Севлиево 3

  • 18 263
  • 252
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 537
 Cry За съжаление, Нати, в спешното всички са такива да не им попадаш. Дано малкият е по - добре вече.  Hug

# 181
  • Мнения: 0
Весела Коледа!
Пожелавам ви здраве,щастие и късмет на вас
и семействата ви!

# 182
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Здравейте!

Нати, надявам се, че малчо вече е добре.Снощи бяхме на Р.Д. на кума ни и точно за севлиевските лекари си говорехме.В карайна смета се стигна до извода , че почти всички заслужават да ги  #2gunfire , което е много тъжно  Tired

Иначе ако решите да се събираме на кафе кажете кога, къде и в колко часа.Аз ще съм на линия.А също и една приятелка изяви желание да дойде с мен.Тя има момиченце на  6 , но не пише тук.Обаче съм на път да я присъединя към нас  Mr. GreenАко ли не сега, то другия път, когато си дойдем-някъде през февруари ще е.

Лек ден на всички  Hug

# 183
  • Мнения: 127
След 3 дена висока температура,днес е малко по-добре.Т. е по-ниска,но все така я има.На антибиотик е,отказва да яде.Незнам за срещата,ако се пооправи Бобчо ще дойда...Ако решите нещо,ще ви кажа.Надявам се да мога да дойда.

# 184
  • Мнения: 537
Аз от утре съм на работа, по принцип се прибирам към 6 и татито ни няма да иска много да ме пуска май, така че ще минете без мен май.  Sad Нати, какво ти казаха за Т, защо е на антибиотик някакъв вирус ли е? Ние нали имахме ангина в началото на декември и направихме сефтето на антибиотиците.  Sad И Вики не искаше много да се храни от антибиотика и от гърлото....докторката каза, че млякото което поемала е достатъчно, така че няма страшно. Дано скоро се оправите, че... Но това, че Т не пада не е май много на хубаво, какво каза доки?

# 185
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
В утрото на Новата година
С блясъка на идващите дни
Нека радостта не ви отмине
С щастие и обич ви дари!
Честита Нова Година!
[/color][/size]

Надявам се, че изкарахте един хубав празник като мен.А за кафе-някъде февруари месец ще е , защото сега няма да имам време.Честито и на именниците(ако има такива тук)  Heart Eyes

# 186
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Черпяяя

на 1ви имах рожден ден  Heart Eyes
Честита Нова Година на всички!
Едва сега успях да се добера до компа и то набързо, че при нас май стана 3 дни яли пили и се веселили. Crazy Скоро се прибирам и всичко с начале. Mr. Green

# 187
  • Мнения: 127
Честит рожден ден Доци.Много здраве и късмет.Нали знаеш,че както си в първия ден на новата година,така ще я изкараш цялата.Та да не стане-цяла година яли,пили и се веселили.
Честита нова година,момичета.Да е спорна и щастлива.Здраве ви желая,другото сами ще го постигнете.

# 188
Честита нова година.
Всичко най-добро не само на хората от Севлиево а на Всички  Hug

# 189
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Врема е да посъживим малко темата   Mr. Green
Как сте момичета?Как са малките бебоци?Надявам се , че всички сте ОК.Ние сме си добре.Малкият го мъчат зъбите, а той мъчи мен като се буди в 5 часа сутринта от тях  Laughing По цял ден ходя така  smile3507 Иначе вече си хапва месце, при това с голяма охота.А днес една лекарка ме пита колко е голям и аз и викам "Ами на 6,5 месеца" и тя така  Shocked "Ама аз си мислех, че е поне на 10-11."Е ми като е вече 72 см как няма да изглежда голям  Crazy Обаче пък върви доста слабичък,което само ме радва-нали е здрав все пак  Party
От вчера си има бънджи и с баща му много се забавляват.А и с проходилката се учи да ходи, ама нещо май го мързи  Mr. Green
Е,хайде аз ще ходя да го събудя и да го храня, че после ще ходим на разходка.
Лек и хубав ден на всички ви.И лека работа на тези от вас, които работят  Hug

# 190
  • Мнения: 2 433
никаква ме няма...  Embarassed ма в тази студ много ми е зор
То да мисля ми е зор, за работа да не говорим. Пък те хората като държани на въже.
ние сме здрави за сега. Мен днес нещо ми драска гърлото...ама ще го сборя с един фервекс Mr. Green
Иначе криза с газта нямаме... щото не сме на газ. Но пък фабриките не работят и това малко ни се отразява. Отделно всеки ден колеги ми се обаждат че закриват офисите им...и е много неприятно. С години работиш с някого и изведнъж него го няма...Бе незнам кога ще свърши тази криза, незнам дали изкуствено не ни я налагат в БГ, ама нещата не вървят на добре.
Иначе какво друго?? За среща в тази студ - и дума да не става!!!! И с кран не можете да ме изкарате навън Joy Така съм се опаковала...скоро и ръкавици ще си сложа, ама нали съм зиморничава!!!!! Mr. Green

# 191
  • Мнения: 67
Здравейте, момичета!С едно голямо закъснение честита нова годинаот все сърце ви желая каквото си пожелаете през тази година да се сбъдне.
Най -накрая се прибрахме в къщи  и докато размразим  апартамента голям зор.
Аман от кризи ,дано поне тази с газта скоро да свърши ,че то само и това  остава -да стоим на студено.А колкото до финансовата и аз съм на мнение че беше създадена изкуствено и то не само в БГ .
Нати не знам какво да ти кажа за твоите  премеждия с нашите доктори ,жалкото е че това не се случва само в Севлиево .Не знам какви  са тези лекари които си позволяват употребата на алкохол по време на  работа, при положение че и най-малката им грешка може да застраши един живот.Но така ще е докато живеем в страната на невинните.

# 192
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Леле хора,при вас голям студ бе.Свекър ми се обади и ми каза, че онзи ден било -17, а кумата ми спомена нещо за -21 и като знам,че в Севлиево почти всички се топлят на газ направо се чудя как издържате  cold
Иначе да ви се похваля -днес Станислав каза "Да!" и то как стана - седим си с баща му сутринта и пием кафе и малкия при нас,почнахме да обсъждаме какво ще правим събота и неделя и аз викам"Ще се наспим" и поглеждам към Слави и той ми се ухили и вика"да!".Знам че най-вероятно е случайно, но много се зарадвахме  newsm44
Обаче пък от 2-3 дни има Т и се случи 3 пъти да си повърне храната.Може от зъбите да е, но много ми е гадно като се мъчи милото ми дете  Sad  Дано скоро да избият тези зъби,щото направо  #Cussing out

Та това е новото при нас.Надявам се всички да сте добре и да седите на топличко.И дано скоро кризата свърши  Praynig

# 193
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 149
Побут  Mr. Green

Как сте момичета?Тонита как си мила?Приготви ли вече багажа за родилното?Моят беше готов от средата на осмия месец,щото една акушерка ме стресна, че няма да изкарам до термина, вкараха ме в болницата 20 дни преди термина, а аз родих 2 дни преди него, при това предизвикано раждане...Това беше малко пълнеж от мен.

Сега отиваме на разходка.Лек и хубав ден.И дано темата потръгне малко напред. Hug

ПП.Уф, забравих-почерпете се, че Станислав днес става на 7 месеца Simple Smile  smile3510

# 194
  • Мнения: 537
А да се разпиша и аз след дълго отсъствие. Много ме мързи затова и не пиша, само чета.  Embarassed Нещо ми е тъпо тия дни. От другата седмица ще имаме малко повече работа, аз ще ходя да се запиша на някоя частна борса в Габрово, дано излезе нещо ново и ще пообиколя по обяви. Че нещо сегашната работа не ме кефи, надявам се да намеря нещо, макар че с тия съкращения надали.  ooooh! Вие как сте? Тони, кога ти беше термина? Ще имаме ли скоро, ново попълнение? А кога ще се видим с теб да обменим спомени от общото училище?  Laughing Ние днес излизахме малко след работа, полюлях малката, ама не посмях да се обадя на другите момичета, че дребното още се сополиви. Ели, как сте, какво става по Софията? Нати, малкият оправи ли се вече окончателно? Юле, има ли поръчки? А как ви Мая пък хич не се появявала от миналата година. Сигурно пак е в някоя готина командировка.  Mr. Green Айде аз ще бягам сега доскоро.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт