кажете ми нещо за лекарството "magnerot"

  • 6 538
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Лекарката ми го изписа преди месец, защото ме болеше като ме рита бебето, а също и при прегледа с видеозон изпитвах болка в един участък на корема. При всички случаи го възприемам като вид добавка, нужна за бебето, тъй като самата аз не приемам кой знае колко разнообразна и полезна храна.

# 16
  • Мнения: 583
От 14 г.с.  започнах да пия Магне В 6, имах леки болки, които лекаря установи, че нямат нищо общо с бременността, но  ми го изписа като " застраховка". пих го до 8 месец, после го спряха от производство. Купих Магнерич, но вече бях в 9 месец и прецених, че е излишно да го приемам. Накратко -довери се на лекарите. Медикаментите, които съдържат магнезий, оказват благоприятно въздействия на сърцето.

# 17
  • Мнения: 566
много ви благодаря мамчета за изчерпателните отговори вече съм много по спокойна а и може би защото работата ми е по интензивна и затова са ми го изписали  дано всичко да е наред и занапред.Леко бременеене на бъдещите мами .БЛАГОДАРЯ ВИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ!

# 18
  • Мнения: 3 069
Взимах Магнерот от началото на 5-я месец и така до края на бременноста.

# 19
  • Мнения: 285
Пих Магнерот от 6-ия месец до 38г.с. и още си чакам бебчето,ако не беше той сигурно нямаше да докарам до тук... Laughing Вземай си хапчетата и не се притеснявай!

# 20
  • Мнения: 2 111
Пиех Магнерот от 5 месец до началото на 9 месец.
Имах доста контракции и без него и още 2 лекарства едва ли щях да родя в 9 месец.

# 21
  • Мнения: 11 004
Първите 3 месеца от бременността пих Магнерич - другата марка, под която се произвежда това лекарство. След това отново през 6 месец. Почти всички бъдещи майки го против контракции и спазми на гладката мускулатура.
Лека бременност Peace

# 22
  • Попово
  • Мнения: 687
магнезий за отпускане на мускулатурата, изписват го при бременни заради контракциите аз пия от 2 месеца, но друга разновидност  Peace

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Гледам ти лентичката и се сетих,че аз бях в 17-та седмица,когато го пих.
Но не си спомням точно колко дълго го приемах.. ooooh!
Не беше много.
Не се притеснявай,щом лекарите са преценили,значи ти е нужен. Довери им се и не се стряскай излишно.Всичките ми познати са го пили през бременността си.
Лека бременност и раждане ти желая!  bouquet

# 24
  • Мнения: 384
Споко,магнезии и аз го пих!За магнезия казват още че,подобрява настроението така че пиваи го! Crazy

успех Peace

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 327
И аз пиех Магнерот от 5-ти месец до към края на 8-ия. Имах такива безболезнени, но неприятни стягания на корема и от време на време ми се схващаха прасците. Лекарката ми го изписа по телефона! А теб все пак са те прегледали - няма защо да се притесняваш! Леко бременеене! Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Няма място за притеснение!
Пиех го от 3 ия месец до началото на 9 ия!

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ако разровиш във форума ще видиш, че почти всяка втора бременна мама пие някаква магнезиева добавка (било магнерот, магнерич, магнезий диаспорал и т.н.). Успокоява контракции и мускулни крампи, които бременните често получават. Аз самата го пия 3х1 в комбинация с но-шпа. Така че, спокойно можеш да го пиеш, докато се върне твоят док и тогава да се посъветваш с него. Единственото му по-сериозно противопоказание е, ако имаш проблеми с бъбреците. Успех и лека бременност!

 Peace

Аз пиех Магнерич последните 2 месеца.

# 28
  • Мнения: 382
Магнеротът е магнезиев препарат и се препоръчва при контракции и опасност от аборт. През цялата бременност приемах магнезий- отначало Магне В6, а от 4-я месец до 2 седмици преди секциото Магнерот. Так че не се притеснявай въобще, а го пий.

# 29
  • Мнения: 297
Аз ходя при лекар практикуващ в Селена и ми е предписано Магнерот,всичко е за ваше добро.Не вредят и са за бременни,споко.

Общи условия

Активация на акаунт