Прическата - вкъщи и навън

  • 11 508
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 580
И навън , вкъщи една и съща - с късо каре съм  Flutter
ПП може вкъщи да е маааалко по-рошавко ,обаче за това вина има милото  Mr. Green Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 111
Вкъщи прихваната високо с голяма шнола и една тънка диадемка отпред. Навън - най-често пусната свободно, понякога оформена с пяна, често отпред с голяма диадема. Обожавам диадемите и имам за всеки повод.  Peace

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
В къщи съм с вързана коса на кок или на опашка.Навън е пусната права или начупена,вързана пак на опашка или с диадема.С това се изчерпва за сега моето въображение.Искам да нося шапка,но съм си втълпила май че не ми прилича. Thinking

# 18
  • Мнения: 1 885
И аз много често я връзвам у нас, слагам си диадема илищипвам бретона с нещо.

Много обичам да си правя разни прически за навън, но все повече нямам време  Sad

# 19
  • Мнения: 2 229
Вкъщи съм с пусната коса, а ако ми пречи, с шнолки защипвам предните кичури да не ми се мотаят по лицето.
Навън съм също най-често с пусната коса. На опашка не ми отива изобщо.

Но това лято открих много готина прическа за навън в жегите - увивам си косата на кок и защипвам с 3 или 4 шнолки отстрани. Не че е нещо особено, но си мислех, че няма начин да се задържи така косата (дългичка ми е), но изобщо не пада и става много хубав небрежен кок. Flutter

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Вкъщи - на опашка или защипана със шнола.
Навън - или пусната и изправена/начупена, или пак защипана със шнола+бретона, когато не ми се занимава.

# 21
  • Мнения: 195
Но това лято открих много готина прическа за навън в жегите - увивам си косата на кок и защипвам с 3 или 4 шнолки отстрани. Не че е нещо особено, но си мислех, че няма начин да се задържи така косата (дългичка ми е), но изобщо не пада и става много хубав небрежен кок. Flutter
Serendipity, много интересно звучи, моля те обясни по-подробно как я правиш.   bouquet
Аз единствения кок, който мога да си направя е тоя, за който споменах по-горе - вързана на опашка и после опашка сгъната на две и пак хваната с ластик...пробвала съм вързана косата на опашка и после цялата опашка я увиваш около ластика, ама не става, разпада се... Sad

# 22
  • Мнения: 3 414
Вкъщи я връзвам повече, навън според настроението - пусната, вързана наполовина отзад на тила с шнола, вманиачена съм и на тема шалове за глава, сигурно имам вече 20 най-различни цветове и си слагам според цвета на дрехите и според настроението ми - или само около главата целия шал прибран отзад на кок, или с висящ отзад край - абе въобще голяма мания са ми шаловете Crazy
Може ли снимчица с някой от шаловете?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз само до три стигам LaughingПусната, на опашка и бритона хванат назад, малка ми е фантазията.
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 38 521
Преди седмица се постригах пак на етажи и така ми е супер удобно, защото почти непрекъснато съм с прическа без да полагам специални грижи.
В къщи понякога я връзвам и слагам шноли на бретона.

# 25
  • Мнения: 1 322
Вкъщи вързана, навън с пусната коса.

# 26
  • Мнения: 2 229
Serendipity, много интересно звучи, моля те обясни по-подробно как я правиш.   bouquet
Аз единствения кок, който мога да си направя е тоя, за който споменах по-горе - вързана на опашка и после опашка сгъната на две и пак хваната с ластик...пробвала съм вързана косата на опашка и после цялата опашка я увиваш около ластика, ама не става, разпада се... Sad

Ами използвам 3-4 такива шнолки -
Хващам косата като за опашка, увивам я 1-2 пъти около нея си и после в кръг както се прави кок, като накрая подпъхвам края отдолу, за да не стърчи много. С щипките защипвам от двете страни, отгоре и отдолу като захващам малка част от кока и част от косата по главата. Общо взето е много лесно и става за секунди, не знам дали го обясних свястно. newsm78 Ако искам да е още по-стабилно слагам още няколко по-малки шнолки или малко лак за коса.
Исках да снимам, за да покажа как изглежда, но някой ми е отмъкнал фотоапарата, като го намеря, ще се снимам! Hug

А увиването май става по същия начин както като го правиш с ластик, но сега пробвах и ластикът само пречи, много по-лесно и стабилно става без.

# 27
  • София
  • Мнения: 203
bonka, на компа в работата имам само тези
http://media.snimka.bg/0497/007248810-big.jpg
http://media.snimka.bg/0497/007248865-big.jpg
http://media.snimka.bg/0497/007249976-big.jpg - на път за плаж са и са неглиже  Crazy, при вечерно излизане - по-ГЛИЖЕ - в комбинации с големи висящи обици и т.н. Повечето пъти прибирам цялата коса, тук съм с пусната.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 16:27 от МIA

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Зарибила си и малката принцеска от рано с тея кърпи!!! И мен майка ми ако ме правеше така, сега и аз щях да понасям нещо на главата си!!! Ама нееее!!!

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз навън не си правя прическа, какво остава за вкъщи. У дома само си вързвам косата, за да не ми пречи.

Общи условия

Активация на акаунт