Попово-4

  • 12 953
  • 265
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Я , вече си имаме  и нова темичка , цоп-цоп и аз да се изцопкам вътре  Mr. Green
Поздравления на Кокетка за темичката и оформлението , браво браво  Peace Peace Peace
Ей , лоша работа е с тези болести , вече ми писна , оправи се едното и се разболява другото , все има нещо  #Cussing out
Но явно така ще пораснат   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 134
ЧЕСТИТ 6-ти РОЖДЕН ДЕН на Аксел на halapela

# 17
  • Мнения: 523
Честит рожден ден на Аксел !!! Да е жив и здрав , много послушен и догодина с бодра крачка - първокласник !!!

Ели , много усмивки и весело настроение , а на тортата ще грейнат цеееееееееели 6 свещички!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 18
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Аксел да ви е жив и здрав и много послушен нека да ви носи само радостни мигове.
Кво става с новата среща къде и кога казвайте.ще  стане студено и неможете да ни искарате от вкъщи.
Айде чао за сега

# 19
  • Мнения: 143
Благодаря ви за пожеланията момичета  Hug .

# 20
  • на втория етаж
  • Мнения: 248
Ооо,тук имало рожденник!
ЧРД
Да е здрав,силен,щастлив и много да слуша(когато спи Hug)

# 21
  • Мнения: 0
Здравейте мами.Я ми кажете някой ходил ли е на Кръстова гора.Как е там и кво се носи и се прави.Разбрах че е много студено.Смятаме другата седмица да ходим ако не ни мине котка път де.Айде пишете ако някой знае нещо.
чао от мен

# 22
  • Мнения: 111
Ходила съм там и много ми хареса....Има някакъв особен магнетизъм. Данесох си от там 5-6 камъчета,ей така за късмет.Всичките са с кръстчета отгоре.Аз бях там по време на някакъв обичай или събор или нещо подобно. Има една страхотна голяма църква.Зад нея има едно баирче - май павирано беше ,където те отвежда до един средно голям - колкото една входна врата - кръст.После на връщане по същото баирче , отляво и отдясно има нещо като къщички със имена на светци - български имена (сега не мога да се сетя кои точно бяха),но наистина си заслужава да отидеш там.Мястото е много хубаво.
Ако мислите да преспите там се заредете с палатка и топли спални чували,защото наистина си е доста хладничко вечер Wink Хайде дано не ви минава котка път и да се похвалиш с пресен снимков материал Simple Smile И камъчета да не забравиш да си вземеш Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 23:24 от мама на Ванко

# 23
  • 7800
  • Мнения: 243
Здравейте мами.Я ми кажете някой ходил ли е на Кръстова гора.Как е там и кво се носи и се прави.Разбрах че е много студено.Смятаме другата седмица да ходим ако не ни мине котка път де.Айде пишете ако някой знае нещо.
чао от мен

Ха-ха, с нас ли ще идвате?  Simple Smile

Ето инфо: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212964.0

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 10:25 от skali4ka

# 24
  • Мнения: 0
Абе Стеле ние с вас май не сме се разбирали ама както ни е тръгнало тази година заедно на море що да не си направим и една екскурзия до Кръстова гора пак заедно.То се разбра че така ни е писано тази година.Айде чао

# 25
  • Мнения: 134
Зари, разчитам на теб и Ели за снимки от Рд-то на Акси, аз с  изтощени батерии  направих точно една, иде ми да се  #2gunfire

Р.С. и да ви питам Ивайла не е ходила 11 календарни или 7 работни дни на ясла, трябва ли да нося бележка от личната й

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 20:37 от kriss`

# 26
  • Мнения: 1 711
      Красе, бележка от докторката трябва всеки път,когато детето не е ходило повече от 3 дни на ясла/градина. Отиваш и казваш,че си за бележка и не чакаш всички баби пред кабинета,които висят да им измерят кръвното. Чакам снимки!

# 27
  • Мнения: 523
Опааааааааааа , споко , споко , снимки ще има малко по - късно ! А относно бележката на мен са ми искали за Дамяна , дори и в случаите , когато не е ходила два дена . Обаче за да не чакам , обаждам се на Киров и му казвам , че в еди си колко часа ще отида да си взема бележката и като отида , тя е вече написана и не чакам .

П.П.: Честит ви 6 септември ( за тези от вас , които са забравили да кажа , че днес през 1885 г е подписан предварителният манифест от Александър Батенберг за съединението на Княжество БГ и Източна Румелия ) . Същиснкото освобождение на БГ е на 22.септември .На този ден през 1908 г официално БГе призната за независима държава от ВС , Турция и Русия .Айде стига с уроците по БГ История  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Лек ден на всички !!!

# 28
  • Мнения: 111


Добро утро! Хайде на кафенцето. Малиии  моя дзверо тая сутрин като скочи в 07 без 15  Shocked Искал бил палачинки за закуска да му правя ей сега ще се размахам в 07.00 часа   food002 Казвам му да си гледа детските за да поспя още малко, а той с изнемощял глас ми вика :абе мамоооо много съм гладен бе.. ooooh! и Станах ей ма, палачинките са готови ,че и един тутманик метнах да се пече. Малеее горката снахичка която ще дойде в къщата ни. Има да я юрка туй мойто диване. newsm78
 
Честит ни 6-ти септември!!!
И аз си чакам снимков материал от Р.Д на Аксел. Simple Smile
Хайде лек ден от мен , а как ми се спии,ама трябва да ходим да напазарим за детската вътрешни обувки,бельо .....

# 29
  • Мнения: 523
Такаааааа . Ето малко весели дечица на рожденния ден на Аксел . Естествено започваме с чаровния рожденик :

Ето я и страхотната торта :

Ето ги и гостите на партито , много весели , усмихнати и щастливи :

И още весели емоции :

Ъъъъъ , със следващата снимка искам да отправя едно предупреждение към всички : Пазете се от тая с ножа , вижте само какъв поглед , какво чудо...... Joy Joy Joy

Ето го и детето-мечта , мирно , кротко и ЯДЯЩО много :

А имаше и прегръдки :

И разбира се торта :


Ето ги всички снимки http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=33340&AlbumId=122517, който която си хареса , да копне , а на някои ще ги пратя по скайпа . Ако ставам за фотограф , си чакам поканите за следващите партита да фотам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт