Колики ли са,що ли?

  • 1 332
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Девойки,просто ще откача от мислене

 Какво пък чак има толкова да мислиш, за да откачаш Simple Smile

 Не си мисли, че като спреш кашата и коликите ще изчезнат.Не, до 14-ия ден е нормално да ги има.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен е много вероятно да са си колики. Както казваш, пръцка, свива крачета, обикновено така е при коликите. Вероятно е и кашата да ги е отключила отново.
най-вероятно е така Peace

# 17
  • Мнения: 4 335
Според мен са колики,но и тази каша Thinking

# 18
  • Мнения: 583
Дадох каша на дъщеря ми на 5 месеца, 2 седмици след като беше захранена с  каша,  една вечер с писъци я заведох при друг педиатър, жената само, че не ме уби. Нямам идея, защо кашата се препоръчва за захранване. На на мен ми казаха да я спра, защото коликите, както ми стана ясно, могат да се върнат и в 5 месец, кашата е трудно смилаема храна. Давай само и единствено мляко, по-добре го смени, вместо да натоварваш стомахчето на бебето.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 08:58 от ianitza

# 19
  • Мнения: 9 973
спри кашата и ``се мъчете с АМ`` ooooh!

# 20
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
 пак съм аз вече направо изпитвам чувство но вина,че се пробвах толкова рано с тази каша,от вчера съм я спряла дано детенце да се чувства по-добре.
сега обаче така съм побесняла,че ......на обяд съм оставила в градинката пред блока бебка,която по изключение плаче от глад, на баща и  и припкам до горе за АМ слизам  и представете си какво виждам,една лелка се надвесила над количката дава наставления,а моят хубостник извадил водата и дава на детето да пие вода 1мин.преди да започна да я храня,не стига че едва изяжда по 100-110гр.ами и вода,обаче лелката говори дайте и водичка и и змиите ушите,така се раз крясках,че ме чуха през три блока,а тази нахалница вика "много си  зла".девойки кажете ми как може да си навираш носа в чужда количка.  smile3511

# 21
  • Мнения: 569
  Успокой се! Наистина- такива хора тепърва ще срещаш все повече , но за твое и на бебето добро- не се нервирай толкова!
  За кашата- не се чувствай виновна- важното е , че сега си на прав път и каша още не ви е нужна!Нито пък сокчета , ако педи реши и това да те посъветва скоро!
  Моят син беше същия- пиеше по малко мляко и наддаваше по малко.Не я насилвай- предлагай по начесто ако мислиш че ще приеме , но когато откаже не я насилвай.Само да ти кажа , че и ние започнахме с каша на 5 месеца - с уверенията , че ще качва повече от нея- но нищо такова не се случи- просто такова си е детето.
 

Общи условия

Активация на акаунт