Екскурзия до Александруполис?

  • 21 348
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 418
И какво пазарувате все пак, за Гърция съм чувала че не е много евтино? Доколкото разбирам това е основната идея или просто си пиете кафето там Money.

# 16
  • Мнения: 2 926
И какво пазарувате все пак, за Гърция съм чувала че не е много евтино? Доколкото разбирам това е основната идея или просто си пиете кафето там Money.
Каквото си пазаруваме в нормален курорт.
А иначе защо да не си пием кафето там - който може да си го позволи.....

# 17
  • Мнения: 418
Беше ми интересно, аз от курортите пазарувам сувенири например. Колкото до последното ти изречение ще го прескоча Mr. Green.  За съжаление не научих нищо интересно от отговора ти. Предположих, че след като няма забелижителности, а има шопинг това е основната идея.

# 18
  • Мнения: 2 926
Беше ми интересно, аз от курортите пазарувам сувенири например. Колкото до последното ти изречение ще го прескоча Mr. Green.  За съжаление не научих нищо интересно от отговора ти. Предположих, че след като няма забелижителности, а има шопинг това е основната идея.
Александруполис не е Атина, няма кой знае какъв шопинг.Но пък аз намирам за интересното да прекарам един ден в малко, спретнато градче на брега на бяло море.За теб не знам.
И за да ти отговоря на въпроса - купих си 5 чифта сандали от намаление за по 15 евро.

# 19
  • Мнения: 418
Благодаря, за което   bouquet!

# 20
  • Мнения: 2 926
Благодаря, за което   bouquet!
thumbsup за нищо

# 21
  • Мнения: 4 784
Аз града не го възприемам като курорт. Не съм и чувала до сега някой да ходи там на море, освен може би местните и бг еднодневни екскурзии до там. Аз никъде не съм споменала, че сме ходили заради евтиното, но за качеството на много от стоките, съм лично убедена, че е по - добро, макар и по - скъпо. Има най - разнообразни магазини, на мен поне ми харесаха. Особено единия от ония, които са накрая на града, 2 часа изгубихме там в проби и пазаруване.

Общи условия

Активация на акаунт