Сила за живот

  • 6 803
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
За моите години житейски опит съм се убедила в едно - точно тогава, когато ти се струва най-тъмно, най-трудно и най-безизходно, нещата изведнъж се подреждат и слънцето изгрява. Имай вяра! Това е най-важното! И за нищо на света не се отчайвай!!!
Желая ти успех  bouquet

# 16
  • Мнения: 393
Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш



   Много ми харесва-пожелавам ти скоро нещата да се развият в  твоя полза,да се обърнат,да се променят,а ако трябва и ти дори Hug Hug

# 17
  • Мнения: 3 641
Много сила и кураж от мен. Ще се справиш! Една затворена врата, отваря много други Hug

# 18
  • Мнения: 216
Не знам какво ти се е случило,за да изгубиш вярата си,но повярвай ми мътната вода рано или късно се избистря,вдигни главата горе и не се оставяй по течението на живота,а вземи нещата в свой ръце-дори и да не вземеш най-правилното решение,бъди господар на живота си,никога не се оставяй някой друг да ти го определя,прегръщам те и те поздравявам Hug

# 19
  • Мнения: 502
В труден момент си явно, не се притеснявай - ще отмине Peace!
Бъди силна, имаш една  Hug прегръдка от мен!

# 20
  • Мнения: 404
всеки има такива моменти.
утрото е по-мъдро от вечерта.
не унивай и недей постоянно да мислиш за неща който те рзастройват.
от мен имаш една голяяяяма прегръдка и:"вдигай главата и смело напред"
 Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 1 967
Безсилна, не се отчайвай  Hug когато си потънала толкова надълбоко че вече няма накъде и достигнеш дъното, събери кураж и се оттласни силно нагоре, гаранция ще изплуваш  Peace късмет

пп Борисе, въобще не е редно да се изказваш тук  Peace

Последна редакция: нд, 31 авг 2008, 01:36 от si*

# 22
  • Мнения: 871
когато стигнеш дъното не ти остава нищо друго освен да почнеш да копаеш надолу  Crazy

# 23
  • Мнения: 289

Колко съм плакала за неща, за които съм благодарна сега, че не се получиха,
за какво ли не, мъж ,работа и много други и после идва истинското ,в това се убедих

# 24
# 25
  • Мнения: 167
"Най-трудния път към слънцето, единиствения, минава през облаците." Блага Димитрова

Passiflora, много хубава притча. Благодаря ти!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 6 302
Напиши си с големи букви на огледалото в банята "Няма да е винаги така!" И всяка сутрин и вечер, и всеки път, когато влизащ в банята, го прочитай на глас. И вярвай в това!  Peace
За някои хора това важи и в обратната ситуация, когато са на върха и имат всичко, трябва някой или нещо да им напомня, че НЯМА ДА Е ВИНАГИ ТАКА!

# 27
  • Мнения: 1 568
Представи се,че след 50 години нищо от това в момента няма да има значение...че си се ядосвала,че си тъгувала,че си плакала,че си се измъчвала,защото всички ние ще сме на два метра под земята!!!! Гадно,но факт!!!!Така че ....стигни дъното и отскачай нагоре колкото се може по-бързо!!!Не губи време!!!Успех!!!!

# 28
  • Мнения: 4 292
Всичко ще се оправи! Друго не знам какво да кажа.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 471
Няма да пиша за драми, всъщност няма дори да разказвам нещо. Просто имам нужда от приятели до себе си, които да ми кажат, че всичко в този живот си идва на мястото рано или късно. Че живота се подрежда така както трябва. Моля, подкрепете ме! Ужасно съм разстроена, не мисля обаче да заминавам публичното пространство, в часност всички вас от форума с личните си драми. Пак да кажа, имам нужда да чуя думи, за това, че живота не винаги е черен, ами понякога става прозрачен или розов и човек се чувства добре.

Исках да ти кажа още, че само кончината е невъзвратима. Всичко друго се преживява, забравя и след нощ идва ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт