Изневяра ли е това?

  • 6 987
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
е това беше гадно

# 61
  • Мнения: 3 423
Twisted EvilСамичка си го купих , от този сайт, даже в момента е намален:
http://www.laredoute.fr/vente-vibromasseur-iris.aspx?productid=3 … tegoryid=22935691
Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes

Цяла тема, за да си изпляскаш пълнителя, евала!
Сега ако и топчетата, дилдото и другите екстри
ни демонстрираш, може да обърнем везните и да
те посъветваме да се венчаеш за независимостта.

# 62
  • Мнения: 152
Ха-ха, значи не е пързалка темата ми ( за съжаление), има странни съжителства и на нас с времето май ни е добре така....Обаче си ме човърка и знам, че си е бомба със закъснител...Иначе секс си правим, самостоятелно, с вибратор, с ръчичка...Е не много често, но не съм монахиня....Мъжа ми доколкото знам също..Просто не се получава между нас....Първо бях бременна, имах плацента превия и не трябваше, после родих, тръгнах на работа, после по цяла нощ не спиш, постоянно имаше външни хора у нас....И така месец след месец...почти 4 години ( ще станат през октомври). Все намирахме причина, после стана постоянна ситуация! Иначе ми е спокойно с този човек, комфортно ми е, сигурно ми е....Егоист съм, убийте ме, искам да имам всичко...А и имаме разкошна дъщеря, мъжа ми я обожава...Той самия е перфектния съпруг - теоретично е по книга - не пие, не пуши, помага, печели добре, уважава родителите ни и им помага, абе няма пълно щастие, само не правим секс...Мислила съм какво бих почуствала ако той си намери някоя мацка само за секс и не изпитах нищо, нямам нищо против, само да не се вклюбва...

Въпросът ми беше риторичен, изневяра ли би бил секс с друг мъж при положение, че реално не правя секс с никой и в частност с мъжа ми....






Не е гадно. Прочети в цитата господинът какво прави и той завалията.

# 63
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 338
ми при такава жена какво да прави и той душа носи

# 64
  • Мнения: 152
Аз пък разбрах, че ръкоблудстват, поради неговото нежелание за близост. Божке, вече ме е срам.

# 65
  • Мнения: 1 969
айде стига де, авторката/автора, пределно ясно е вече че е измислена тая тема....   ooooh!

# 66
  • Мнения: 152
Темата може да е измислена, но аз познавам такива хора и не ги разбирам. Затова и тонът ми е шеговит.

# 67
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Twisted EvilСамичка си го купих , от този сайт, даже в момента е намален:
http://www.laredoute.fr/vente-vibromasseur-iris.aspx?productid=3 … tegoryid=22935691

Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes
Това е най-добрата реклама... 4 год. да не изпиташ потребност от мъж, защото имаш точно тази машинка!
 ooooh!

# 68
  • Мнения: 2 169
айде стига де, авторката/автора, пределно ясно е вече че е измислена тая тема....   ooooh!
.....особено и след като изпляска и снимка на тоя вибратор.... Stop

# 69
  • Мнения: 2 448
Twisted EvilСамичка си го купих , от този сайт, даже в момента е намален:
http://www.laredoute.fr/vente-vibromasseur-iris.aspx?productid=3 … tegoryid=22935691

Понеже темата се изроди, защо да не я разводним.... Rolling Eyes
Това е най-добрата реклама... 4 год. да не изпиташ потребност от мъж, защото имаш точно тази машинка!
 ooooh!

Това се казва, да си паснете в секса.   Laughing

# 70
  • Мнения: 830
 Абе жена що не изкъпеш мъжът си, да го пратиш на фитнес малко да се втали и да си правиш секс с него ами си тръгнала да си вреш разни вибратори и да се излагаш по форумите? Просто питам.........

# 71
  • София
  • Мнения: 2 623
Все си мислех, че вече няма нещо, което да ме изуми
и точно в такъв момент, попадам на някоя тема като тази,
която ме втрещява  Shocked
  * 4 години без секс  ???
  * нормален брак ???
  * мъжът ми се запусна ???
  * аз съм влюбчива, но той да не се влюбва ???

Момиче, ти наред ли си ???

# 72
  • Мнения: 830
Трагедията е пълна тя е жена на 34  Whistling

# 73
  • Мнения: 2 229
 Joy

И все пак, ако темата не е пързалка - на теб може да не ти пука, ако мъжът ти си намери любовница, но не знаеш дали и с него е така, тъй че като се забавляваш с колегата, гледай мъжът ти да не разбере.

# 74
  • Мнения: 1 969
айде стига де, авторката/автора, пределно ясно е вече че е измислена тая тема....   ooooh!
.....особено и след като изпляска и снимка на тоя вибратор.... Stop

именно  Peace

Общи условия

Активация на акаунт