АБ ли е?

  • 5 930
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
Няма такова разделение като "химиотерапевтиците са по-опасни от антибиотиците", защото всички се водят химиотерапевтици и освен това всичко зависи от конкретния препарат. Гентамицина, който си е класически антибиотик е доста по-токсичен от редица химиотерапевтици. Хлорамфеникола, за който вероятно дори не сте и чували, защото отдавна не се използва масово е изключително токсичен. За това и не се използва. Бисептола е с относително ниска токсичност.
Освен към Суметролим има алергия и към Гентамицина (Йоана). Така че явно си е до човек. Благодаря и аз, Laura - никога не е излишно мнение на професионалист!

# 16
  • Мнения: 772
Такава уртикария получих от Суметролим, че не искам и да си помисля повече за него.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 546
Ми че то химиотерапевтиците са по-гадни от антибиотиците. От тях се развиват и алергии. Има едно Ципрофлоксацин, точно химиотерапевтик-и аз и майка ми получавеме страшно гадене и световъртеж от него. 1000 пъти предпочитам традиционен антибиотик.
А аз 1 час след приема на първата таблетка на такива "плюски" станах по лицето, че все едно цял кошер комари ме бяха изяли #Cussing out

# 18
  • София
  • Мнения: 1 546
Цитат
Освен към Суметролим има алергия и към Гентамицина (Йоана). Така че явно си е до човек. Благодаря и аз, Laura - никога не е излишно мнение на професионалист!
Аз какво да кажа като се оказах алергична и към двете?????!!!!  smile3516

Общи условия

Активация на акаунт