 94 годината ти на раждане ли е? Защото, ако е така, нещо не ми се връзва, излиза, че си се оженила на крехката възраст от 2 години, за да навъртиш 12 години брачен стаж.newsm78

# 29
  • Мнения: 2 448
Малко страничен въпрос - fifi94, това 94 годината ти на раждане ли е? Защото, ако е така, нещо не ми се връзва, излиза, че си се оженила на крехката възраст от 2 години, за да навъртиш 12 години брачен стаж.newsm78

Може да е годината на запознанство със мъжа и, примерно, защо трябва да е набора и.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт