Един мъж в парка... и в мислите ми :(

  • 6 749
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 436
Хващаш въпросният татко, як секс докато ти мине мерака и се прибираш при мъжа си. )))
Друго не мога да те посъветвам. ))
Колкото и да го избягваш пак за него ще мислиш. )

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 155
Изчукай го, веднъж-два пъти и ще ти мине меракът.

# 17
  • София
  • Мнения: 746
Моят съвет е същият Wink,може пък да се окаже много зле и повече и да не помислиш за него Whistling

# 18
  • Мнения: 15
А ако и хареса?

# 19
  • Мнения: 940
Ама си помисли дали си заслужава. Ако обичаш наистина мъжа си, няма да го нараниш.

# 20
  • София
  • Мнения: 746
Ще си остане с хубав спомен Wink

# 21
  • Мнения: 11 747
Абе, ако го изчука, може да не и мине меракът, може по-голям да и дойде.... Освен това, дори да вземе, че и мине меракът, може пък да вземе да и тежи на съвестта, та да вземе и да каже на мъжа си, че тогава стой и гледай...
Най-добре е да се прекратят всякакви контакти. Ще го мисли, ще го мисли, па ще го забрави. Невиждани очи са забравени очи!

Според мен хич не мисли в насока 'Кой е мъжът', защото новия ти познат е само един бегъл познат и нищо повече. Страстта пробудена в парка, може да ти излезе скъпо и солено. Седни си на гъза, доде е време.        Е, ако си имате проблеми у дома и мислиш за раздяла, бездруго има ли мъж в парка или няма, то е вече друг въпрос.....

Мене ми се струва, че просто монотонното ежедневие те е налегнало, както вече писах за това, и те е грабнало чуждото внимание. Малко флирт, малко емоцийка, все още ставам и т.н. Опасни са тия игри!
Прочети 'Ана Каренина', почети малко поезия, попиши малко поезия, нарисувай нещо, избродирай нещо.... Отиди на далечно, далечно пътешествие и нещата ще се променят.

# 22
  • Мнения: 4 668
Повечето отговори са разумни и морални ... ако наистина обичаш мъжа си и т.н. ...
Да , обаче има и такива ситуации , в които човек ясно знае какво би могъл да загуби и въпреки всичко го тегли още повече в посока на прегрешението  Rolling Eyes
Разбирам авторката . Също така смятам , че няма да се поддаде . Доста трезво и разумно разсъждава ...
Но понякога се питам - дали е правилно да се лишим от подобна емоция , дали не бихме могли да вземем това , което искаме и все пак да запазим брака си , дали пък трябва човек да е толкова праволинеен ...
Още не съм намерила отговор ...

Изчукай го, веднъж-два пъти и ще ти мине меракът.

Не е сигурно . Може и обратното да стане  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 11 747
Но понякога се питам - дали е правилно да се лишим от подобна емоция , дали не бихме могли да вземем това , което искаме и все пак да запазим брака си , дали пък трябва човек да е толкова праволинеен ...
Още не съм намерила отговор ...

Ако притежава самоконтрола, всичко да протече в определени граници.... Аз не бих могла, малко жени май го могат.

# 24
  • Мнения: 4 668
Проблемът pina е , че дори и да притежаваш 100 % самоконтрол , не се знае другата страна как ще реагира . Това вече е опасното ...

Много ми хареса всичко , което си написала по - горе  Hug

# 25
  • Мнения: 2 448
Имам много добро семейство. Мъжът ми е прекрасен, обичаме се много, детето ни е добро и безпроблемно.

Не мога да ти дам адекватен съвет, защото това твое изречение не ми се връзва със ситуацията изобщо.  Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Просто еднообразието я е погълнало...

# 27
  • Мнения: 2 448
Просто еднообразието я е погълнало...

Ako e само това, може да измисли начини да се разнообрази вътре във връзката, а не навън. Ако и това не помогне, тогава да се озърта.  Wink

# 28
  • Мнения: 11 747
Е, то е дошло, без тя да го е мислила, то обикновено не пита. Ако питаше, много житейски истории щяха да са различни.

# 29
  • Мнения: 2 448
Е, то е дошло, без тя да го е мислила, то обикновено не пита. Ако питаше, много житейски истории щяха да са различни.

Е, аз просто споделям мнение, че не е дошло така без нищо. А и щом толкова я е превзело, все спестява нещо от семейния си живот, това искам да кажа. Когато се чувстваш обичан, обичащ, удовлетворен, не те превземат толкова силно подобни емоции. Те те превземат, когато нещо , някъде се е пропукало и не е само безоблачна рутина.

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 17:11 от PASIвната стъпка

Общи условия

Активация на акаунт