искат да го предизвикат

  • 1 904
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Таблетката мисля, че се казва цитотек, ама трябва да има причини да се сложи. Момичетата по-горе са ги написали. Леко раждане ти пожелавам.

# 16
  • Мнения: 2 111
Обади се и попитай лекаря защо ще предизвиква раждането.Аз имах намалели води,плацентата ми беше презряла и ходех на запис на тонове.Ако бебето не беше добре щяха да го извадят по-рано.Но ти при положение,че дори още не си преносила и да ти предизвиква раждането Thinking
Не знам,ти си познаваш доктора и колко можеш да му имаш доверие.

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
На мен ми предизвикаха раждането с вагинална таблетка на 5тия ден от преносването , според лекаря ми имаше медицински причини - стара плацента , сложиха ми таблетката в 6.00 , в 9.00 започнаха контракциите и в 13.00 ме срязаха за секцио , защото пъпната  връв се беше увила около нея.
Успех и леко раждане  bouquet

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На мен ми предизвикаха раждане на 7-я ден от преносването....тоновете на бебето не бяха много добри.Сложиха ми вагинална таблетка и след 30мин започнаха болките....след 3 часа вече родих.....много бързо стана-беше ми първо раждане.Успех и не се плаши Hugдано всичко е наред Praynig

# 19
  • Мнения: 3 092
При положение, че в цивилизования свят смята за родено на термин всяко дете в периода от 38 до 42 седмица включително, не мога да разбера защо у нас статистически изчисления термин се смята за някаква дата-образец и след нея децата се водят преносени  Shocked
Но май вече е късно за смяна на лекаря ??
и аз така знаеш , мислех и бях чела .
След като преносих 1 седмица ме приеха за наблюдние .Прегледаха ме на видеозон и установиха 3-та зрялост на плацентата и критично намалели околоплодни води .
Познай дали не се съгласих да ми предизвикат раждане .
За щастие няколко часа по - късно Нана сама тръгна да се ражда .

# 20
  • Мнения: 1 428
Да не би да му плащаш, а той да излиза в отпуска наистина?
Thinking

Общи условия

Активация на акаунт