Обичаме ли еднакво?

  • 2 804
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 38 538
PASIвната стъпка, да за един и същ човек. Може и настроения да са. Според мен човек винаги се учи, особено в любовта.
Дилянка, почувствах се малко глупава, верно че семейните отношения не са никак лесни понякога,но не ми казвай че не ти е правило впечатление, че ти го гледаш по един начин, а той дори не забелязва влюбения ти поглед. Rolling Eyes
Субективни са чувствата да, нали затова не се казват, а се показват.


Е това за погледа - да така е. И даже понякога не иска да го гушкам.
Но мъжете са си такива - не обичат да си показват чувствата.
Но любовта на един мъж се изразява не само в прегръдките и милите погледи, нали?
Има и други начини да покажат колко държат на теб.

# 16
  • Мнения: 3 782
Да съгласна съм, но всяко начало е толкова красиво. Толкова нежно и различно.
Ежедневието, как да се преборим с него. Как да се научим да показваме и обичаме както в началото?

# 17
  • София
  • Мнения: 38 538
Да съгласна съм, но всяко начало е толкова красиво. Толкова нежно и различно.
Ежедневието, как да се преборим с него. Как да се научим да показваме и обичаме както в началото?


Нещата никога не могат да бъдат както в началото. С времето се променят и чувствата и хората.
Трябва да се научим да се обичаме дори и в ежедневието.
Малки забежки заедно извън града, работата и децата вършат работа за освежаване според мен.

# 18
  • Мнения: 405

vladka_sun, не правя сметка, не искам да измервам любовта, но ми е интересно,все чувам че двама човека не се обичат по еднакво. За мен и моята любов не искам да мисля, защото ме е страх. Страх ме е че ще дойде моментът когато няма да ме обича както в началото. Може би и затова пуснах темата, знам ли? Thinking[/color]
не се отнася конкретно за теб. Peaceпо принцип така мисля Hug
нз дали с времето любовта си отива, но някакси се успокоява.... Tired

# 19
  • Мнения: X
И какво ако забележим, че не е съвсем по равно? Ще се опитаме тук да подкъсим, там да издължим и някак си да изравним неща неизмерими ?

# 20
  • Мнения: 3 782
И какво ако забележим, че не е съвсем по равно? Ще се опитаме тук да подкъсим, там да издължим и някак си да изравним неща неизмерими ?

Знам ли, може би издребнявам, но ме боли, може и да е от момента. Rolling Eyes Доста неща се събраха.
 Просто исках да разбера дали и с другите е така?

Изумявам се как с течение на времето свикваме или не ни прави впечатление това от което преди ние боляло.
Просто ей така казваме - нещата се променят.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 14:46 от ani_4ka

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
единия или другия е по-ревнив, по-умрен, по-сприхав, по-добре платен ... не може всичко да е по-равно а и чувставата на хората се променят с времето.

# 22
  • Мнения: 301
Хората са различни - не трябва ли да е същото и с начина, по който ги обичаме? Някои ги обичаш спокойно, с други ...  Crazy. Не мога да обичам спокойно - или е или не. Много съм отстъпчива иначе, но не мога да приема точно това спокойствие, в което хората се губят. Никога не съм се замисляла дали давам повече, отколкото получавам и ако е така ресто ли да искам. Не знам дали разнообразието, за което Дилянка говори решава проблема.
И все пак нали хората се променят - значи ли, че и любовта ни към тях се променя. Друг въпрос е дали ни харесва и дали ни е достатъчно това, което остава от любовта с годините.

# 23
  • Мнения: 957
Аз със сигурност обичам повече и се раздавам повече..особено с моя приятел..
Определено много боли.. нащата вруска  е любов на 100%.. от мен около 70 а от него 30.. за съжаление..
Но като се замисля..това не ми пречи..даже ме радва..понякога..

# 24
  • Мнения: 3 782
Лошото е понакога Ефи, че когато човека отстреща се научи така в началото, после не се променя. Но щом на теб ти е добре.
Има хора за всичко, такива които дават, и такива които взимат.

# 25
  • Мнения: 957
Много е лошо..но започва и да ми писва..и обиквенно при мен вруските са така..в началото аз съм 70%... после .. аз съм около 5%...защото не мога така нон стоп..изтощавам се..

# 26
  • Мнения: 2 108
Няма мярка за обич. Нито еднаква обич. Всеки го разбира,чувства и показва по различен начин.
Моето мнение е никога обичта не може да е еднаква и от девете страни,поради споменатите в предното изречение неща.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
В една песен на Веселин Маринов се пее: "Знай, единият обича, малко повече обича и до гроба го боли".

В предната си връзка аз бях обичаната, но сама не пламтяща.

Сега ми се струва, че обичам повече аз Hug и честно, предпочитам да е както сега Simple Smile в сравнение с преди

# 28
Забелязала съм че винаги единия е по-обичащ от другия.Аз например съм по-любвеобилна,по голяма лепка и все искам да прегръщам,да целувам...Но моя човек не обича такива работи и когато посегна да го прегърна или да проявя нежност,той направо скоква като опарен и все се оправдава че нещо не му е до глезотии или интимности в момента.А иначе ме ревнува,показва огромна любов.Хм,май това неговото е просто фанатично свикване с мен.Та на въпроса...Никога не могат да обичат еднакво двамата партньори...Може би всичко е на периоди с редуване.Днес единия е с по-влажен поглед,утре другия!Ако щете го наречете въпрос на настроение.

# 29
  • Мнения: 4 392
Когато започнеш да мериш Любовта, това вече не е Любов.
Тя не може да се измери.

Общи условия

Активация на акаунт