Коя българска марка детски дрехи харесвате?

  • 23 092
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
за бельо- Венера, за дрехи Захи и Сали.

# 16
  • Мнения: 2 197
Ареал имат страхотни неща като комплекти и особено бельо.
Стеда също имат много хубави неща - бодита, хавлии, дрехи.
Мариела - също.
Бг Бейби са прекалено скъпи за български дрехи. Като дизайн са хубави, но за парите, които струват аз лично купувам две български или 3 китайски дрешки, от които нямам никакви оплаквания.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Бг Бейби са прекалено скъпи за български дрехи. Като дизайн са хубави, но за парите, които струват аз лично купувам две български или 3 китайски дрешки, от които нямам никакви оплаквания.
За качеството и дизайна си не са скъпи, на мен дори евтини ми се струват  Peace Цената, която съм склонна да платя за дадена дреха не определям спрямо това, дали е българска, китайска или таджикистанска, а дали ми харесва като материал, качество и дизайн  Wink

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Доволна съм от Вис Виталис за бельо и пижами , а на Кимекс имаме една рокля - страхотна е  Peace

# 19
  • Мнения: 4 020
Вис Виталис, Захи и Венера - от тези трите съм доволна Simple Smile

На бг.бейби имаме само едно панталонче - подарък, много ми харесва и се чудя къде в София продават повечко техни дрехи. Същото се отнася и за дрехите на Венера. Ако някой помогне с инфо, ще съм благодарна

# 20
  • София
  • Мнения: 528
Вис Виталис, Захи и Венера - от тези трите съм доволна Simple Smile

И аз така. Но от мен Вис Виталис получава най-високата оценка.  Peace

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Единствено bg-baby  Peace
Купувала съм такива още за големия син преди 4 г. - уникални моделчета имат. За съжаление са само до 1.5 г

# 22
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Сали и Протест

# 23
  • Мнения: 534
Кимекс  Simple Smile

# 24
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
аз редовно копувам дрехи с марката Дино и съм много доволна както за дизайна така и за материята

# 25
  • Мнения: 525
Ползвала съм само Вис виталис - бебешки до 3  месеца.
Бяха много удобни. Пак бих си взела.
Особено съм влюбена в едни камизолки май се наричаха.Simple Smile

# 26
  • Мнения: 684
Не, че много купувам български дрешки (то почти не се и намират в морето от турско-китайски...), но харесвам доста неща на Сали. Взимала съм бельо на Венера и дори по едните гащи си личи, че са качествени -  дизайнът им е закачлив и сладурски, няма да се разтеглят ластици, материалите са добри. Дънките на протест също са готини - и като дизайн, добре изпълнени, а и платът е мекичък. Интересно ми става обаче за тези БГ бейби, които споменавате - нито съм чувала, нито виждала такива. Дайте линк или насока къде мога да видя нещо от любопитство поне Wink

# 27
  • Мнения: 51
За бебета : Захи, Кимекс
За по-големи деца: Протест , Стела /Русе/ ,а за бельо само Венера / и за бебета и за големи/.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Интересно ми става обаче за тези БГ бейби, които споменавате - нито съм чувала, нито виждала такива. Дайте линк или насока къде мога да видя нещо от любопитство поне Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=281549.msg7265415
Нямат сайт за съжаление.
Аз по принцип не съм фенка на българските бебешки дрешки, но тези са супер  Peace

# 29
Още един глас за BG Baby Peace

Общи условия

Активация на акаунт