Попово-4

  • 12 996
  • 265
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 16
Ехо Simple Smile Я да ви питам докато не съм забравила..онзи ден видях една мама управлява летяща чиния с дистанционно  Grinning -някой виждал ли е по  магазините  такава играчка или из нета да търся ?

# 196
  • Мнения: 16
Ето за какво става въпрос http://www.youtube.com/watch?v=jt5B3XCDMuU
намерих ги и в нета

# 197
  • Popovo
  • Мнения: 571
Бре, бре колко много за четене  Mr. Green
Добре дошли на новите майчета нищо че аз не ги познавам.   bouquet
Уф друг път ще пиша, че Гого ми блъска по клавиатурата  и една дума не мога да напиша без да я поправя пет пъти.

# 198
  • Мнения: 1 725
Ето една такава радиоуправляваща летяща чиния. Поръчвала съм от тия, но въпреки,че доставката е уж безплатна пак си съчиниха някакви такси. Мисля към 7 лв. ми бяха взели. Лека вечер!

# 199
  • Мнения: 16
Благодаря за инфото ant  Peace същите чинии ,но в друг сайт ги гледах с 20 лв.нагоре  #Crazy

# 200
  • Мнения: 523
Е хей , не е като да няма за четене в темичката ни ! На новопристигналите в нашия виртуален кораб - уелкъм , уелкъм  Hug Hug Hug

А иначе как сте  ?
Ани , Стефани протестира и то много яко всяка сутрин и незнам до кога ще продължи това .
Дамяна пък и бута фитилите , защото знае , че се връзва : "Стефани , сега ще те заведем и ще те оставим в яслата !" И естествено Стефани започва още по - силно да реве .
Айде да си направим среща , еййййййййййййййй Peace Hug Hug

Айде пишете и вие !!!

# 201
  • Мнения: 1 364
Здравейте и от мен Grinning  За два дни сте изписали няколко страници Grinning
Добре дошла на Мила!
Ние сме добре. Алекс ходи с голямо желание на градина, сутрит взема по една плюшена играчка и бяга пред мен.
Започна да схваща стъпките на танците, но още много има да учи.

И аз съм за среща. Миналият месец ви предложих да си организираме , но....
Дано сега да стане. Чакам предложения къде и кога.

# 202
  • Попово
  • Мнения: 687
искам и аз среща, а както ще си имаме и татко бавач след няколко дни... голям кеф  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 686
Добре дошла и на Петя1984(я,наборка).Дай снимка да те видим!

# 204
  • Мнения: 111


Добро утро поспаланки Simple Smile
Браво на танцьорката Алекс ще влезе в ритъм Wink
Аз пък да ви се оплача. Премахнаха Ушу-то в нашата градина, защото децата тренирали наученото от спорта върху другите деца и госпожите твърдо заявили на инструктора , че забраняват този спорт в градината. И така от миналата седмица не ходим на Ушу. Ванко е много разочарован . Сега замислям да го запиша на танци....ама баща му като писна ....то детето да не е обратно...уууууу криво разбрана мъжка гордост. Аз също предпочитам танците - децата се научават на такт, музика...ама не...
Та сега понеже му липсва Ушу-то и няма къде да си изразходва енергията и си изпробва заучените умения върху мен  Rolling Eyes .Снощи преди сън реших да го погушкам и мачкам и като ми вкара такъв шут в устата имах чувството ,че ми изхвърчаха зъбите . Викам крайй няма ми я фасадата  tooth.Слава богу като поприминаха звездичките поглеждам всичко си ми е наред.Но докато си легнах ми тръпнеше ченето де  Joy


# 205
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мерси за кафенцето   bouquet и добро утро!
Мама на Ванко, един съвет от мен, слагай каска бе жена, при гушкане, мачкане и целуване  Joy Joy
Понеже Марти е почти на моите кг, реши ли да ме гушка ми спира въздуха чак и аз си знам, приготвям се: задържам въздух и чакам. Mr. Green
А колкото за танците, ако знаеш как исках да го запиша на народни моя син, но като  е с два леви крака детето, няма начин. А е много хубаво.
Пък на Ванко на баща му кажи, че ако  ходи на танци, когато порасне ще сваля мацки с тях хич не е за обратни даже.

А сега да похваля Гого. Снощи свекъра ни води на Лъва, Гого заспа на цялата дандания от оркестъра   към 9 часа и се събуди в 23, когато вече си тръгвахме. Майка му успя да друсне дупе и на хората и на сиртаки, абе готино си ми беше.
Сеага сериозно се замислям да викам Капка да го приспива така и в къщи, че ние тука тишина му пазим на детето и пак не спи.

# 206
  • Мнения: 111
Кокетка добра идея е за каската Wink Ама и бронежилетка трябва  Mr. Green,че с това торнадо  ooooh!  Joy

# 207
  • Попово
  • Мнения: 687
здравейте,
да почерпя- днес големия батко Генчо има РД

# 208
  • Мнения: 523
ЧЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН НА ГЕНЧО !!![/size]

Да е жив и здрав , много послушен и да радва много мама и тати  Heart Eyes

# 209
  • Мнения: 686
Честит рожден ден,Генчо!Много да слушаш мама и да помагаш за бебетата!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт