КОШМАРНА ПОЧИВКА В ТУРЦИЯ С ОН ТРАВЕЛ - ВНИМАВАЙТЕ !!!

  • 26 138
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Хотела звучи толкова ужасно, че чак не вярвам да съществува такъв хотел 

На мен пък ми се вярва,защото не е изключение нейният случай-в сайта или на приказка да е едно,а на практика-друго положението в хотела.Тази година в Истанбул/вече се оплаках на Пина Grinning/ бяхме настанени в ужасно мизерен хотел,за който обаче гида ни беше убеден,че е супер.По същия начин на снимките изглежда добре,но това ще да е било преди 15 г.,мокета в стаята беше мръсен,на огромни петна от какво ли не,както и тапицериите на леглата,одеалата сигурно не са виждали пералня -кафеви,тип войнишки,а банята-с казанче горе на стената,което ти капе на ......... smile3550,и като цяло мръсна и неизмита,абе гнусна работа.Добре,че поне климатика,макар и на преклонна възраст,все още креташе.Така че никак не съм изненадана.Но по-скоро си мисля,че това,в което са ги настанили е някаква стая за персонала или нещо такова ,може би е бил препълнен хотела и за това.
Всеки търси по-евтинко и не е виновен за това,виновни са точно туроператорите,че набутват клиентите в подобни дупки.По-добре им кажи истината на хората,и им предложи нещо със 100 евро повече,пък те да си решат кое ще изберат.Много е гадно да ти се изпорти почивката заради някакви си 200-300 лв. разлика с нещо по-добро.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 952
Мери, нямахте ли представител на фирмата, който да ви навестява в хотела? Обикновено са наши изсеници или рускини. Тяхната работа е да се убедят, че получавате това, което е договорено. Аз също съм имала опити да коментирам нещо на рецепция на турски хотел - безмислено е. Явно е политика там да се ползват услугите на представителя на фирмата изпращач и той да урежда неуредиците.
Съжалявам, че сте имали толкова кофти късмет.

# 17
  • Мнения: 2 386
Ужасно просто.. Напомни ми един мой лагер на Сарафово, условията бяха подобни по описание, че и по-зле..

Направи нещо! Не оставяй нещата така, защото колкото повече хора си траят, толкова по-зле ще става положението и толкова по-голям е шанса да ви се случи отново... Просто трябва да се оплакваме и да им дадем да разберат, че не пасем трева! Това е втората подобна тема, която намирам на 1-ва страница и много се ядосах, не може така!!

# 18
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За съжаление все още не съм намерила читавата тур. агенция в България, ковто да предлага точно този тип почивки.
Не само в Он травел има непознаване на продукта, който се предлага. Това е валидно за всички агенции, с които съм контактувала.
Всяка една дума, казана от служител на тур. агенция, подлагам на съмнение и постоянно проверявам при чуждите (руски и немски най-вече) туристи за мнения, отзиви, оценки. Защото на тях може да се вярва.

Успех в търсенето на правата си!

# 19
  • Мнения: 1 744
Хотела звучи толкова ужасно, че чак не вярвам да съществува такъв хотел 

На мен пък ми се вярва,защото не е изключение нейният случай-в сайта или на приказка да е едно,а на практика-друго положението в хотела.Тази година в Истанбул/вече се оплаках на Пина Grinning/ бяхме настанени в ужасно мизерен хотел,за който обаче гида ни беше убеден,че е супер.По същия начин на снимките изглежда добре,но това ще да е било преди 15 г.,мокета в стаята беше мръсен....................

Би ли казала името на хотела, защото планувам уикенд в Истанбул, и да не взема да се натреса на него? Mr. Green

# 20
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Гонете ги до дупка тези..професионалисти! Всичко, което предлагат са длъжни да ви осигурат, тези глупости че турската фирма е отговорна са абсолютна измислица. Те имат договор с българската агенция и агенцията е тази, която взима пари за това, да са изрядни всички пакети, които предлага! Баси нахалството-абсолютна непрофесионалност. И после-защо туризма е в спад, а newsm78.

# 21
  • Мнения: X
Хотела звучи толкова ужасно, че чак не вярвам да съществува такъв хотел 

На мен пък ми се вярва,защото не е изключение нейният случай-в сайта или на приказка да е едно,а на практика-друго положението в хотела.Тази година в Истанбул/вече се оплаках на Пина Grinning/ бяхме настанени в ужасно мизерен хотел,за който обаче гида ни беше убеден,че е супер.По същия начин на снимките изглежда добре,но това ще да е било преди 15 г.,мокета в стаята беше мръсен....................

Би ли казала името на хотела, защото планувам уикенд в Истанбул, и да не взема да се натреса на него? Mr. Green
Извинявам се,че чак сега ще ти отговоря,но не бях в БГ.Дано не е късно.
Хотела се казва Акгюн,3***/има и 5* с това име/,партньори са му Турал/Варна/,намира се в Лалели.Там между другото има доста такива мизерни хотелчета,така че вероятността да си в подобен,макар и друг е доста голяма.Най-много ме е яд,че на 5 метра от тоя боклучарник има хотел 4* и спокойно могат да ти предложат да си избереш в кой да отседнеш,като съм сигурна че разликата в цената няма да е толкова голяма,но разликата вътре и вън ще е.Освен това са съвсем близо и нямаш никакъв проблем с доп. екскурзии.Но нали келепира на нашите туроператори стои над интереса на клиента,защо да си правят труда.Разриба се,убедена съм,че може да случиш и на реновиран и приличен хотел 3*,дано да имаш късмет.

# 22
  • Мнения: 1
Na 16.08.09se pribrah ot ujasna po4ivka v Marmapis.!1.Avtobusa -ujasen 23 h do tam , kato granicite sme minali za 30-40 min.2.voda4kata ne znae kolko 4oveka i za kade sme.3. Tam se razbira,4e ne sa plateni hotelite i nqmame  stai4.Nqma avtobus za vra6tane i 5te letime - tam pak problemi i ako nqkoi iska savet nikoga za ni6to i na nikakva cenane polzvaite ONTRAVEL!!!!!!!!!

# 23
  • Мнения: 1
Здравейте, ние пътувахме с тях тази година до Анталия и останахме доволни. Когато кацнахме в Анталия ни посрещнаха партньорите им там и ни закараха до хотела. Храната беше много добра, анимацията също. Децата ми останаха доволни от игрите които се организираха, а и ние с мъжа ми успяхме да си починем.  newsm44

# 24
  • Мнения: 157
Наистина хотела е ужасен. Разгледах снимки на туристи - просто не мога да повярвам  #Crazy



http://www.holidaycheck.com/detail-Travel+pictures_Hotel+Calypso … e=hid#bildwechsel

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 737
Според мен - лош късмет.
Доколкото знам 90% от екскурзиите в Турция минават през тях или Караджа турс (което било на същия собственик). Те имат сключен договор с партньор в Турция (ТТА травел, ако не се лъжа) и на практика в Турция туроператорът ви е партньора.


Не е точно така. И Алма тур и Тез тур и Аполо /автобус/ имат собствени доставчици на място. Специално за Тез тур със 100% сигурност имат и техни офиси във всеки курорт, защото са си голяма фирма.

Не за първи път го пиша - тур. агенти няма, как да са посетили всички курорти, хотели и т.н в целия свят. Въпросът е, като ви предлагат определен хотел да са прочели отзивите и да се се информирали по-добре.

Авторката, съжалявам, че сте имали такова кошмарно преживяване. Стискам палци да си получите обезщетението и то в по-сериозен размер.

# 26
  • Мнения: 856
За мен най-важно при избора на хотел е менията по разни чужди форуми. Не бих се доверила само на препоръките на агенция.

# 27
  • Мнения: 637
Наистина хотела е ужасен. Разгледах снимки на туристи - просто не мога да повярвам  #Crazy



http://www.holidaycheck.com/detail-Travel+pictures_Hotel+Calypso … e=hid#bildwechsel

 Sick Shocked Sick
По мое мнение няма свестни хора по тур агенциите ни. Последният път като резервирахме ми направи впечатление, че аз съм по-в час от капиите дето подпират столовете там. Поне да си направят труда да наизустят информацията в сайтовете си ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 5 258


Леле ужас  Sick Това е по-зле и от българска хижа...
Аз съм пътувала с Караджъ турс (работят с Онтравъл) до Тунис и останах много доволна. Имаха хора на място, които се грижиха за нас,
а за хотела получих препоръка (е и аз го проверих за мнения и снимки разбира се де).
Съгласна съм с Елку, че няма как да са обиколили всички хотели по целия свят, НО информация трябва да имат за всички, които
предлагат  Peace
Бих се посъветвала с Комисията за защита на потребителите  Peace

# 29
  • софия
  • Мнения: 9 590
хора, научете се да си проверявате сами хотелите, особено по-евтините. агенциите продават едни и същи хотели, така че заглавието може да се отнася за всички. и преди съм се ядосвала на това, че повечето им служители въобще не са в час какво продават. в случая е било задължително от посрещащата агенция да се погрижат за комфорта на гостите си, не видях авторката дали се е свързала с тях за съдействие. пътувам с он травъл от 5-6 години и такъв проблем не съм имала, но пък и в такъв хотел не съм била и не бих си избрала, за което те нямат заслуга де. в никой случай не ги защитавам, дори съм писала в темата за турция, че повече с тях няма да пътувам заради неудобните им и вечно закъсняващи полети, които изяждат от и без друго кратката почивка. всъщност от догодина смятам да отсвиря въобще бг туроператорите и да си организирам всичко сама. и още нещо, за съжаление, явно все още сме по-долна категория туристи, на немец, англичанин или пък руснак Sick, надали ще дадат такава стая, онези ще ги "потурчат" Laughing, защото имат и права, и самочувствие и традиции на отдавна и много пътуващи и почиващи хора.

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 23:54 от eropampero

Общи условия

Активация на акаунт