Как бихте се чувствали, ако свекървата каже това?

  • 9 634
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 384
Я остави тези приказки и си мисли само за сладкото човече, което много скоро ще гушкаш. По време на бременността и аз се наслушах на лафове от рода: "То да се роди живо и здраво", "Няма да правя нищо, че да не вземе нещо да стане", "Да поискаш секцио, че да не стане нещо с детето" ooooh!

# 16
  • Мнения: 518
 ignore2 това е за нея!!! Божеее, каква жена!? Тя май ще се пукне от яд, че не е имала твоя късмет и не е могла да роди дете на мъжа си! Пък и какво си мисли, че синът й си е взел инкубатор без пари - да избира живота на детето, не твоя??? То изобщо имали причина за такъв избор? Хич не й обръщай внимание! Нека се трови от злоба и яд!
Леко раждане ти желая и хич не го мисли - не е болка за умиране! Grinning Докторите ще преценят дали ти е тесен таза, а не тая..., и ако се наложи ща ти направят секцио.
п.с. То и мойта свеки не е цвете... #Cussing out

# 17
  • Мнения: 1 062
А това мъжът ти ли ти го каза? Много глупава постъпка от негова страна. Явно е, че жената е проста и злобна, но мъжът ти е този, който трябва да я пресече и да ти спести подобни тъпизми. Помоли го просто да не ти предава подобни думи, ако той ти го е казал, защото аз така разбрах от поста ти. А на нея не обръщай внимание, бъди сигурна, че всичко ще е на ред, нещата не са както едно време и вече не се ражда на полето с една баба акушерка. Приеми, че свекърва ти е простакеса и ти си над тези неща.

# 18
  • Мнения: 207
 #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire Само това заслужава злобарката  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 399
Всички ние ти желаем от сърце леко раждане и здраво,сладко бебче!  Hug А на свекърва ти...да върви на майната си!  #Cussing out

# 20
  • София
  • Мнения: 93
дано поне имаш щастието да не живеете заедно с този примат,от опит знам как могат да ви вгорчат живота и на двама ви(с мъжа ти)такива роднини  newsm61

# 21
  • Мнения: 4 753
Промъкни се безшумно и се прицели внимателно...    #Sniper 

# 22
  • Мнения: 1 062
Промъкни се безшумно и се прицели внимателно...    #Sniper 

 hahaha точно.

# 23
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Не позволявай да те налегнат негативни мисли, не се притеснявай излишно.А думите на въпросната жена са продиктувани от злоба и завист.
За теб мила една голяма Hug

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как може да има такива хора #Cussing out

# 25
  • Мнения: 23
Това наистина е ужасно. Аз по принцип не премълчавам, но при такива думи - и сега онемявам. Най-важното е да се разбирате със съпруга ти, всичко останало не е от значение.
Леко раждане и едно здраво бебе smile3525

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Имам нещастието да живея с ужасна свекърва-още не е изтърсила такова нещо,но е напълно способна да го стори.Добре,че мъжът ми си я знае какво представлява.За година и половина свикнах да гледам на нея с презрение и насмешка,като на музеен експонат,атракция"невъзможен характер".Когато проявяваш безразличие към нея,тя се озлобява още повече от собственото си безсилие.Хваща си чукалата и заминава нанякъде с подобните си приятелки.Така че въобще не се впрягай на подобни приказки-те я поставят много по ниско от теб и гневът и злобата й трябва да те карат да се гордееш с това,че си над такива хора.
Сигурна съм ,че раждането ще бъде безпроблемно,а тя да си гледа сапунените сериали. Hug

# 27
  • Мнения: 4 292
Ако моята свекърва ми каже такова нещо, ще съжалява много, много дълго време, че изобщо си е отворила устата!
Леко раждане ти пожелавам!  Wink

# 28
  • Мнения: 668
Много е гадно да чуеш такива приказки преди раждане Cry.Не се ядосвай на свекЪрва си,просто не и обръщай внимание и това е!Пожелавам ти леко раждане и най-сладкото дете на света  bouquet.Дано не живеете с нея Praynig

# 29
  • Мнения: 14 489
а ти какво мислиш по принцип за този "избор"?

щото аз например бях казала на мъжа ми ако го питат такова нещо да предпочете детето, макар, че и аз знам, че докторите процедират да спасят майката ако нещо тръгне на зле.
даже имаше такава тема и много голяма част от майките бяха споделили точно това - че ако се наложи по време на раждането са готови те да умрат но детето им да живее


а относно свекървата, по-важно е как мъжът ти се отнася към теб, тя да си дрънка ккавото си иска

Общи условия

Активация на акаунт