Да го подкрепя ли?

  • 8 251
  • 154
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Можете да дадете апартамента си в Търново под наем и ще си помагате, за да може всички да сте заедно... Чувала съм, че там наемите не са много ниски.

# 16
  • Мнения: 2 388
Аз бих го подкрепила.

# 17
  • Мнения: 387
нали затова сте семейство да взимате решение заедно...аз бих подкрепила моя мъж, каквото и да реши...дори да отида на другия край на света...а щом ти имаш високоплатена работа той пак може да си потърси нещо друго, но във вашия район...ако пък работата ти всъщност не е чак толкова доходоносна, тръгвай...и тук има какво да работиш...а детето ще свикне много бързо...
migito  добре го е описала...но вземете решение заедно...ако сте заедно тук имам начин да се оправите, но ако той дойде сам...............

# 18
  • Мнения: 159
мерси за отговорите проблема ми е че аз не искам да живея в софия

# 19
  • Мнения: 159
ще пиша пак утре

# 20
  • Мнения: 417
Направете си сметка и за разходите не само за приходите Peace

# 21
  • Мнения: 7 947
Защо обръщате всичко в пари  Shocked
Ами факта, че ако той замине - тя остава сама? Вечер се прибира и е сама. Ляга си сама. Детето е само с мама. Татко все го няма. И още мноого мноого подобни. Какво ако парите са повече - всеки ще си ги харчи поотделно, супер...

# 22
  • Мнения: 417
Защото такава е  причината -финансова

# 23
  • Мнения: 159
ехо ще пиша още малко мъжо отиде с детето до магазина притеснявам се,че ако види темата ми няма да му хареса

# 24
  • Мнения: 159
как да му докажа,че искам да живея с него в Търново че не ми пречи да взема полицейската си заплата дори и като се разплатим да ни остават много малко пари , Все пак и аз работя не сме на хляб и сол...

# 25
  • Мнения: 2 388
mimito7676 мисля, че трябва да обърнеш внимание и на факта, как той се чувства, че взема малко пари.
За теб ми е ясно, че това не е проблем, но за него може да е.

# 26
  • Мнения: 159
не ми пука че почивните дни ще си стоя в къщи щото нямам пари за басейн например важно е да сме заедно но той иска да сме що годе независими финансово и това е , БЛАГОДАРЯ  за коментарите отивам да си поплача да се моля и аз вече незнам кокво ,това е голям стрес за мен чао до утре

# 27
  • Мнения: 417
А няма ли вариянт да си намери по добра работа във В.Търново?Така ще сте доволни всички

# 28
  • Мнения: 4 916
Ами за теб не са проблем парите, но за него явно са.
Един от двама ви ще трябва да направи компромис - или той ще си остане на заплата, която не му е достатъчна, или пък ти ще го виждаш само в събота и неделя. Това е.
Пишеш, че той иска да сте независими финансово - това явно означава, че сега сте зависими. Ми нормално е да се тормози и да търси по-голяма заплата.

# 29
  • Мнения: 159
за парите може би да работата му е много напрегната може да го извикат по всяко време за какво ли не и честно казано накрая аз взимам повече от него но аз сестрахувам да се разделим и да се грижа сама за детето ни дори и за доста повече пари а той казва че е длъжен да го направи за нас, МНОГО  ми е трудно да го подкрепя и наистина спирам, че да не го ядосам

Общи условия

Активация на акаунт