Давайте идеи за подарък?

  • 2 907
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 873
Пързалка...има ги в Метро!

# 16
  • Мнения: 2 792
Предлагам ти да му купите фотоапарат, подходящ за възрастта му- хем се учи, хем ще му е приятно, хем може да му стане хоби!!!
Ако пък и това си имате, тогава ти предлагам да му кажеш, че днешния Р. Ден е необичаен, понеже сте на морето и ще го отпразнувате специално.
  Фотоапарата е страхотна идея, той страшно си пада по снимането и миналата година на морето, направи страхотни снимки, явно има усет, защото всички снимани от него обекти бяха чудесно центрирани, щего обсъдя с баща му довечера, на мен много ми харе са идейката, благодаря Laughing
  Ходенето на море, нарочно го организирахме, да съвпада с РД, един вид по случай рождения ден, пък и аз винаги съм си мечтала да си празнувам РД-то на морето, та сега с Момчил наваксвам Wink

А той какво иска, питала ли си го? Или държиш да е изненада?
   Питала съм го, но нещо не се получава контакта, щот си поръчва от водичка(защото може да жаден и вика "За Рождения ден, искам вода", до каквото му е пред погледа в момента #Crazy, той се радва на всичко, а ако Димана го няма, се радва 2-пъти повече Laughing.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 873

А той какво иска, питала ли си го? Или държиш да е изненада?
   Питала съм го, но нещо не се получава контакта, щот си поръчва от водичка(защото може да жаден и вика "За Рождения ден, искам вода", до каквото му е пред погледа в момента #Crazy, той се радва на всичко, а ако Димана го няма, се радва 2-пъти повече Laughing.

Хаха, значи и при вас не става. Laughing Уф, толкова са заблудени милите...направо са си бебета! Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 215
Предлагам ти да му купите фотоапарат, подходящ за възрастта му- хем се учи, хем ще му е приятно, хем може да му стане хоби!!!
Ако пък и това си имате, тогава ти предлагам да му кажеш, че днешния Р. Ден е необичаен, понеже сте на морето и ще го отпразнувате специално.
  Фотоапарата е страхотна идея, той страшно си пада по снимането и миналата година на морето, направи страхотни снимки, явно има усет, защото всички снимани от него обекти бяха чудесно центрирани, щего обсъдя с баща му довечера, на мен много ми харе са идейката, благодаря Laughing
 
Радвам се, че ти харесва, дерзайте тогава и после да покажеш неговите снимки!!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 242
А аз на моята ще взема да и подаря за РД-то един аквариум /само дето малко ме е гнус от рибоци.../

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кифлата - отиди до Марсел и съм сигурна, че все нещо ще ти хрумне  Mr. Green. Даже съм готова да се закълна  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт