Режимът на д-р Ори Хофмеклер 5

  • 17 702
  • 463
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 479
Отчет до тука - закуска кафе с нищо, оббяд - салата домати, краставици и чушки и пъпеш и вода!
Вечеря още няма!

# 16
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Здравейте и добре дошли на новите момичета!  Hug
Аз продължавам да си задържам 72 кг вече втора седмица, направо не знам какво да кажа...  Confused Добре поне че не качвам свалените кг. Ям само на обед 200-300 г плодове и после - чак на вечеря. Вярно, не спазвам особено последователността на храните, но в началото си свалях... Дали наистина има чак такова значение?

# 17
  • Мнения: 2 331
Аз си мисля, че номерът срещу задържането е да се яде често и по малко.Това поне бих опитала, де.Освен това бих наблегнала на зеленчука, а не на плодовете.Например-плод за закуска, наобяд зеленчуци-разни, следобяд -краставичка, например.Но, всеки сам най-добре си познава тялото и реакциите му.Не знам дали и при другите това работи...

# 18
  • Мнения: 853
Здравейте ,благодаря ви за топлото посрещане  bouquet
Появявам се за кратък отчет на днешния първи ден:
закуска:кафе
обяд:салата домати,краставици и пиперки+2 варени яйца
следобяд:2 прасковки
вечеря:салата домати и краставици
Надявам се да не ми хрумне някоя тъпа идея и да  се проваля Praynig
Евич,и аз не съм тренирала тае бо,но може би в магазините за фитнес уреди продават ластици, иначе и моите тренировки са предимно сутрин на велоергометъра.

Били и аз мисля,че всеки си има по някоя слабост,моята са ядките,но засега ще се въздържам .

Днес се позачетох из архивните теми,но не успях всичко да изчета затова се връщам пак назад
Лека вечер на всички  bouquet

# 19
  • Мнения: 257
Момичета, привет!
 Днес бях режимна, но за вечеря малко се поотпуснах, но пък утре ще лунувам, така че ще компенсирам. Peace
Аелис, поздравления за новата темичка, доста труд си хвърлила. Направо ти завиждам как си организирваш нещата и намираш време за всичко, при мен нещо все не се получава и времето все не ми стига. Ще пробвам тези дни да си сваля тае бо и ако не успея, ще ти бъда благодарна, ако ми го пратиш по скайп Praynig
Desi_val, Били welcome
Били, тук доста от нас прегрешават с бира  beer, но Kafe беше предложила лятото бирата да не се брои за прегрешение Joy
Desi, надявам се , че след салатата си вечеряла още нещо, пък и за закуска само кафе newsm78. Закусвай с някой плод, поне от тях през деня можем да хапваме на воля Joy
Mery, пък моята малка щерка става към 7 е нещо и ни буди всички/ ама то им е време, де/, ако се случи да спи до8- голямо чудо ще е !
Хайде лека нощ и до скоро!

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Поднасям кафето Flutter:

                                       

Били... , надявам се , че снощи си огладняла - много е важно да не се пропуска вечерята Heart Eyes.Колкото до зеленчуците през деня - те са позволени само в адаптационния период, ти и другите нови момичета може да хапвате зеленчуци сега, но след няколко дни пробвайте през деня да сте само на плодове.Някои от момичетата си обядват със салата/ в това число и аз Heart Eyes/, но стриктните хапват само плодове. При мен сутрешната и следобедната закуска са плодови, салата от време на време хапвам на обяд ако ми е гладно и на вечеря задължително  bouquet.

evich , хапвай плодче на закуска заедно с кафето, да ти задвижи метаболизма Joy.

ламята , мисля, че последователността наистина има значение, иначе д-р Ори нямаше толкова да набляга на нея, пробвай да я спазваш и се притегли след седмица, надявам се тогава кантарчето да те зарадва Hug.

desi_val , може и да не хапваш плодове на закуска, ако не си свикнала да закусваш, но на вечеря трябва да има нещо след салатата Hug.Ядки може да хапваш, сурови орехи и бадеми, но на вечеря, след салатата и протеина  bouquet.

: PEPANP , радвам се, че темата ти е харесала, а колкото до това дали ми стига времето - ами не ми стига, ела да видиш у нас какво е в момента - бомба е паднала Joy.За тае бо ми пиши , ако не успееш, ще пробвам аз да го сваля Hug.

Ох, пак се отнесох, а трябва да бързам за работа ooooh!.

Ще ви пиша оттам, ако остане свободна минутка Heart Eyes.

Пожелавам ви приятен ден!

                                   

# 21
  • Мнения: 853
Добро утро  Hug
Аелис,мерси за кафенцето,току що си пийнах Grinning Благодаря и за съветите ,ше се вслушам и днес ще бъда по-стриктна една съседка ми донесе цяла торба с домашни праскови и ще си ги поделим с малкия.Та менюто за през деня ще е прасковено Grinning
PEPANP ,снощи нямаше нищо след салатата,понеже хладилника ми беше доста опустял Embarassed,но днес ще поправя грешката.И моето дете е от ранобудните,надявах се поне днес да ми отпусне сън поне до 7,последен ден ми е от отпуската,но уви...
Сега ще се метна малко на колелото да  newsm39,по-късно пак ще се появя Simple Smile
Приятен неделен ден на всички  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 479
Добро утро, момичета!
Днес случайно уцелих закуската - парче пъпеш ш кафе!
Снощи теглих тае бо от датата без проблеми!
Имам много неща за свършване, та не знам!
Благодаря за съветите и чакам с нетърпение да се появи Цвети, та да обменяме опит!
Знес трябва да се заредя с плодове!
Лек минусов зен!

# 23
  • Мнения: 2 331
Добро утро!  bouquet
Аелис, много ти благодаря за инфото. Hug Аз пък бях решила, че се ядат плодове и зеленчуци и си правех тънката сметката за по-малко въглехидрати и калории в зеленчуците...пък то каква крива пътечка съм хванала. ooooh! Иначе, аз нямам проблеми с това да ям плодове през деня, че са ми и по-вкусни...И още от днес започвам. bowuu
Снощи си огладнях порядъчно до 21.30.И към отчета прибавям и сникерс. Rolling Eyes Embarassed Днес не издържах и се притеглих.За двата дена съм свалила килограм, Party  но то е защото преди това дълго време не съм била на режимно хранене.Вярвам, че по-нататък ще се забавят темповете. Stop
Я, да споделя.Скоро гледах една диетоложка в "Часът на мама" обясняваше за последователността на храненето.Струва ми се , че беше същата като при този режим.Обясни, че храната се складира на етажи в стомаха и не се смесва и затова е важен редът, по който ще попаднат етажите в стомаха ни и че това осигурява по-бързото отслабване.Как го обясних ooooh! Дано сте ме разбрали!Но, явно е важна последователността при нашата вечеря.Аз мисля да се придържам към това.
И да се похваля-днес имам малко мляко в кафето. bowuu
Е, хубав ден от мен и до довечера!  Peace

# 24
  • Мнения: 487
Добро утро момичета
Аелис мерси за кафенцето и леко дежурство Били добре дошла  Hug радвам се че имаме нови попълнения  Simple Smile evich ластици,можеш да си вземеш от фитнес магазините,аз тренирам в залата,и до сега не ми сее налагало да търся,но мисля,че там ще има  Peace
Вчер си хапнах режимно през деня плодове,а на сватбата,първо салатката после скаричка и тора естествено,но прегреших с 150 гр. водка Сега си пия кафето и хрупам една ябълка ето и закуска за вас
                       

До после,пак ще пиша като пооправя малко в къщи   bouquet

# 25
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Привет Hug!

desi_val , прасковите са ми едни от най-любимите плодове Hug.Колело ли караш или велоергометър? Когато ходих на фитнес много уважавах велото, като седнех на него и забравях да ставам Joy.Радвам се, че намираш време за спорт  bouquet.Надявам се, че си заредила хладилника за довечера smile3521.

evich , закуската ти е перфектна Hug.Дано Цвети се включи да ти даде инфо за ластиците Heart Eyes.

Били... , някои режими изключват плодовете точно поради описаните от теб причини, тъй като в тях има въглехидрати, а повечето режими изключват напълно въглехидратите от менюто. В нашият режим не е така, както и при момичетата , които са на плодове, чай и мед - мисля си, че именно въглехидратите/ те все пак са в малки количества в плодовете/ ни правят така енергични през деня newsm57. Съжалявам, че съм пропуснала това предаване в "Часът на мама" ,но ти напълно ясно си обяснила какво е имала предвид диетоложката - наистина мисля, че в тази последователност има логика newsm78.Голямата салата , с която започва вечерята, не е за наяждане, а за да подготви организма ни за по - агресивните храни - протеини, ядки , въглехидрати.

Цветомира, като дадох предварителен преглед и видях , че си писала Hug. Благодаря ти за закуската, а колкото до сватбата - аз при подобни поводи забравям за режима smile3506.Булката хубава ли беше?

Аз съм много работна днес, нищо че е неделя - то и вие едва ли си почивате, даже си мисля , че понякога у дома имам повече работа , отколкото в болницата Joy.

Чао за сега Hug hug  bouquet.

# 26
  • Мнения: 1 479
До сега съм добре, не ми е проблем през деня!
Но да попитам за въглехидратите вечер - пак ли само плодове могат да бъдат?
Предварително благодаря!
Цвети, аз видях в някакъв он-лайн магазин с поръчка, но не мога да се сетя кой беше!
За сега е това!

# 27
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
evich , плодовете са през деня, въглехидрат за вечерта може примерно печен картоф, ориз, аз често хапвам за десерт кисело мляко с овесени трици и канела Crazy.Аз от време на време и нещо сладичко хапвам след протеина, но гледам да не прекалявам Heart Eyes.Ако искаш да си стриктна - картоф или ориз  bouquet.

# 28
  • Мнения: 1 479
PEPANP пиши какво става! Ще намеря начин и да ти обясня и ако нещо не става при тебе , ще ти правя дискове, нямаш грижа!

# 29
  • Мнения: 853
Евич,и аз за сега съм ок,но нещо взе да ми пристъргва Rolling Eyes,за въглехидратите някъде из старите теми четох-ориз,картофи и още имаше ,но нещо ми се губи ooooh!
Аелис, Hugкарам велоергометър по около 60мин,докато си гледам нещо по тв-то.Салатата ми ще е домати,краставици и пиперки,белтъчини-риба на скара Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт