въпросче

  • 1 749
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 197
Споменатите от теб уреди не вършат никаква работа. Мога да ти дам съвет за ниското кръвно. Аз съм с много ниско и често изравнявам двете граници. Кафе пия много, защото го обичам, но то не ми помага за кръвното. Тайната е да пиеш много вода. Много добре действа и мътеница със сол - мен веднага ме освестява /това ми го беше казвала приятелка лекарка/. Забелязала съм също, че за освежаване и тонизиране нямат равни фрешовете и най вече вода със пресен лимонов сок вътре. Понякога единствено това ми връщаше тонуса след нощна смяна например. За да се откажеш от сладкото, ще ти трябва воля, или просто добра мотивация Wink! А и 5 кг не ми се струват никак много! Аз имам да свалям доста повече Simple Smile. Успех! Peace

# 16
  • Мнения: 6 604
Благодаря ви момичета. Направо ме отказахте от "чудодейния" уред Laughing А 5 кг за мен са много,1-во,защото са не дупето и бедрата и 2-ро, защото не съм свикнала. А да откажа сладкото ще ми трябва мнооооооого воля Naughty Пожелайте ми успех в борбата(ама много са упорити ей Wink).

# 17
Чей и аз да ти кажа!
Уреда е супер нововъведение, последна дума на науката, обаче дават как са изглеждали преди години хората, които са го ползвали ...  newsm78 Излиза , че те са ползвали уреда преди изобретяването му...  newsm78

# 18
  • Мнения: 824
Благодаря ви момичета. Направо ме отказахте от "чудодейния" уред Laughing А 5 кг за мен са много,1-во,защото са не дупето и бедрата и 2-ро, защото не съм свикнала. А да откажа сладкото ще ми трябва мнооооооого воля Naughty Пожелайте ми успех в борбата(ама много са упорити ей Wink).

Радвам се,че се отказваш от "чудодейния" уред.Но с това мислене скоро няма да се откажеш от излишните си килограми.

Не можах да си отговоря на следния въпрос:Как точно се бориш с килограмите,след като  не искаш да спортуваш,а и нямаш воля да извадиш от менюто си сладкишите?

# 19
  • Мнения: 1 447
Ако почна да вярвам на всички  реклами до къде ще стигна.Не всичко  от рекламата е качествено и хубаво. Naughty
Напълно съм съгласна.Повечето от рекламираните неща са некачествени.

# 20
  • Мнения: 6 604
Радвам се,че се отказваш от "чудодейния" уред.Но с това мислене скоро няма да се откажеш от излишните си килограми.

Не можах да си отговоря на следния въпрос:Как точно се бориш с килограмите,след като  не искаш да спортуваш,а и нямаш воля да извадиш от менюто си сладкишите?

[/quote]
 Ми как-чакам да измислят чудодейния уред най-накрая Peace Hug

Общи условия

Активация на акаунт