пералня CANDY GRANDO 45 см дълбочина ползвали ли сте?

  • 16 226
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 163
Цитат
С две ръце за Канди   Много съм доволна 


и аз така! майка ми има аристон, а в другия апартамент - горение, и двете бяха най-доброто на пазара когато се купуваха ( преди 2 години), но нито една от двете не може да се сравни с Канди-то ми! никакви проблеми, страшно лесна за използване, ако някога ми се наложи пак такава ще си взема...  Peace

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Цитат
С две ръце за Канди   Много съм доволна 


и аз така! майка ми има аристон, а в другия апартамент - горение, и двете бяха най-доброто на пазара когато се купуваха ( преди 2 години), но нито една от двете не може да се сравни с Канди-то ми! никакви проблеми, страшно лесна за използване, ако някога ми се наложи пак такава ще си взема...  Peace
Е, не не мога да избера и това е  ooooh!

# 17
  • Мнения: 3 621
Януари месец си купихме такава пералня, изключително съм доволна , пере много добре, не е много шумна , изключително икономична откъм разход на ток и вода , смятам я за една от най-сполучливите ни покупки

# 18
  • Мнения: 511
Нефертити,а този прословут шиацу масаж?Вадиш ли дрехите по малко намачкани?Ти с дисплея ли си взе или другата?

# 19
  • Мнения: 3 621
Нефертити,а този прословут шиацу масаж?Вадиш ли дрехите по малко намачкани?Ти с дисплея ли си взе или другата?
да с дисплея, и наистина като не забравя да натисна бутона за лесно гладене дрехите са по-малко измачкани
много добра работа върши и 32 минутната всекидневна програма, особено сега за лятото

# 20
  • Мнения: 1 006
Точно такава ми трябва по размери, започвам да се замислям по-сериозно, като ви чета, така че - Благодаря на авторката, че е пуснала тази тема!

Иначе си мислех засега да си остана със старата Горение, която просто няма как да влезе в шкафа Whistling

# 21
  • Мнения: 970
След 10години -11 стата и с тъпчене с крак   Joyза да затворя вратата ,барабана на моята КАНДИ нещо се е разхлабил ,/раздрусал  или размърдал/ ако мога така да го нарека.Освен че така е по шумна нищо друго и няма .
Всичко е на късмет .
Успех в избора. Peace

# 22
  • Мнения: 161
Мнения всякакви. Имаме приятели с над 10 год. Канди никога не им е правила проблеми.
Даже като купувахме пералнята на майка ми си спомням че Канди-тата даваха 3 год. гаранция още тогава, докато останалите по 1-2 год.
Ако случайно се откажеш от Кандито - един приятел си взе Аристон с такива размери(45 см), но за 5 кг преди година и нещо за около 600 и нещо лева, мисля, - електроники, ала - бала, всякакви екстри обаче това което най-много ме впечатлява че наистина е много безшумна(тя си е и такъв модел де - Super silent), чак му завиждам.
Колкото и да е некачествена една пералня в тези дни все 5-6 години ще издържи, след 5 години кой знае какви технологии ще излязат и ще искаме да си купим всички - ето сега някакви с пара перяли, кой знае след 5 год. какво ще се пръкне.
Освен килограмите на пране аз бих питал и колко е минимума на прането - защото има перални дето ако им сложиш под 3 кг на центрофугата се разкарват като бесни.
Новите програматори не са механични, не могат толкова лесно да се повредят. Остават едни тампони, лагер и нагревател (не вярвам помпа да се повреди, сензорите също не са толкова лесни за повреждане).
Уърлпула на майка ми след 10 год. чак си поиска лагер, дотогава никакви дефекти  - е 20 лв за лагер и 20 лв за отварянето и е като нов. Викаш техник на 2-3 години да ти направи профилактика за да изчисти натрупания котлен камък(ползват там някакви ампули концентрат), което струва 20-ина лева тия дни и следващите няколко години си я ползвай със здраве Кандито.

# 23
  • Мнения: 3 621
Освен килограмите на пране аз бих питал и колко е минимума на прането - защото има перални дето ако им сложиш под 3 кг на центрофугата се разкарват като бесни.
doh Добре че ми напомни, забравих да кажа , тук /при Канди грандо/ минимума пране е 2 кг.

# 24
  • Мнения: 794
И пералнята, и хладилникът ми са Candy и са купени от Технополис. Кой "разбирач" се произнесе, че марката не струва?! newsm78 Това е една от най-добрите марки на домакински уреди! Страшно съм доволна!

# 25
  • Мнения: 1 006
Ася, може ли да споделиш от колко време ги ползваш?

# 26
  • Мнения: 3 621
Ася, може ли да споделиш от колко време ги ползваш?
Не съм Ася ама и аз да ти кажа, на свекърва ми и хладилника и плота и фурната и са Канди и аспиратора , ползва ги вече 5 или 6 години , единствено не е доволна от аспиратора
Специално за хладилника , рафтовете са широки и удобни лесно се поддържат, събира доста неща , фризерната част също е доста удобна .Мене още ме е яд че не изчакахме малко да доставят хладилник и си купихме Уиърпул. Това определено  е марка от която нашето семейство сме доволни

# 27
  • Мнения: 49
Здравейте,

И на нас сега ни предстои купуване на цялостно кухненско оборудване. Минахме през доста марки най-вече за пералнята и хладилника. Първоначално мислехме АЕГ, после си харесахме една пералня Whirlpool 6то чувство, а сега май стигнахме до Candy (тази със дисплея). Наисtина ме учудва обаче, че не я видях като модел в никой от сайтовете на Candy.

Така като чета мненията ви, май ще купим Candy. Simple Smile Но все пак реших да попитам, ако някой от вас си е променил мнението? Ще се радвам да споделите Simple Smile Благодаря!

# 28
  • Мнения: 47
Ние ползваме Candy GO 1280D (1200 обр., 8 кг) вече близо 6 месеца и нямаме оплаквания засега. И ние така се двуомихме за марката , когато я купувахме, но мисля че не сме сгрешили с избора си. Времето ще покаже. Wink

# 29
  • Мнения: 3 621
И аз продължавам да съм доволна от пералнята  Wink изобщо не съжалявам че я взехме

Общи условия

Активация на акаунт