Внимавайте с примамливи оферти от Royal Lodge Пампорово!

  • 5 482
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Че много му се чудя за Нова година...
Ние пък се престашихме. Wink
Надявам се да не съжаляваме. Peace

# 16
  • Мнения: 3 695
добра ли е офертата за нова година  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 211
ние бяхме м.август в студио галерия: на долния етаж е кухнята с дивана, който се разтяга (аз и мъжът ми спахме без проблеми там, а той е висок 1.90м), а на горния "етаж" има едно скосено помещение, в което има спалня с 2 нощни шкафчета и малък скрин.
много сме доволни от хотела и ресторанта.
досега никой не спомена за ресторанта, а той е с хубава обстановка и много добро обслужване, цените са по-ниски от средните за курорта.
изобщо като цяла обслужването е на много добро ниво, което не може да се каже за много от хотелите и ресторантите в Пампорово.
единствения недостатък е местоположението на хотела-ужасен път, по средата на който има бетонов възел; намира се в едно дере и за да отидеш някъде да се разходиш трябва да ходиш с кола.
довършителни работи имаше в едното крило, но не бяха шумни.

# 18
  • Мнения: 452
Искам само да ви уведомя че вече пътя е оправен и няма да има проблеми....

А СПА центъра им е невероятен в края на месеца отново ще го посетя  Simple Smile

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Искам само да ви уведомя че вече пътя е оправен и няма да има проблеми....

А СПА центъра им е невероятен в края на месеца отново ще го посетя  Simple Smile
Хе, хе, супер новина, благодаря.  bouquet
Ако може някой да ме упъти как се стига дотам, с отправна точка Автогарата, например, или пък Църквата...
Мерси предварително!

# 20
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Днес получих официален e-mail от ръководството на хотела, че проблемът с инфраструктурата е решен и пътят е асфалтиран.  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Това за пътя наистина е добра новина!  bouquet

Ако може някой да ме упъти как се стига дотам, с отправна точка Автогарата, например, или пък Църквата...
Мерси предварително!

Anuschka,  преди да стигнеш до църквата се минава покрай х-л Пампорово, пада се вляво.
Като застанеш с гръб към входа на хотела срещу теб  и леко вляво ще видиш отклонението, има табела...Дано си ме разбрала...

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Това за пътя наистина е добра новина!  bouquet

Ако може някой да ме упъти как се стига дотам, с отправна точка Автогарата, например, или пък Църквата...
Мерси предварително!

Anuschka,  преди да стигнеш до църквата се минава покрай х-л Пампорово, пада се вляво.
Като застанеш с гръб към входа на хотела срещу теб  и леко вляво ще видиш отклонението, има табела...Дано си ме разбрала...
Абсолютно.   bouquet Сетих се вече. Wink

Общи условия

Активация на акаунт