с Рамадан карим и приказки от Шехарезада заповядайте при нас -83

  • 26 028
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 106
Честит рамадан,момичета,на вас и вашите семейства.
Sunshine,добре дошла  bouquet
Рафаела,честит рожден ден  bouquet
Ясмин,честита годишнина на родителите ти  bouquet
Ал-Яшби Hug  bouquet

# 166
  • Мнения: 569
  Добър вечер момичета!
  РАМАДАН МУБАРАК на всички , които празнуват! Успешни пости! Нека всички бъдем щедри , милосърдни и в мир със себе си!


Честит празник на Рафаела, Кхалид и родителите на Jasmin! Много сбъднати мечти, успехи и крепко здраве на вас и семействата ви!

Sunshine_25 -привет- добре си дошла и...остани с нас!
Момичета ,съвсем набързо прочетох днешните ви постове...надявам се че всички сте добре и в подобаващо празнично настроение!
Ние с малкия сме сами и продължаваме да се лекуваме , уж беше по- добре , но от тази сутрин се появи и кашлица... а одеве се събуди и като отидох беше повърнал. През деня не смея да го заведа никъде- страх ме е от тези климатици навсякъде е като във фризер , а в къщи и двамата се изнервяме.Дай Боже утре да е по- добре Praynig
Гали- да нацелуваш принцеса и да сложиш още снимки please! И ние ще направим нови като оздравее Дани!
Наде, снимките са уникални Joy JoyНямам търпение да ги покажа на мъжо Mr. Green
Едно ми е подтиснато , не ми върви и писането...
На всички ви желая спокойна нощ ! Hug

# 167
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да не спите, я да ви нагледам!  Thinking

Sunshine_25, добре дошла! я тунизиец, женени ли сте ве4е? къде сте установени, я дай координати в тунис, може да си наблизко! 4е ми писна да съм си без бг  наоколо!  bouquet bowuu
дина, споко, ще мине, гледай позитивно, слагаите дрешки връхни, аз обли4ам според слънцето, хихи и температурата, може посред лято да ни видиш с дълги панталони! линда е 4увствителна към промените в температурата, алергия й откриха! ooooh!

# 168
  • Мнения: 590
http://www.youtube.com/watch?v=0x4wY-mNJbw
http://www.youtube.com/watch?v=dRN9jLE1gm8
http://www.youtube.com/watch?v=8_eA-letZtk
http://www.youtube.com/watch?v=Mr5Ni-Ib43A

Деси, май това е днешната ,но не е цялата серия аз не ги следя , мъжо спи иначе щях да го питам

# 169
  • Мнения: 177
Ч.Р.Д. на Рафаела и Кхалид! Желая много здраве ,щастие и късмет!Честита годишнина на родителите на Жасмин!Да са живи и здрави!
Аз днес от сутринта съм  по задачи и не успях да се включа по рано.Искам да ви поздравя и от Сабинка,скоро си пристигат с близначетата.Добре са,но вече им е домъчняло за София.Дина,скорошно оздравяване на малчо.И ние с Яси изкарахме набързо някакъв вирус в Турция..Започна с хрема ,лека температура и после кашлица...но бързо  му премина.Ама аз ,защото пуша,още си кашлям.

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 02:13 от magda_mm3

# 170
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
ДОБРО УТРО, АРАБЕЛКИ!!!! Пожелавам ви спорен и усмихнат ден! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Марси, здравей! Да , приятелят ми е тунизиец, но не сме женени още.Дай Боже и това да стане не много далече в бъдещето.Все още съм си в България, а той прелита между двете столици,но много бих се радвала един ден да се видим с теб, ако такава е Божията воля.  Praynig  Можеш ли да ми кажеш вие в кой град живеете, сигурна съм че си споменавала назад в темите, но аз не знам къде да погледна затова си питам   newsm03.
На мамите с болните дечица пожелавам скорошно оздравяване на техните слънчица и Бог да ги пази!   bouquet   bouquet

# 171
  • Мнения: 1
Добро Утро и от мен! Flutter  Flutter
Дина,да но малкия да се о оправи бързоо!  Praynig
МИслех си да предложа кафе, но по-добре да не изкушавам  Joy

# 172
  • Мнения: 206
Добро утро момичета!!!
Добре дошла Тунизийско Слънце, надяваме се тука да преживеем нещо хубаво с тебе Simple Smile може би сватба, че скоро не сме ходили никъде Simple Smile
Дина каква беше реакцията на мъжо ти Simple Smile
Шехи аз да питам, може да си казала а може и не... лесно ли се свиква да бъдеш с нов човек (европеец) след като си била с някой толкова топъл Wink

ПИТАНКА: Ако сънуваш по време на РАМАДАНА починал роднина и той ти отправи някакво послание, това добре ли е или е дяволска работа?

# 173
  • Мнения: 152
Добро утро   Hug
Sunshine_25 ,добре дошла   bouquet Приятни мигове с голямото виртуално семейство  Hug
Момичета много вируси са плъзнали пак  ooooh!.Бързо да ви оздравяват малчовците  Praynig
Аз тази сутрин като по чудо станах в 7 и вече съм готова да излизам.
Трябва да ида до една децка градина,че нали съм кръстница на един маник   newsm32
  и както вървят нещата и той милия на есен с песен  newsm68
Ох колко съм отнесена ,сега се сещам че все още не съм си купила билет ,а иначе багажа ми е готов  doh
Ето и това трябва да свърша днес.Ами явно пак цял ден ще съм по улиците
Това е за сега от мен  newsm49 Приятен ,слънчев и усмихнат ден на всички  lovekiss

# 174
  • Мнения: 800
Наде, знам, че ако сънуваш починал роднина, хабер ще получиш значи  Peace  Освен ако не те вика при него  Wink Аз съм сънувала, че дядо ми ме вика, даже дойде и ме хвана за ръка и аз щастлива тръгнах. Но чух как майка ми плаче и казва, че не ме пуска никъде да ходя. Тогава бях под упойка след операция от апендисит и наистина е имало опасност за живота ми, а майка ми горката е слушала бълнуванията ми и ме е задържала при нея  Heart Eyes   Сега често сънувам татко, говорим си, смееме се, решаваме кръстословица.

Найра, ами този линк не е само за деца до 12г, става и за над 20годишни деца  Wink

Лили, не бе не съм бременна, ама съм глезана верно. А и моя черен арабин (дето нито е черен, нито е арабин) гледа да не заслабна, напълнил хладилника с шоколади  Laughing


Дина, доста си се позинервила Sad Детенцето ти си е екстра  Peace  настинката не е страшна.

Добре, дошла на новата бъдеща тунизийска булка. Марси, ще има с кой да клюкариш   Laughing

# 175
  • Мнения: 1
Да,Кате Шилан и за по-големи стават  Grinning
Наде, добрите сънища са от Господ, а лошите от дявола ..Зависи какво ти е казал твоя роднина, и какво е за тебе лошо или не  Simple Smile

Аз тръгвам за фризъор  Party до по-късно момичетаа   bouquet
 Hug

# 176
  • Мнения: 569
  Добро утро ранобудници!
   Надявам се и втория ден от Рамадана да вие толкова лек и празничен както първия!
  Наде , според мен сънища с починали роднини по време на някакви свети дни или празници (holly) са много по- показателни- посланието е по- силно , ако успееш да го разчетеш...аз напоследък не помня нищо от сънищата си- не знам на какво се дължи?
   Снимките още не съм ги показала- сега отиваме да го заберем от летището, но съм сигурна ,че ще оцени "хумора"- той си пада реалист Mr. Green
    Много усмивки до края на деня!  bouquet

# 177
  • Мнения: 169
Здравеите и от мен,
Много лек Рамадан ви пожелавам на всички постещи, че като гледах моите те бяха едни кисели все едно оцет бяхя пили през деня Simple Smile
Както и да е надявям се че щи може да се изтърпим с тях един месец така Simple Smile
Добре дошла и на новата девойка много късмет и пожелавам

# 178
  • Варна
  • Мнения: 336
Здравейте момичета   bouquet
днеска съм много щастлива защото вече си влизам с ника нормално, оказа се че проблема е бил в браузъра!
Лек Рамадан на всички   bouquet и добре дошли на всички нови мами  newsm51

# 179
  • Мнения: 904
Здравейте и лек Рамадан на всички постещи!
Днес за първи път влязох във вашата тема и останах приятно изненадана от добрия тон на общуването ви, нещо все по рядко срещано в днешни времена дори и във форумите за съжаление. Сигурно много от вас се питат какви са подбудите ми да вляза и да ви чета и затова ще споделя макар и твърде пестеливо.
Пестеливо, защото е свързано не с мен, а със сестра ми и се надявам и разчитам на вашата подкрепа и разбиране.
Съвсем от скоро тя е започнала връзка с египтянин, това ни най-малко не ме тревожи, притесняваме единствено факта че тя не е запозната с неговата култура(ние също сме мюсюлмани, ако въобще в България някой може да се нарече така в чистия смисъл на тази дума).
Разликата в годините им също е съществена- над 15г. Тревожа се само в един момент да не остане излъгана в надеждите и очакванията си, дали си дава сметка за евентуални проблеми породени именно от разликата в културите въпреки че мъжа е доста образован и ерудиран човек,който аз познавам само и единствено от нейните разкази.

Общи условия

Активация на акаунт