Какво да правя моля помогнете ми

  • 3 092
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Ми... И аз като Рени освен да те посъветвам.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 108
Щом този,който е в чужбина не те е забравил 2 г.,значи,че има нещо истинско към теб. Но не може да вземеш решение 2 седмици след като си е дошъл.
Той завинаги ли се връща тук?
 Има ли нещо против детето ти? Защото все пак,когато вземеш решение на първо място ще е детето-дали ще е с теб, дали е желано отевентуалния нов мъж,дали ще се наложи да заминете,дали таткото ще го пусне....много такива неща.
 А може и да се окаже ,че след 1-2 месеца ще му се изпарят мераците на М. Поддържайте взаимоотношения поне 3-4-5 месеца за да се ориентираш какво искате. И другото ,което се сещам-  преди той да замине само се целувахте ли или бяхте и любовници и това колко време продължи?

# 17
  • Мнения: 2 617
Е сега надушвам как те разкъсаха...  Whistling
Страх от жените ли имаш, че и нея я предупреждаваш?!  Laughing



Да, а също така от малки пространства, високо, буболечки, тъмно, силна музика и вчерашни вестници...  Whistling
А твоите фобии какво общото имат с нея?!   Laughing
Иначе, можеше да е и по-оригинално  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 187
Едва ли можем да ти кажем какво да правиш - може да си влюбена, но имаш мъж до себе си. Сексът не е най-важното, макар че е от голямо значение за добри взаимоотношения. Не смятам че трябва да питаш мъжа си кога ще правите секс, а д а го предразположиш към такъв. Имаш и дете, което не е без значение, но не е и причина да оставаш с мъж, с когото ти е трудно да живееш. Единственото, което мога да те посъветвам, е да помислиш добре преди да правиш каквото и да е.

# 19
  • Мнения: 4 292
Аз пък мисля, че сексът е много важен в едно семейство. Тия дето казват, че не било така, бих ги попитала дали са живяли с мъж, който не ги желае? И колко време биха издържали така?

# 20
  • Мнения: 2 617
Извинявам се но в бързината може да съм пропуснала някоя друга буква.
Моля без подигравки.
Анонимната авторка, при пунктуацията не се пропускат букви Wink
Истината май те обижда, а това може да се окае шанс да обогатиш общата си култура - по-добре късно, отколкото... Wink

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 179
Явно съм сбъркала като пуснах тема очаква отговори а не подигравки,ако не ви е интересна темата не пишете в нея.
Моля ако на някоя от вас не ви е интересна темата просто не пишете в нея.

Колкото и да е гадно, понякога не можеш да имаш всичко - идеално семейство, мъж който носи милиони в къщи, подарява ти цветя, бижута и т.п. без повод, готов е за секс 24/7, но само когато на теб ти се иска и ако откажеш ти прави едно чайче и те гушва...

Можеш да направиш следното:
- зарязваш мъжа си, тръгваш с М. (само, че тук имаме пролуки в наличната информация - това че ти праща смс-и посред нощ, не означава, че иска да е сериозно с теб, че и детето ти да отглежда).
- зарязваш М. и работиш върху съпруга си, съхраняваш семейството си, детето ти расте с биологичния си баща (тук пак имаме пропуск - що за баща е той? и освен в секса имате ли други проблеми)
- задържаш М. за любовник, но както знаеш понякога от двата стола можеш да се озовеш на земята...

Мога и още да изброявам, но вече ще стане извратено.
Ето ти варианти - избирай!

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 15:00 от Д.И.Р.

# 22
  • Мнения: 1 062
Съветвам те най-приятелски, да си редактираш поста и грешките, защото сега ще се започнат едни тъпи забележки от "философите" във форума. Ще ти развалят цялата тема, нали се сещаш, за да се изкефят просто. Rolling Eyes Почти винаги правят така. По темата ти - ако не се чувстваш щастлива с мъжът ти и смяташ, че нещата между вас не вървят, а и няма шанс да потръгнат, напусни го. Но ако желанието ти да се разделите е продиктувано от влюбването ти, имаш много да мислиш. Детето не е причина да останеш с баща му, ако няма любов между вас. Решението си вземи на базата на отношенията със съпруга си, а не въз основа на порива ти, към другия мъж.

# 23
  • Мнения: 2 111
Аз абсолютно споделям мнението на Клото. Не знам как е за семейство, но за връзките за себе си съм открила, че липсата на качествен секс ме отдалечава от отсрещния човек и респективно охладнявам и губя чувствата си към него.

# 24
  • Мнения: 884
Ей, хора, когато пускате теми, подобни на тази, пишете повече за любовта-той обича ли те, а съпругът ти, а ти кого обичаш. Иначе-млада си, ако си влюбена , и освен това-знаеш в кого, остани с него.

# 25
  • Мнения: 385
Аз пък не разбирам защо трябва да се играе на сигурно. Значи - дали да избера целувача, ама ако той само знае да целува ще изпусна тоя в къщи дето не целува толкоз, но пък е баща на детето и ще не ще ще си ни гледа.
Ако не върви връзката с бащатата на детето и искаш да се разделите е едно, сядате двамата и решавате какво ще правите. Ма защо, за да се разделиш с него трябва да има задължително заместник някой. Според мен трябва да си изясниш какво изпитваш към двамата по отделно, въобще да разгледаш двете ситуации независимо една от друга. Какво губиш, какво печелиш. Това не е някаква игра, това е живота и тук е намесено дете. Какви са тия детски изпълнения. ooooh!
А извън темата - прави впечатление, че напоследък темите тук са все едно от калъп извадени. Почти сходни ситуации, все от гости писани, всичките неграмотни (без точки, само малки букви), много странна работа тази Thinking

# 26
  • Мнения: 35
Моят съвет е да направиш,това,което иска сърцето ти,живота е пред теб и заслужаваш да си щастлива,всеки прави грешки!
Пък детето пак ще бъде обичано и то не по-малко а и за него е по-добре да живее в среда в която има разбиране.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ма защо, за да се разделиш с него трябва да има задължително заместник някой.

С такъв правопис, тя наистина има нуждо от някой до себе си.

Без да се приема за подигравка, казвам го напълно сериозно!

# 28
  • София
  • Мнения: 16 035
А извън темата - прави впечатление, че напоследък темите тук са все едно от калъп извадени. Почти сходни ситуации, все от гости писани, всичките неграмотни (без точки, само малки букви), много странна работа таз, това е живота и тук е намесено дете. Какви са тия детски изпълнения. ooooh!

Да не би Меа да се е върнала?

# 29
  • Мнения: 884
И навсякъде-прави ми подаръци, той е баща на детето, секса върви/не върви...да остана ли с него?!Никой не споделя дали му омекват краката, щом види този, дето носи подаръците, дали му пърхат пеперуди в стомаха още...има ли любов въобще в тези семейства...

Общи условия

Активация на акаунт