"Кога ще открием петното, с което Вениш не може да се справи?!"

  • 5 259
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
На майка ми й препоръчали някъде, та и аз, един препарат за петна, който се казва Клири. Български е, не е скъп и се справя добре. Майка се бори с петна вече мнооого години, повече от 30  Crazy и тя твърди, че е добър, по-добър от Вениш.

# 16
  • Мнения: 2 467
Oткрих го - петно от шоколадов сладолед.
Разкошна бяла рокличка,която седи невероятно на дъщеря ми. Като малка фея е с нея. Обличаме я за първи път. И баааам гадния сладолед направи разкошната рокличка в разкошен парцал Sad  Г-н Вениш никаква не я свърши. Многократни опити и накисвания. Тц.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Всъщност Вениш с кои петна се справя  newsm78 ? С тези от чешмяната вода навярно. Аз съм изключително недоволна от този препарат. Киснене по 24 часа, пране с него...леко петното избледнее. От Апта Експрес гел също, въпреки че струва двойно.
Ще пробвам този, който препоръчвате, че ми писна нови блузки на сина ми да си сменят предназначението като парцали.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 12:22 от AlexaS

# 18
  • Мнения: 818
Не можа да се справи и с петното от тичинките на лилиум вьрху чисто новата ми бяла блуза...
Сега е бяла на жьлти крьгчета и седи захвьрлена в шкафа до откриване на по-добьр препарат.

# 19
  • Мнения: 4 371
Аз белите неща ги кисна в белина, ако са памучни. На бебето акото много трудно се пере обаче ooooh!

# 20
  • sofia
  • Мнения: 8 938
На бебето акото много трудно се пере обаче ooooh!
Това съм изпирала само с домашен сапун. Натърквам яко и седи цял ден........Памперс изпускаха през кръста и докато се усетя да ги сменя с пелени с ластик отзад що пране изпрах  ooooh!
А К2 не помогна за някакви пресни петна и сега си виси в банята.
Едноцветни дрехи, почнах да рисувам върху тях, правя апликации от мъниста и подобни. Що блузи и панталони (повечето мои) се върнаха към втори живот.

# 21
  • Мнения: 4 371
Това с апликациите е много хитро Grinning

# 22
  • Мнения: 2 908
Аз съм супер доволна от Вениш до сега-всички петна от дрехите на детето ми маха-плодови,мазни,шоколад,ако...всякакви.Но не ги пера в пералнята-накисвам ги на ръка.

# 23
  • Мнения: 2 891
Аз пък всичко изпирам с Вениша  Rolling Eyes До сега не съм имала греда.

# 24
  • Мнения: 7 430
На майка ми й препоръчали някъде, та и аз, един препарат за петна, който се казва Клири. Български е, не е скъп и се справя добре. Майка се бори с петна вече мнооого години, повече от 30  Crazy и тя твърди, че е добър, по-добър от Вениш.


а къде може да се намери  newsm78
Аз сщо съм от недоволните от Вениш и по-скоро от този за цветно пране - чисто ново блузка на големия е с едно петно от сладолед и с нищо до сега не можах да я изпера  Tired

Малко оФФ - Дуци, принцесата ви е един голям бонбон  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 14 490
Аз пък всичко изпирам с Вениша  Rolling Eyes До сега не съм имала греда.

аз също, никакъв проблем освен ако преди това съм го прала надявайки се вълшебния ариел или персил ще се справи с петното.

виж от вениша за килими никак не съм доволна

# 26
  • Мнения: 4 202
На майка ми й препоръчали някъде, та и аз, един препарат за петна, който се казва Клири. Български е, не е скъп и се справя добре. Майка се бори с петна вече мнооого години, повече от 30  Crazy и тя твърди, че е добър, по-добър от Вениш.

а къде може да се намери  newsm78


Купувам го от кварталния магазин за препарати, не съм обръщала внимание дали го има в големите магазини  Thinking

# 27
  • Мнения: 7 430
red shoe   bouquet
Ще потърся и аз из кварталните магазинчета, че в Кауфланд не го видях  Peace

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Не ползвам Вениш, не ми се налага. Докато беше бебе дъщеря ми и се цапаше доста, перях само с Персил. Нямаме нито една похабена и лекьосана дреха, включително лигавниците й са като нови. Напоследък, ако открия неизпрано петно, го накисвам за десетина минути със Спот и нямам никакви проблеми. Изчезват петна и от шоколадов сладолед, и от череши, и от машинно масло...

# 29
  • Мнения: 1 176
На майка ми й препоръчали някъде, та и аз, един препарат за петна, който се казва Клири. Български е, не е скъп и се справя добре. Майка се бори с петна вече мнооого години, повече от 30  Crazy и тя твърди, че е добър, по-добър от Вениш.
Права е майка ти. "Клири" е по-добър от "Вениш". И аз го ползвам от години. Не се разделям с него.   Laughing Сестра ми даже ми се смее, че се запасявам с няколко бутилки като се прибера в Бг. Възможно е тук, където живея да има и по-добри препарати, но аз експерементирах с 2-3, не ми харесаха, и затова си мъкна "Клири"-то с мен през океана.   Joy
Като се замисля, наистина изглежда смешно отстрани, но поне съм спокойна за всичките си бъдещи петна.  hahaha Така че, и аз го препоръчвам това "Клири".

Общи условия

Активация на акаунт