Кое е най-странното име, което сте чували-8

  • 92 199
  • 1 507
  •   1
Отговори
# 15
Диван - туй е един човек от турски произход... И аз съм попадал на такова име наподобяващо фелацио само , че беше с две "н"- "Миннет"...  Joy

# 16
  • Мнения: 3 459
И аз съм попадала на такова преди време. Момичето ясно подчерта, че се пише с 2 "Н"-та  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
И аз съм попадала на такова преди време. Момичето ясно подчерта, че се пише с 2 "Н"-та  Joy

Мен ще ме е срам да си казвам името.....особено в училище примерно (знаете ги децата какви са....ще падат големи подигравки)  Crazy

# 18
  • Мнения: 227
Е, нека към изброените досега имена да добавим и поредното култово име ВАЛДИМИР - на дядо си Валентин и на дядо си Димитър  newsm10 newsm20 Като го чух онзи ден и питах, абе да не е Владимир >? Не, не е, грешно си чула Валдимир е........... newsm19

# 19
  • Мнения: 2 170
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!

# 20
  • Мнения: 901
интересно име за жена Ая

Туй на японски било "дъга". Що ли е важно какво значи името на детето точно на японски, ама....

А иначе аз зная една Труфка и другата ми фаворитка е Джана-Василиса.

# 21
  • Мнения: 227
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!

#Shocked и аз стоя така и немога да повярвам.....ама българин ли е или чудженец ???

# 22
  • Мнения: 2 170
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!

#Shocked и аз стоя така и немога да повярвам.....ама българин ли е или чудженец ???

Българин, даже след това на шега написах името в Google...и вижте какво намерих:  #Crazy
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&sql=MTcxOTsxMA … ater=MTcxOTsxNw==

# 23
  • Мнения: 227
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!

#Shocked и аз стоя така и немога да повярвам.....ама българин ли е или чудженец ???

Българин, даже след това на шега написах името в Google...и вижте какво намерих:  #Crazy
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&sql=MTcxOTsxMA … ater=MTcxOTsxNw==

нямам думи наистина .............. coolcool smile3538

# 24
  • София
  • Мнения: 3 800
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!

#Shocked и аз стоя така и немога да повярвам.....ама българин ли е или чудженец ???

Българин, даже след това на шега написах името в Google...и вижте какво намерих:  #Crazy
http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&sql=MTcxOTsxMA … ater=MTcxOTsxNw==
Комплексираме Crazy

# 25
  • Мнения: 454
Аз до сега само съм чела темата, но викам да се включа вече.
На табелка в НАП Пловдив-Щерионка, чиято фамилия също беше странна, но не я помня. И аз написах в Google името, но се оказа, че не е чак толкова странно.
На едно момче от квартала, бабата и дядото се казваха Кипра и Тръпко.
На един колега жена му е Русалка.
Сещам се и за други, но мъжа ми дава зор да лягаме вече.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 364
Лелеее, явно "Дроздстой" му е донесло късмет и гений.
Аз съм чувала от трети лица много странни имена, но лично знам само за едно - Храбра, което не е лошо по принцип. Просто чувах такова име за първи път и се учудих.
А на мен лично Ая много ми харесва. Свързвам го с разказа на Йовков "По-малката сестра", който ми е един от любимите.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Чернокожев, Бабаджанов. И двамата бяха директори.

# 28
  • Мнения: 90
Баба Стригла и дядо Коцунбазик hahaha

# 29
  • Мнения: 1 629
Консуела  Sick

Общи условия

Активация на акаунт