Френска Полинезия...

  • 10 093
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747

а колко дълъг е пътят? т.е. в общи линии какъв е маршрутът до там?

Вариант е България - някоя европейска столица - Лос Анджелис - Френска Полинезия - поне 2 дни в едната посока и дълги, дълги полети. Знам, че има и през Токио, а до Токио може да се стигне през Москва или Истанбул. Вероятно има и други възможности.


П.П. На Надежда Михайлова било любимо място за почивка Бора-Бора.

# 16
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
ОООООооооох! Айде и аз в групата на мечтателките Tired Като ми се случи някога да ида ще Ви кажа права ли е била Надежда или нещо се е объркала  Money

# 17
  • Мнения: 2 074
Ето малко снимки от този район от 2008 г.- на брат ми са, и ние сме поканени на пасажер - от Перу до Сидни е маршрута, през Тихия окен - да се надяваме и аз да постна снимки напролет Grinning
http://antondimov.multiply.com/photos

# 18
  • Varna
  • Мнения: 103
Ето малко снимки от този район от 2008 г.- на брат ми са, и ние сме поканени на пасажер - от Перу до Сидни е маршрута, през Тихия окен - да се надяваме и аз да постна снимки напролет Grinning
http://antondimov.multiply.com/photos
Slavena, на кой кораб е брат ти? Да не са заедно с мъжа ми. Аз слизам на 14.01 в Маями и оттам започва световен  круиз през сидни до европа.
Пътя дотам наистина е дълъг, но си заслужава. Самите полети са София-Париж 3 часа, Париж-Лос Анжелис 11.30 часа и ЛА-Папеете 8.30часа. Като се сложи и престоя по летищата става 9 дена път с камили (около 36 часа). Миналата година ходих до Сидни и пътя беше пак толкова. Много е, но гледката си заслужава.   

# 19
  • Varna
  • Мнения: 103
Благодаря на всички за пожеланията. Непременно ще разказвам и показвам   bouquet

# 20
  • Мнения: 494
Ето малко снимки от този район от 2008 г.- на брат ми са, и ние сме поканени на пасажер - от Перу до Сидни е маршрута, през Тихия окен - да се надяваме и аз да постна снимки напролет Grinning
http://antondimov.multiply.com/photos
Slavena, на кой кораб е брат ти? Да не са заедно с мъжа ми. Аз слизам на 14.01 в Маями и оттам започва световен  круиз през сидни до европа.
Пътя дотам наистина е дълъг, но си заслужава. Самите полети са София-Париж 3 часа, Париж-Лос Анжелис 11.30 часа и ЛА-Папеете 8.30часа. Като се сложи и престоя по летищата става 9 дена път с камили (около 36 часа). Миналата година ходих до Сидни и пътя беше пак толкова. Много е, но гледката си заслужава.   



Nevy,искрено ти завиждам ,че си имала реалната възможност да посетиш такива невероятни места .Четох предишните ти писания  Embarassed.А сега чакам с нетърпение снимчиците от Рая.

А относно пътя ,съгласна съм и два пъти по дълъг да е ,но да се добера до крайната цел! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 074
Брат ми е на "Албатрос' - на Phoenix Reisen. Миналата година пътува през Франкфурт за Лима, оттам целия круиз - около 40 дни и слезе в Нова Зеландия /или Австралия. Тази година чакаме да разберем какъв е маршрута през март/април, че ни е обещал...ама да видим дали ще ни огрее Grinning

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ето малко снимки от този район от 2008 г.- на брат ми са, и ние сме поканени на пасажер - от Перу до Сидни е маршрута, през Тихия окен - да се надяваме и аз да постна снимки напролет Grinning
http://antondimov.multiply.com/photos

Оооххх...разгледах снимките и ще се пръсна...  smile3556
Искаааммм и...АААЗЗЗ!!!!

# 23
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, чета темата с интерес...тези места звучат уникално!!!

а снимките са многообещаващи...  bouquet

# 24
  • Varna
  • Мнения: 103
Брат ми е на "Албатрос' - на Phoenix Reisen. Миналата година пътува през Франкфурт за Лима, оттам целия круиз - около 40 дни и слезе в Нова Зеландия /или Австралия. Тази година чакаме да разберем какъв е маршрута през март/април, че ни е обещал...ама да видим дали ще ни огрее Grinning

Мъжът ми е в Принцес круизес. Стискам палци да стане, Сидни е страхотен град. Островите около австралия също. Той понеже е на работа и гледа от друг ъгъл на нещата, когато му казах, че искам да отида (тогава бяха австралия-нова каледония и вануату) ми отговори - Скучно ще ти е, спираме по острови. Няма какво да се види - пясъци и палми.  Наистина така беше, но невероятно екзотично. Малки острови, чисти и красиви. Един свят коренно различен от нашия. Единствено съжалявам, че той е на работа там и не може да се отпусне и наслади на всичко. 

# 25
  • Мнения: 1 289
Дано осъществя мечтата си някога да отида там:

http://www.resimcim.net/resimler/ada-resimleri/reefs-of-bora-bor … 0968865-buyuk.jpg
  Crazy

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 19:49 от doby80

# 26
  • Мнения: 113

  animal037 идваааааааам   

# 27
  • Мнения: 494
Момичета, вижте какво намерих! Какво друго ни остава Sad, освен да си доставим удоволствието да гледаме.
www.polinesia.com

# 28
  • Мнения: 779
Цамбур и аз тука Laughing
дано ми стигне живота да "скокна" до там.Наистина това е раят ,мечта ми е и на мен момичетааа..

# 29
  • Мнения: 2 821
Една въздишка от мен...ееееееех Wink

Обичам да чета теми - пътеписи за екзотичните места Hug

Общи условия

Активация на акаунт