Коментар на български

  • 1 590
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 265
Ох, и аз правя коментари на български, особено по адрес на разни чернилки /с извинение/. Най редовно заради тях изпускам я метрото, я трамвая  newsm61 ама досега нямам такива смешни преживявания. Е, то не е още късно де Wink

# 16
  • Мнения: 265
веднъж бях в супермаркета и подочух нашенска реч. Придвижих се по посока на гласа и изведнъж едно гръмогласно "И си сложи червило! Как ще привличаш мъже като не се червосваш!"  #Crazy ме хвърли в оркестъра. Какво да видя - един смугъл, мазен, но с добре оформени кичета, златни зъби и внушителни ланци  нашенец дава наставления на една кака, която му беше лика прилика по боя! Sick

# 17
  • Мнения: 172
Аз както си пътувах един път с рейс-кротко си седя  около 10 миинути изслушвам /говореха доста височко/ как едни девойки ги болят краката ,колко е гадна супервайзерката им и нещо за съквартирантите им и по едно време кратко отклонение- ,,ЕЕЕ,на тея англичани няма да им дой акъла до главата-глей я тая,станала на 100 години и си играе на електронни игрички,,.
Познайте кой беше с играта Embarassed .Като разказах на мъжа ми той вика-,,Както обикновенно изпускаш златни възможности за скандал,,
Иначе вече имаме доста познати чужденци,които говорят бг/вклучително педиатъра и адвоката ни/ така че винаги се замислям преди да кажа някой умен коментар Laughing

# 18
  • Мнения: 392
Ето 2 истории и от мен. Имах в БГ 1 съученик много див/хевиметалист/  superuu, тук в Атина през 97 си отвори ТАТОО ателие и за реклама  целия от горе до долу беше в дракони, Том и Джери и пр. картинки, отделно обеци от всякъде висят. Та пътувал той в автобуса и някакви сънародници го обсъждали: "Гледай го тоя бе , като подвижна галерия е тръгнал. Изтраял нашия до неговата спирка, па като слизал им казал: Вий що не си .... майката, бе...

Преди 2-3 години работих на Родос в Мини маркета на 1 хотел. Беше дошла при мен шефката на чистачките/гъркиня/ и в този момент влиза семейство, и двамата с дънки и кубинки целите напръскани като с боя.  И гъркинята се изцепва на гръцки : Боже, гледай ги тия бояджии  redecoration, с работните си дрехи дошли на почивка. Мъжът се обръща и най-тържествено и отговори: Госпожо, аз съм лекар, а жена ми е фотомодел, а дънките са последната мода в Лондон. Шефката направо се накъка Embarassed и изчезна като фея и докато не им свърши смяната на хората не стъпи в магазина.

# 19
  • Мнения: 1 072
Спомням си на пазара за коли в Утрехт следния въпрос "Арбайтва ли фара?"

# 20
  • Мнения: 2 195
Аз нямам подобни ситуации,но една моя колежка(беше голямо куку горката)както си карала колелото и излиза някакъв мъж и тя за малко не пада.По4ва да псува яко къде гледал тоя,4е щяла да падне заради него...Той се обърнал и казал"Добър ден,госпожо!"

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз внимавам много за да не изпадна в подобна ситуация  Wink ,но моя приятелка се беше изложила грозно.Вървяла си по улиците на Солун с мъжа си и пред нея вървяла една "яка" жена,та започнала тя да я коментира "леле,ама и тия гъркини какви са дебели и без никакви скрупули,ужас" и в този момент въпросната жена започва да говори високо с мъжа си на български  Embarassed  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт