Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 26 007
  • 371
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 375
Аз съм тук, сега излизам за малко и после пак съм на линия Wink

# 16
  • Мнения: 234
Здравейте момичета и от мен. Hug
Мисля и аз да се включа,но силно се съмнявам,че ще успея. ooooh! да си призная нямам воля.
Но трябва да се стягам 63,5кг.съм искам да сваля 10кг. Rolling Eyes
Успех желая на всички.  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 375
Здравейте пак от мен Simple Smile
Аз сега следобедно се наливам с вода, за да наваксам с течностите за деня:) До тук всичко е по план, за вечеря мисля да ям риба тон в собствен сос, но още не знам с каква салатка.
muceto80 добре дошла Hug Трябва някак да се самомотивираш и ще успееш Wink
Да ви почерпя с едно следобедно кафе

# 18
  • Мнения: 234
А това парче месо,какво трябва да е за вечеря. newsm53

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хайде на диетка момичета  Wink
От днес започвам.....има ли някой с мен Hug

# 20
  • Мнения: 193
Ами има си девойчета, които са с теб, споко. Аз не съм от тях за съжаление, защото много я обичам тази диетка и с кеф си я правя постоянно, но точно сега съм в очакване да се ОБЕБЯ, така да се каже, и не е момента. Но супер стриктно следя темата и съм с вас, момичета кокичета-япончици сладки.
УСПЕХ!

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Като родиш ще си я правиш диетката....сега ти желая леко раждане и здраво бебче Hug

# 22
  • Мнения: 1 559
Здравейте момичета Hug.И аз най много си обичам тази диетка Heart Eyes.Мои роднини са сваляли доста кила с нея.и аз винаги когато съм имала някое излишно килце съм е почвала. Peace
Сега смяtaм пак да се захвана ooooh!,но да не е абсолютно стриктно,понеже се кърмим с беба baby_neutral.Отивам да варя яйцата... Joy

# 23
  • Мнения: 3 461
Хайде на диетка момичета  Wink
От днес започвам.....има ли някой с мен Hug

Има, има. Hug Бях се зарекла да не пиша, че моменталически се провалям като го направя, но трябва да я почна все пак. Може би не е най-подходящия момент, тъй като утре съм рожденичка, но ще импровизирам утре вечер, само да издържа до там.

# 24
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен!   Hug

Лелееееееееееееее, колко много диетуващи сте станали - страхотно!!!!  smile3501

muceto80 , парчето месо е хубаво да е пуешко или пилешко филе.  Peace Аз лично го пека на тиган - тип скара и съм много доволна от резултата.

pamsi , успех ти желая!  newsm10

Аз, за сега, успявам да удържа фронта и не връщам килца. Да видим до кога ...  newsm12

# 25
Здравейте, момичета и аз от днес съм с вас Hug. Хапнах на обяд яйцата сега ще видим вечерята. Дано успея.  PraynigУспех и много минусчета на всички. Peace А някой знае ли може ли да се пие кафе през деня освен сутринта пречили това на диетката, защото съм се зарекла този път да я спазвам стриктно.

# 26
  • Мнения: 1 559
Криси,аз мисли че няма проблем да пиеш кафе през деня,само да е без захар и мляко(щом ще спазваш стриктно Mr. Green).
Аз сутринта бях на капучино Sunglasses..и сега даже ще хапна една ябълка,че да не ми стане лошо нещо,все пак тялото ми работи нон стоп ooooh!,а и малката добре си похапва от цицонките ми. hahaha

# 27
megan79 Мерси за бързия отговор. Аз по принцип пия кафето чисто така че това не ми е проблем Simple Smile. Но само с това сутрин не става пък затова не знаех дали може и така  bouquet

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
krisi@, успех!  Hug

megan79 , извинявай - дано да не прозвучи нахално, но не е ли малко рано да правиш тази диета? Няма ли да се отрази зле на обема мляко, който ще отдели организма ти?  Thinking Моля те да го приемеш само като интерес - не се опитвам да ти кажа какво да правиш!  Peace

# 29
  • Мнения: 234
пих кафето със захарин. Embarassed не мога без ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт