Имам нужда от съвет

  • 1 943
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също съм била в такава ситуация и трябва да ти призная ,че изобщо според мен този човек няма да се промени.Ние с бившото ми гадже бяхме стигнали до там да се ,надпреварваме, кой по-късно ще си дойде у дома.Той все излизаше с приятели и нямах място там според неговите думи,аз трябваше да излизам също с приятелки,важното било да си имаме доверие. NaughtyЕ така и се провалиха нещата,щото днес в 2,утре в 3 през ноща се прибира и колкото и да се опитвах да променя нещата просто явно той нямаше желание и не зависеше от мен.Сега много пъти съм се замисляла,че ако продължавах да съм с този човек и сега,само аз и детето(евентуално) щяхме да се оправяме сами.Добре че не направих тази груба грешка! Peace
Вади си изводите сама,но ти пожелавам само най-доброто!    bouquet

# 16
  • Мнения: 238
И според мен е пробен период или един вид доказване, че може да те има когато си поиска, но нищо по-сериозно  Confused
Моето мнение е, че ако искаше нещо повече за бъдещето с теб щеше да те въведе сред приятелите си (бившата ви компания) и да те защити от всякакви нападки. Да не би да се срамува да го направи? До колкото съм чела разни статии, най-показателен факт за сериозността на даден мъж към връзката е дали е въвел жената сред приятелите си  Thinking
От къде знаеш какви коментари има по твой адрес в компанията? Той ли ти казва? Ако е така имаш ли идея защо го прави?
Съветът ми както и други са написали е да не бързаш в никакъв случай с по-сериозно обвързване  Naughty Достатъчно си млада и животът е пред теб. Обърни повече внимание на своя личен живот и контакти, които не са свързани с него. Може пък ако те види независима от него да му прищрака нещо (мен лично ме съмнява  Confused)
Нещо, което аз бих направила е да поставя ултиматум от рода на "Или ме "признаваш" пред света и ми показваш колко държиш на мен или си гледай работата!"
ПП. И недей толкова категорично да отхвърляш идеята за раздяла... може би твоите приятели са прави. Ще боли, ще боли и обикновено минава,а всичко друго е холивудски филми. Човек един живот живее и не трябва да го пропилява в чакане  Peace

# 17
  • Мнения: 592
Маце, маце, имаш един голям проблем - на 25 си, а си по-голям пубертет от мъжа си! Да не виждаш дъното на реката и да си казваш плитко е....?!?! За мен ще си поредната изгоряла, като виждам как си го награбила да се жените, ама пуст женски мерак да се види в бяла рокля, но после ще ти светне, сега е още рано. Като го отнесеш, ще се сетиш пак да пишеш! Но поне следващия път не се крий, а се регистрирай и с отворено лице застани пред проблема - а ти имаш голям проблем! От тук нататък съветите ми струват скъпо, за да ти ги дам безплатно! Успех все пак!

# 18
  • Мнения: 6 701
Как може да се примиряваш с подобно поведение, пък чак и семейство и дете да искаш от този?
Не само това ами и извинения му намираш, с нещо което се случило преди 9 години, когато сте били деца.
Е, не, може ли да си толкова влюбена та чак и загубена.
Не искаш да се разделяте, много добре тогава стой си там и си плачи. Като дойде и дете пък пуберът тръгне да излиза с приятели и да ти говори за разни случки станали нам си кога пак да пуснеш тема.
Извинявай ако съм груба, но се ядосвам на такива жени, които са съгласни да ги унижават така.
Животът си е твой - щом ти харесва така, твоя воля.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 956
Абе я го разкаря този мухльо!
КАкво е това - да излиза както му падне и то без теб. Да не ти обръща внимание. И да плаща данък обществено мнение на милите си дружки!
Знаеш ли какво те чака , когато имате дете?! По-добре няма да стане. Има период (в повечето случаи), когато при появата на детето мъжът с месеци не е в час и има разногласия по всякакви въпроси. Идават и свекърви, братя, сестри... И става каша! И ако допреди това човекът ти не е бил свестен, то след това никога няма да си щастлива.

