Финландия-3 тема

  • 22 532
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 35
Еовинче, много благодаря! Ще ти връщаме жеста като падне снега...... Joy
Брат ми каза, че се обаквало да се разхлади в Пловдив от понеделник, ама знае ли се?! Wink

# 211
  • Мнения: 7 009
Виждам, че Рали има днес рожден ден!!!
Честит празник   bouquet  bouquet  bouquet
Много щастие ти желая, нека ти се случват само хубави неща  Hug

# 212
  • Мнения: 35
Еовинче, къде го видя, бе пиле за рожденния ден?! newsm78

Рали, честит рожден ден и от мен тогава! Пожелавам ти много, много............всичко, което си пожелаеш! Бъди щастлива и нека всичко, което искаш да постигнеш, да се получава лесно!
 newsm51 newsm59
/не знам как да сложа тука един голям букет за теб..../

# 213
Верно ли имаш рожден ден мило дете?Да си ми жива и здрава,все така млада и красива!!!
Желая ти щастие!!!  bdbaloni

# 214
Maргии, как си приятелко?Днес ,не знам защо ми се вижда особено студено,подсмърчам цял ден...разболявам се значи... cold yu5..Как я карате с дофтура и малкия бандит?Поздрав най..сърдечен,твой приятел вечен Весел Патиланч Grinningо

# 215

Лека вечер на всички красиви мами и бъдещи такива,....

# 216
  • Мнения: 312
Благодаря ви момичета  newsm38   Hug
Току що се връщам от партито, което ми органзираха моите приятели. Беше страхотно, но утре ще разказам повече и снимки ще покажа.

# 217
  • Мнения: 7 009
Като отворите началната страница, най-отгоре пише всички рожденици  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 2 786
рали, честит рожден ден от мен на патерици малко   bouquet

# 219
  • Мнения: 7 009
Ау, пчеличке, много готина картинка. Чудя се къде да я лепна...
Я кажете пристигнаха ли при вас моите 10 градуса? Защото определено изчезнаха от България Crazy

# 220
Здравейте мами от Финландия,
Търся си работа въд Финландия, нивото ми е много високо , но съм съгласен да работя и нещо като убитак т.е. това което разбирам и евентуално бих могъл да рабятя  във Финландия. Говоря 3 езика и съм бил екскурзовод или подобно/ добър шофьр съм,непрофесионален/, по принцип съм външна търговия , но надали някой във Финландия ще вземе булгариш специалист.БГ фирмите са просто едни измамници и мисля че всичко като навсякъде е с близки познати, връзки и т.н. Има ли някоя мама възможност да ми помогне я чрез съпрут, я чрез някой друг познат финландец .
Ще Ви бъда много благодарен!

Поздрави!
Даймън



# 221
  • Мнения: 2 786
Ама ти тоя пост във всяка тема ли го пускаш?  #Crazy
То поне си оправи грешките в поста, така и така го копираш.
Че с тези думички "булгариш" и "убитак" не знам кой ще те приеме насериозно.

# 222
  • Мнения: 7 009
Даймън, с този начин на изразяване доста понижаващ "високото" си ниво.

Каква е тая наглост да молиш непознати да ти търсят работа, не ми е ясно...
Не конкретно към теб, на други места също съм виждала подобни "обяви".
Как някой би си заложил репутацията за непознат, пък бил той и с високо ниво. Rolling Eyes
Да не говорим, че "говоря 3 езика, бил съм екскурзовод" нищо не значи за професионалните ти квалификации, нито каква работа евентуално би могла да се намери.

Съжалявам, може би подхождам твърде рикрутърски, защото сега се занимавам в известна степен с подбор на кадри.
Като бг фирмите не стават, пускай си сивито по финландски обяви. Rolling Eyes

# 223
Извинявай щастлива,

мога да пиша много правилно, просто пуснах жаргон защото мисля,че публиката е доста млада и няма да реагира така.Извинявам се още веднъж, пействах текста защото  искам да намеря работа в Скандинавия. Имам сайт за недвижими имоти www...*
Продавам къщи на британци и ирландци ,но взеха да се отдръпват и трябава  да се ориентирам навреме да търся работа.
Имам всички документи и препоръки за местата където съм работил преди.

Поздрави!

*Не се допускат недоговорени рекламни теми, скрити и явни реклами, както и теми с цел популяризиране на други форуми и сайтове, сходни на BG-Mamma
Чл. 33. (1) от ЗЗП
Реклама е всяко съобщение във връзка с търговия, занаят или професия, което има за цел да насърчи реализацията на стоки или услуги, включително на недвижими имоти, права и задължения.

 

Последна редакция: сб, 13 сеп 2008, 23:20 от Дивиана

# 224
Еовин,

може и да звуча глупаво с някои думи,но мисля че това е първото ми чатене в този форум,щом е сериозен и аз ще бъда сериозен.Що се отнася до работата имам дипломи, препоръки и др. неща.Ти за коя държава правиш подбор за персонал,ако можеш помогни ми, ще си платя както му е реда.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт