Край с цигарите! - тема 5

  • 17 395
  • 502
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 471
Биохимичен скрининг за вродени дефекти (синдром на Даун, спина бифида, и за коремната стена....)
резултата е рисков когато е 1:250
Та в това смотано Русе се чака 3 седмици!!!!
Ако има нещо лошо в резултата се ходи на амиоцинтеза, а няма време почти 20-та седмиа съм.....

А от 4 дни ссамо се въртя и сънувам цифри ...20; 30; 40
направо ужас а съм си и зле с нервите и не мо се говори направо ....
Милото е застанал на челна стойка само и само да съм доволна и да не мърморя...

Многго ми е зле и само рева... такъв рев не съм правила от детските си години!

# 61
  • Мнения: 1 284
Али,спокойно Hug Hug HugДано всичко е наред Praynig Praynig PraynigС теб сме миличка Hug

# 62
  • Мнения: 499
Добре де това задължително ли се прави или ти просто имаш някакви притеснения за това нещо? Не ми е ясно и за това те питам. А това за сънищата е нормално понеже съзнанието ти е заето в момента и очакваш резултатите. За нервите също е нормално.Сестра ми като беше бременна и беше ужас направо и тя ревеше блъскаше тряскаше беше одрала зет ми ама толкова яко че доста дълго време му стоеше одраното.Така че за тия неща не се тревожи те ще минат. Ще чакаме да ни кажеш тогава добри резултати. Praynig

# 63
  • Мнения: 471
НЕ е задължително, но е хубаво да се направи.
Все пак за успокоение на родителите ......
Голям страх и аз незнам защо Sad и ми е много нервно направо ще се пръсна!
Я кажете вие как сте? стига само съм ревала!

# 64
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038





Привет !
И кака я налегнаха проблеми , съжалявам и за вашите , да имаше начин да си помогнем с една вълшебна пръчица ......ех , мечти ...

Имам една мечта ----   искам да имам пари да си направя частен рибарник , с къща , с магазинче , ресторантче , бунгала ,  дет. площадка , лодки , орехова градина , нещо като дом. зоологическа и др. такива . И да създам работа и удоволствие за цялата си фамилия ....
Имате ли такива мечти , въобще мечтаете ли за нещо , щото като ме налегне депресията и само за мечтата си се хващам .

Аз погребах през последните години 3 кучета дом. любимци , с които преживяхме доста хубави и незабравими мигове , няколко котки , бабите ми , най- добрата ми приятелка ... мъката е на талази , идва и си отива , но винаги е около теб ......да се надявам , че някой ден ще има и мен кой да изпрати .... Да не се натъжаваме , това са нещата от живота и трябва да се гледа напред .
На който му тежи нека си споделя , то има нужда да избушат нещата , не да се преглъщат , щото си е на болест.
Гушкам ви  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
# 66
  • Мнения: 1 226
Елгедел слънце   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Али не се шашкай толкова бе мило. Спокойно. Макар че, като се върна назад, аз по този повод предпочетох направо амнио да направя, та да чакам, ама само един път. А ти спокойно. Всичко ще е наред. Hug

# 67
  • Мнения: 499
Другарче съжалявам че и ти си преживяла доста неприятни мигове. Права си това са нещата от живота които не можем да избегнем.
А иначе имаш страхотни мечти и дано да се реализират някой ден, дори и да не съ пълни поне половината от тях да станат реалност. Аз като изпадна в зепресия и имам нужда от музика която ме отпуска. Може да гръцка или радио НОВА там има поне меланхолична музика и много добре ми действа. Сега си свалих гръцка музика понеже ми действа релаксиращо и започвам да мисля за море плажове коктейли и живот. Просто искам да се телепортирам там мислено да е откъсна от ежедневието.
Мен може да ме похвалите че наистина не пуша. Ето виждате че като запаля и си казвам не обичам да лъжа.
Е това за сега от мен силно ви прегръщам и трябва малко по ведро да гледаме на нещата. Hug Hug

# 68
  • Мнения: 7 488
Билянче блазе ти, че устискваш фронта с неяденето ами то отказването от цигарите си е на психологическа нагласа само че при мен имаше плюскаща диета Laughing След шестия месец като се погледнех в огледалото и ми се искаше да изпуша 1 картон белкем ми се убие вълчия глад.
Ализарина  спокойно мила това е много хубаво че си направила БХС много млади момичета подценяват това изследване защото си мислят, че като са млади тези болести не могат да ги застигнат.
Другарче всеки си има своите прекрасни мечти, но твоите  са изключителни. Аз сега само искам да отида до морето да се изкъпя, че събота и неделя беше изключително гадно времето това винаги важи за тези дни а през седмицата се пука от жега. Е съдба! Успех на всички Hug

# 69
  • Мнения: 1 284
Преди малко се чухме с Тони.Поздрави за всички Hug Hug Hug
Тя ще ви разказва подробно,ако успее да се добере до интернет Wink

# 70
  • Мнения: 499
Ели мерси за поздравите от Тони.
Момичета дайте идеа какво да сготвя сега на любимия като се прибера
мисля да мина през билата и да напазарувам ама незнам какво да е  newsm78. Искам с нещо завързано да го нагостя па може и да му се усмихне щастието по късно вечерта  smile3521 luvbed
Fellindra  ами стискам се и не пуша . а и не ям много.

# 71
  • Мнения: 471
Момичета вижте какво получих

"Здравейте Антония,

Рискът е много нисък 1:3830.

Не забравяйте за ултразвуоквото изследване в 19-22 седмица на 3 измерен ултразвук за фетална морфология.
Ако, посочите факс, веднага ще получите резултат с коментар

Успех
Кременски

www.lmpbg.org "


Много съм щастлива!!!! newsm44 newsm76

Да живее интернета и добрият проф. Кременски,
който ми отговори веднага и не се наложи да чакам цялата тромава процедура с пощите!

Някой има ли факс и скенер?

# 72
  • Мнения: 1 699
Alizarina  вече можеш да си отдъхнеш бравооооооооооооооооооооооо
Ели мерсаж за поздравите и и казвай на Тонката да се добира до нета и да пише скоро чакаме я
Другарче аз се  пренесох в твоя въображаем свят и много ми хареса там.Не се оставай мъката да те завладее такъв е живота няма как-гледай напред мила.И дано по-скоро мечтата ти стане реалнос-че да ни поканиш на това райско място Hug

# 73
  • Мнения: 1 284
Браво Ализарина HugСега изпусни въздуха и се успокой Hug Hug Hug

# 74
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привеееет !
Кака се тъпче пред компа , че умрех от глад , докато си обиколя учениците .... хората си почиват , пък аз бродя по кафенетата да ги търся ...
Вий къде стееееееее

Общи условия

Активация на акаунт