Скара,бира в Разград пак ще има и пари ще харчиме на панаира!

  • 10 448
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 219
Момичета не знам какво значи да се представя, но:
Казвам се Генка Маринова. Викат ми Шекерова / от Генка Шекерова BTV /. Работя в "БОМАТО лизинг" ООД. Обичам цветя и съм лудетина и много усмихната. Родена съм на 07.06.1981 г.. Живея на водната централа. Това е. Ако има друго, което трябва да напиша кажете, че аз малко не съм наясно. Mr. Green
О, още една цветарка  bouquet, ела да списваш в цветарската тема при нас в подфорум Хоби.
Честито на всички именици, честито и на Тангео  bouquet, много здраве ви желая.
Форумската среща викам...към края на месеца, малко да се затопли , пък и на Бен и двамата са болнави Sad.
Предлагам да е през уикенда,за да може и работещите да дойдат.
Гени, има голяма вероятност поне по физиономия да те познавам newsm78

# 241
  • Мнения: 153
Момичета във форума ли се оговаряте за срещата по принцип? А новозаписаните, които са без деца / като мен / каните ли? Blush

# 242
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Момичета във форума ли се оговаряте за срещата по принцип? А новозаписаните, които са без деца / като мен / каните ли? Blush

Ама,разбира се.Няма от какво да се притесняваш,тъкмо ще помагаш на тези,които са с повече от едно дете Hug,че трудно се наглеждат.

# 243
  • Мнения: 153
Гледала съм деца. Ясно ми е. Пък и ми е приятно с много деца. Малко луд ставаш, ама аз и без това съм си. Crazy Joy

# 244
  • Мнения: 3 219
Момичета във форума ли се оговаряте за срещата по принцип? А новозаписаните, които са без деца / като мен / каните ли? Blush

Ще, ще...ще те поканим де, тука си правим уговорките, а някои и по скайпа Wink
Да вземем този път пак да поканим  Вълчо, белким дойде, предния път каза, че го било срам Blush

# 245
  • Мнения: 153
Той Вълчо иначе големи глупости ланка, ама се срамува. Чак не мога да повярвам, че се е засрамил. Вчера чета едни негови "умнотии" за една пералня "Перла" ставаше въпрос. Направо е огън Вълчо, пък и с тоя "дълъг ник" знае ли човек... Laughing

# 246
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз също съм "ЗА" среща. Искам да се запозная със всички вас, защото познавам само една част.

# 247
  • Мнения: 500
И аз съм за среща,но мога само този уикенд.(Ако не,уговорката с някои от вас си остава) PeaceАко е за по-нататъка,отпадам. CryЕвентуално по Коледа... Thinking
Добре дошла,Шекерова!  bouquet Wink
Честит рожден ден на Тангео!  bouquet

# 248
  • Мнения: 2 783
Честит Рожден Ден на Тангео,много здраве ,щастие и любов   bouquet
Кати,виждам те аз  Wink,наблюдавам те скришом  search  Joy-шегувам се - преди няколко дни минавах покрай магазина ,но
ти имаше много работа.....беше фул та не влязох.Мярнах те до склада  Laughing
И Криско видях,преди няколко дни  ,дори децата потичаха малко заедно  Hug

titania
,какво стана с резултатите ?

# 249
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
И аз съм ЗА срещичка smile3508 smile3508 smile3508 smile3508 smile3508

# 250
  • Мнения: 256
Ехооо здравейте  waveyкак сте аз ходя вече на новата работа изместих Гого в градината при батко си така ми е по лесно иначе голяяямо обикаляне из града  afwitchстава докато се приберем.И така при нас е едно и също Лека вечер от мен smile3524

# 251
  • Мнения: 256
Момичета не знам какво значи да се представя, но:
Казвам се Генка Маринова. Викат ми Шекерова / от Генка Шекерова BTV /. Работя в "БОМАТО лизинг" ООД. Обичам цветя и съм лудетина и много усмихната. Родена съм на 07.06.1981 г.. Живея на водната централа. Това е. Ако има друго, което трябва да напиша кажете, че аз малко не съм наясно. Mr. Green
Ооооопс скъпааа разкрита си newsm10 newsm10 newsm10

# 252
  • Мнения: 25

Добро утро!Ето днес е от мен кафето и нещо.............сладко.
Успешен и по-топъл ден ви желая!

# 253
  • Мнения: 292
Кати мерси за кафето Grinning
Мерцедес все ще те питам и забравям.Оня ден с теб ли се засякохме на един завой или те припознах newsm78
Стели къде работиш?

# 254
  • Мнения: 153
Момичета не знам какво значи да се представя, но:
Казвам се Генка Маринова. Викат ми Шекерова / от Генка Шекерова BTV /. Работя в "БОМАТО лизинг" ООД. Обичам цветя и съм лудетина и много усмихната. Родена съм на 07.06.1981 г.. Живея на водната централа. Това е. Ако има друго, което трябва да напиша кажете, че аз малко не съм наясно. Mr. Green
Ооооопс скъпааа разкрита си newsm10 newsm10 newsm10

Здравей малко човече с големи ц..и! newsm62

Общи условия

Активация на акаунт