® Португалия - тема № 8

  • 28 204
  • 281
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 693
И аз не се рзписвам че едно еднообразно ежедневие ни е налегнало. Днес бях и на работа. Вчера ми беше почивни ден. Остават ми още 10 работни и 1 почивен ден  Rolling Eyes На работата е супер студ, няма работа и съответно времето минава бавно.
Днес мъжа ми е купил за 3 евро костюм на Дядо Коледа. С Крис пеем песничката за- С червените ботушки потропва дядо Мраз ... Като го питаш какъв подарък иска казва Много и голям  Laughing Записах го на Коледно тържество с дядо Мраз органзирано от майките от форума в Пловдив. Смятам да посетя и Коледния базар на ДБМ в Пловдив. Дано да има и сняг  Party
Зои за превода не съм на ясно и немога да ти помогна. Понякога има думи които не се превеждат. Наример не знам да има медронио в БГ. Но не съм веща по растенията  Embarassed Крис изпи 1 опаковка Имуно кидс и сега в БГ ще му взема пак нещо.
Купих си евтини билети за връщане. Цените се менят и в даден момент различни фирми и дестинации са по-изгодни. На връщане живот и здраве ще летим през Брюксе на 3.02 с Крис за 120 евро за двамата и то до Фаро. Мъжа ми ще пътуват с майка ми седмица- две по-рано с колата, която имаме в БГ и която мъжа ми иска да кара тук.

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 20:40 от viki81

# 226
  • Мнения: 1 101
Вики през Бруксел с Уиз еър ли? или? връзват ли ви се връзките?

# 227
  • Мнения: 693
Вики през Бруксел с Уиз еър ли? или? връзват ли ви се връзките?
от БГ да а от Бруксел до Фаро с райнеър. От БГ за Фаро е добра връзката но обратно ги гледах се разминават.
Споделете какви подаръци ще купувате за Коледа. И като питам и аз да кажа. На майка ми заедно със сестра ми подарихме мобилен телефон, защото тя докато чистеше и паднал в тоалетната точно когато пускала и водата  Mr. Green На свекър ми и секърва ми купихме дигитална рамка за снимки да ни се радват като ни няма. На братът на мъжа ми и на бъдещата му жена ще е козметични комплекти. На Крис вече му купихме акомулаторен мотор а за Коледното парти в Пловдив ще му купим самолет някакъв. На мъжът ми нищо конкретно. Той ще си купи каквото си хареса. На сестра ми също ще и дам определена сума с която най-вероятно ще си купи дрехи.
Успешна седмица и от мен  Hug

# 228
  • Мнения: 878
Дани е болен,тръшна се с вирус,цял ден и цяла нощ повръща и с разстроиство,гадното е,4е ве4е няма какво да изкара и само му се гади,а ако му дам дори лъжи4ка вода веднага я връща,сутринта го водих на лекар и казаха,4е ако не успеем да овладеем повръщането да го водим директно в педиатри4на клиника,4е да не се обезводни,сега се 4удя какво да правя,понеже ве4е 20 4аса не е слагал нищо в устата си,даже и вода,напукани са му устните и не може да се държи на краката си,цял ден лежи,незнам дали да не бягаме към спешното  newsm78


# 229
  • Мнения: 1 101
ооо Зой4е бягаите до спе6ното...там поне система 6те му сложат за обезводняването...6том и вода не е пил.......

# 230
  • Мнения: 693
Зои бързо да стабилизирате положението  Hug И ние с мъжа ми бяхме така преди 1 седмица но за 2 дни ни отмина. Дано и Дани бързо се оправи.  Praynig

# 231
  • Мнения: 878
Снощи ходихме до спешното,размина ни се системата на косъм ,имаше вси4ки признаци на обезводняване,но за щастие от момента в който влязохме в болницата не е повръщал,та само поседяхме там докъм 23 4аса за наблЮдение и ни пуснаха,цяла нощ пи вода без да повръща и дори сега хапна 2 обикновени бисквити,оба4е разстойството продължава,та сега давам и нещо за разстройство :pray:4ак да не повярваш ми отпуснаха и 3 дни болни4ни,нещо не4увано тука,та сега се гледаме вкъщи.Дани яко мрънкя,боли го корем4ето,но е малко по добре и се моля да се стабилизира  Praynig

# 232
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зойче, бързо се оправяйте! babydust7

# 233
  • Мнения: 878
Срамота,никой нищо не пише Rolling Eyes
Дани е още болен,но е малко по добре,овладяхме температурата,намалихме повръщанията по 4/5 на ден,а разтройството до 10тина пъти,което е голям напредък Praynig
Пазете се Hug

# 234
  • Мнения: 1 101
Срамота,никой нищо не пише Rolling Eyes
Дани е още болен,но е малко по добре,овладяхме температурата,намалихме повръщанията по 4/5 на ден,а разтройството до 10тина пъти,което е голям напредък Praynig
Пазете се Hug
Ами като си си в къ6ти свободна така е  Thinking
Ние сме с адски много работа и по4ти не сядаме...та за това само наглеждам дали някой е писал Embarassed
хем ми се 6те сега да по4инем  3 дена но в съ6тото време ми се иска да вземем работа та.....утре 6те разбера...
ина4е на 12.12 съм на хирурги4еска интервенция( раз6ирените вени)
приятна по4ивка на тези които 6те имат Hug

# 235
  • Мнения: 693
Зои дано скоро да се похвалиш че напълно сте оздравяли  Hug
Светле лека работа, дано да имате  Wink С огормен интерес ще прочета ако споделиш всичко около въпроса с вените че и на мен ми е болна тема. За сега не ме болят но са взели са изкачат и е много грозно  Confused
Ние в Неделя ще ходим да купим билетите и до Лисабон. Някой има ли представа колко ще ни одруса такси от Сет Риош(автогарата) до летището? Дали си заслужава да хващаме метрото до Ориент и от там такси или направо от автогарата?
Довечера съм на родителска среща да видим какво ще кажат. Още не са ни казали дали ще подаряват подаръци в яслата.
Приятен ден, за мен последния за седмицата. Остават ми още 5 работни от следващата  Party

# 236
  • Мнения: 1 101
Цитат
Ние в Неделя ще ходим да купим билетите и до Лисабон. Някой има ли представа колко ще ни одруса такси от Сет Риош(автогарата) до летището? Дали си заслужава да хващаме метрото до Ориент и от там такси или направо от автогарата?
аз съм хва6тала такси от Ориент май 10? ни взе...то е много близко...а сете риос не знам къде е newsm78

# 237
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Вики,ако не сте с много багаж и не ви пречи да си хванете метрото до Ориенте...ще спестите около половината  newsm78 а и зависи от времето....вечер е по-скъпо.

Зойче,да се оправяте бързо  Praynig

Светле добре е да има работа...колкото повече,толкова повече  Peace И да кажеш после за вените!

При мен нищо ново.На работа съм от днес цели 5 дни.Вчера един колега напусна..от юни е вторият.Шефката искала да назначи нов,но баща и/големия шеф/ казал,че няма нужда  Thinking Работата не е намаляла за нас,но парите за него намаляха.Кризата си казва думата.
Очератава се да почивам на 25,26.12 и на 01.01  Party
Но само това.Ще сме си в къщи по домашному.

Лек уикенд   bouquet

# 238
  • Мнения: 1 101
Вики ама вие какви билети 6те купувате newsm78 не ги ли купихте през интернет..

# 239
  • Португалия
  • Мнения: 4 437
Zdravejte na vsi4ki! Az sam bez net,4e mi se povredi ustrojstvoto. Dobre 4e ima internet no telemovel!
Zoui, Dani opravi li se? Mnogo gu6 na mom4eto!
Az imam gosti-na6ite sa tuk da vidjat decata. Kak sa se razglezili.....
Ot mnogo povtarjane Ne-Tova!  Ne-Onova!...Vivi mi vika Ne-Ne,vmesto  mama!

Kojto 6te raboti-leka rabota!
Na drugite-bom fim de semana!

Общи условия

Активация на акаунт