# 20
Благодаря много на всички за загрижеността и мненията. Не знам само защо notar си мисли, че се крия, понеже не се регистрирам? Че аз и в регистрацията си мога да напиша пълни глупости, както и да е, на работа съм и през интервали от време успявам да "открадна" такова за форума. Съжалявам, скоро ще се регна. Иначе като цяло не разбрах мнението му. Може и да съм пубертет, може и да съм глупава (всъщност си давам сметка, че съм толкова влюбена, че несъмнено съм глупава), но не е лесно. Не е лесно да си се борил за един човек сума ти време и накрая да му бийш шута ей така. Може би ако нещата продължават по същия начин този момент ще е неизбежен, но и аз сигурно ще съм охладняла поне до толкова, че да не ми се струва, че света е свършил. А notar, никъде не съм говорила за сватба, просто казах, че за мен той е човекът, аз така го чувствам.

# 21
  • Мнения: 3 423
Според мен си му удобна вкъщи, много-много
не се забавлява с тебе, живее си неговия си
живот, ако прасне нещо, прасне, ако си пийне,
си пийва, ти си му сигурна, дребните ти женски
номерца не го вълнуват толкова. Въпросът е ти
да решиш какво искаш и дали искаш да си с този
човек. По мое мнение е въпрос на време да се чупи.

# 22
  • Мнения: 2 617
Вече си на възраст, в която трябва мъдро да подбираш битките си. Поговори с него, свали картите на масата, кажи какво искаш, какво те дразни, питай го какво иска той. Знам, трудно е и може да бъде болезнено, но е по-добре, отколкото да си стоиш кротко, да чакаш нещата да се променят и един ден да се събудиш на 35 и с изненада да установиш, че половината ти живот е минал.

Моето лично мнение е, че той няма да се промени, но поне можеш да опиташ. И ако не става - слагай кръст и продължавай напред. Млада си, имаш време - и да излекуваш сърцето си, и да изградиш живота си отново. Успех, каквото и да решиш!

# 23
  • Мнения: 950
просто казах, че за мен той е човекът, аз така го чувствам.
До тук  добре ,но не се заблуждавай че ще го промениш твоя човек , напротив ако му родиш дете ще загрубеят нещата ,мисля че по-трезво трябва да обмислиш всичко  Peace Успех ,живота е пред теб ,а защо трябва да тръгваш с решаването на проблеми ,като може да е по-розово положението !

# 24
  • Мнения: 592
той е човекът, аз така го чувствам.
След тези думи какво ли следва, ако не натиск за сватба? Драга нерегистрирана, последните три поста просто ти казват тази истина, за която аз не обичам да разтягам локуми, а я казвам по най-тежкия начин от гледна точка на това което съм преминал в живота си! Затова и толкова се дразниш на точно моето писание, щото истината винаги боли, а не на другите мили и поучителни съветнички! Просто както някой ти каза като издухаш супата на 35, ще е трудно, защото тогава може и никой да не се прибира по цели дни и нощи, но тогава попадаш в другия капан - на любящата майка, която се "жертва" за детето си и остава да си натиска парцалите, щото жени с "ремаркета не ги вземали. Сещаш ли се как може за трети път да се прекараш? Нищо чудно да те разкарат тогава! А тогава? Какво ще напишеш тука - извинете че не ви послушах ли? И това ако е борба за човека?!?!?!

# 25
Spored men puk se bori za momcheto :naughty:Shtom sled tolkova godini Gospod pak vi e subral ne e sluchaino,mnogo ot mneniqta tyk sa pravilni moje bi mujkoto mu samochystvie e naraneno ,zamenila si go s momche ot kompaniqta mu ,izlojila si go edin vid  :?No taka sa stekli obstoqyelstvata.A sega nai-veroqtno se strahyva da ne bi ako se razdelite nqkoi den ,ti da ne se zalubish s dryg chlen na partiqta mu.A na momicheta ,koito sa dali mnenie:
Mili momicheta nima vie ne ste se borili za lubovta si.STiga  gluposti ne suvetvaite taka momicheto #2gunfire :blush:A na vuprosnata pojelavam dobur razvoi na neshtata i ne se predavai!!!!!Gospod da e steb

Общи условия

Активация на акаунт