Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Не мога да го определя като трик, но т.к си правих експерименти и установих, че действа безотказно ще споделя, пък вие не ми се смейте много!
Когато работех и все още бях в нормална социална среда и на по-малко килограми установих, че когато косата ми е прибрана /седнала съм с гръб към вратата/ и някой колега влезе /виждам отражението в компютъра/ и наведа глава все едно ми се е схванал врата, обекта на експеримента минаваше зад мен, слагаше ръце на раменете ми и започваше да масажира! Нямаше грешка номера, с изключение на някои големи дървеняци...



то по твоята логика, като се почесвам по х.я и която виде но не дойде да го лапне веднага е тъпа патка ...
страшна логика ....

# 31
  • Мнения: 5 940
Къса рошава коса /тип Мег Райън/, мъжки дънки и романтична риза, с разкроени ръкави, голямо бижу пластмасово от тези дрънкулките за няколко лева. Бира в ръка и разговор за "рижа" есен. Тя се смее естествено, но рядко, тича в локвите и няма нищо против да пуши мъжки цигари. Изглежда ти някак близка, нямаш нищо против да вървите заедно. Ще я заведеш на риба, после в оня ресторант с уникалния готвач. Там тя ще яде бавно и вкусно. Обича да гледа футбол, но плаче и на "Титаник". Не отказва сладолед, никога не  е била на диета.
Дълга коса, леко прихваната отзад, рокля като тази на аватара ти. Тя се смее в лилаво. Обича да говори много и разпокъсано. Пие фреш. Подава си ръката, за да я преведеш през моста над реката. Слага уж скришом, с небрежен жест, прасковено червило. Носи сандали на много ниска подметка и вярва, че е висока и може да лети. Нея всеки ще вземе да я прегърне.
После ще пиша още, сетих се за тези жени. Напомняш ми тях.

# 32
  • Мнения: 2 448
Странни отговори прочетох тук в смисъл, че съблазняващата жена едва ли не е жена, която се пъне да свали гащите на някой мъж или пък да си прави някакви безсмислени експерименти за задоволяване на егото - я да видим тоя ще ли се върже или не. Поне аз приех темата по съвсем друг начин. Не се опитвам да съблазня мъж, в когото не съм видяла желание към мен. Също така ми е интересно да показвам желанието си в дадения момент към партньора си. Не седя само и да чакам да си "поиска" и аз да му кажа "да". Съжалявам, че няма да задоволя любопитството на авторката с конкретности, но за мен това да доста лични неща, за да го разказвам във форум. Ще кажа само, че темата и ме наведе на мисли и спомени и в момента пия кафето си широко усмихната.  Grinning

# 33
  • Мнения: 5 940
Според мен темата е по принцип за женствеността. Не вярвам някой да се пъне там, където  е обречено или просто да си прави експерименти. Разбрах я като мъжко-женски разговор, като намигване, като игра.

# 34
  • Мнения: 2 448
Според мен темата е по принцип за женствеността. Не вярвам някой да се пъне там, където  е обречено или просто да си прави експерименти. Разбрах я като мъжко-женски разговор, като намигване, като игра.

Разбрах как си я приела ти, но някои отговори казваха друго. Може и да е било петъчен майтап, не знам. Laughing

# 35
  • Мнения: 2 212
Да, май само Валери ме разбра, идеята е да излезем от клишетата и ежедневието. Валери, благодаря ти, страхотно пишеш  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: X
...най-добрия начин е на Вампирия - свирка-
нето (не ми стигна реда затова пренесох)

# 37
  • Мнения: 122
Просто бъдете жени...

п.п. Относно мен, надежда всяка тука оставете...  Whistling

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 12:58 от Нали Мъжете Не Плачат

# 38
  • Мнения: 17 416
Валери, сериозно ли не вярваш? Laughing Това изкуство да бъдеш жена ми е малко клишарско, сори, естерче! Или съм жена, или не съм жена. Трикове нямам, и да имам, не мога да ги разкажа, защото не си водя записки, които да следвам стриктно. Въздействам там по някакъв начин... Simple Smile
Извинявам се, ако не съм разбрала и аз темата, от възрастта ще да Simple Smile

# 39
  • Мнения: 596
Изпращам сигнали по Морз. Точка, тире, точка, тире, тире, тире, тире и така 18 см.
Особено моряците много кълват на този позив.

  tooth

Браво , много свежо хрумване! 
 

# 40
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
нямам представа, но ако реша да се прибера с някого, с него се прибирам  Grinning

# 41
  • Мнения: 830
Никога не съм си поставяла за цел да съблазнявам някого, просто нещата се случват от самосебе си. Не се оплаквам от липса на внимание, обаче и ситуации да бягат от мен като "дявол от тамян" съм имала, мъже....

# 42
  • Мнения: 4 668
Не знам как се прави / съблазняването / , но явно винаги съм го можела  Laughing  Все пак съм Скорпион  Flutter
Честно казано , умирам за такива предизвикателства ... най - ми е интересно с "по - трудните " мъже .
Няма нужда от трикове , това са изтъркани неща . Всичко е усещания , начинът по който ги предаваш и стигат до него ... Всичко е в главата на човек , не в отмятането на косата и в мигането . Трябва да го накараш да не иска нищо друго освен теб ... да не може място да си намери ... После вече - в зависимост от ситуацията .
Дано вече не съм загубила тренинг  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 17 416
Е, Пипинка- и "скорпион съм" беше достатъчно Laughing

# 44
  • Мнения: 4 668
Е, Пипинка- и "скорпион съм" беше достатъчно Laughing
Май така излиза  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт