Докога с тези "последни" шансове и умирали надеждата някога?

  • 3 061
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Бяхме в едно заведение и тъй като се опита( по негови думи) да ме издразни ми каза :"Гледай каква хубава жена"

Значи, освен физически, е и емоционален насилник.
Защо му е нужно да смазва самочувствието ти, да те дразни, да те кара да се чувстваш несигурна, навирайки в очите ти други жени? Може би, защото като всички насилници, гради самочувствието си и себеоценката си въз основата на това колко хора е пречупил? Защото, за да се чувства сигурен с теб, трябва първо "да те свали на земята", "да те постави на място", така, че "да не си въобразавяш много" и да си му сигурна?

Известно време консултирах жени, преживели насилие, в една неправителствена организация. Повечето истории на системно насилвани жени (и техните деца) започват като твоята.

Надявам се, че ще се измъкнеш от тоза капан. Страшно е!

# 16
  • Мнения: 474
Е как се обича човек, който те бие? Ти представяш ли си, че утре ще имаш дете от него. За какво ще се притесняваш- дали няма да те удари теб, или дали няма да удари детето, или дали ако те удари, после ще можеш да се усмихваш на детето...
Колкото и да те боли от раздялата с този "физически агресивен", едва ли ще те боли повече от това да те пребие някой ден.
Кратка ви е връзката, не си обвързана, нямате деца- бягай и си спасявай кожата.

# 17
  • Мнения: 936
Според мен - бягай бързо и надалече от този мъж.

# 18
  • София
  • Мнения: 174
Rehab, тук е най-гадното.В доста голяма степен е бил.. "някакъв" само за да ме свали...  Confused
Той си го каза.
[/quote]

Е , щом е така .............  Други шансове няма ! Приеми , че е влязъл в живота ти с лъжа и излиза с ................ бой.
Сега ти е трудно , защото още имаш чувства към него , но когато срещнеш подходящия , всичко това ще бъде само един горчив спомен и на моменти дори ще си благодарна , че така са се развили нещата и не ти се налага да търпиш това и Бог знае още какво.Мислех , че е нещо инцидентно , но май всичко е било с предварителен замисъл от него. Съжелявам , че така се е случило с теб , но не се отчайвай и пак ти казвам - Не търси вината в себе си.

# 19
  • Мнения: 405
всеки човек си има достойнство.извинявай ако те обиждам,обаче си мисля, че се опитваш да го оправдаеш,дори и пред себе си.размисли много добре какво искаш,защото недай боже ако се случи пак....? Naughty

# 20
  • Мнения: 393
  Докога ли?!?

  ДО ТУК!!! И късмет в новото настояще-ще има някой,който няма да си избива комплексите на твой гръб Hug Hug

# 21
  • Мнения: 212
... и го пернах през устата.....
Понеже съм го унижила пред хората, си заслужих и аз боя...


Извинявай скъпа ама ти какво очакваш от един мъж дето ще го "пернеш през устата" пред сума ти хора. Да стои и да те гледа тъпо как го удряш ли. Ти що го удари. Ти си почнала първа. "Каквото повикало такова се обадило" са казали хората. Когато ти се научиш да не удряш мъжете тогава и те теб няма да удрят. Баси и наглостта - тя го ударила пък после се чуди той що я бил ударил. Ти какво си мислиш - че всички мъже са мижитурки и ще търпят да ги удряш пред приятелите им... Значи жените спокойно могат да удрят мъжете си а мъжете като посегнат били животни после. Ай сиктир.....

Дано поне боя те е научил да не удряш друг път мъж пред приятелите му или на публично място.

# 22
  • Мнения: 4 435
... и го пернах през устата.....
Понеже съм го унижила пред хората, си заслужих и аз боя...


Извинявай скъпа ама ти какво очакваш от един мъж дето ще го "пернеш през устата" пред сума ти хора. Да стои и да те гледа тъпо как го удряш ли. Ти що го удари. Ти си почнала първа. "Каквото повикало такова се обадило" са казали хората. Когато ти се научиш да не удряш мъжете тогава и те теб няма да удрят. Баси и наглостта - тя го ударила пък после се чуди той що я бил ударил. Ти какво си мислиш - че всички мъже са мижитурки и ще търпят да ги удряш пред приятелите им...

 Shocked Sick "Ти си започнала първа" Борисе,извинявай ама ти да не си във втори клас. Tired
Аман от ей такива комплексирани мъже.А може би е трябвало да иде да го изкаже на другарката,а? Tired

# 23
  • Мнения: 212

 Shocked Sick "Ти си започнала първа" Борисе,извинявай ама ти да не си във втори клас. Tired
Аман от ей такива комплексирани мъже.А може би е трябвало да иде да го изкаже на другарката,а? Tired


Добре де. Ти като си толкова умна и отворена ми кажи. Ти като удариш първа мъж през устата, какво очакваш от него. Да се свие в някой ъгъл и да те моли да не го удряш повече ли. Това ли е трябвало да направи нейния приятел. Да и се моли "Недей ме би повече пред прятелите ми"... Тя като удари първа мъж през устата какво очаква от него... Ами естествено че насилието (шамара) е тръгнало от нея. Ако не го е ударила той дали щеше да я удари после. Не мисля...

И не тя, а той би трябвало да я изкаже на другарката - "Другарко пък тя ме бие през устата. Какво да направя"

# 24
  • Мнения: 4 435
Смятам,че разлика между перване и бой има,нали така.Той какво,показал е колко голям мъж е по този начин ли?
И да ти кажа,аз пред хора съм посягала само веднъж,но беше на майтап,и погледът  му и едно изречение от негова страна,просто много бързо изкара от главата ми мисълта това да се повтори някога. Щом един може така,защо и другите да не могат.

# 25
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Смятам,че разлика между перване и бой има,нали така.Той какво,показал е колко голям мъж е по този начин ли?
И да ти кажа,аз пред хора съм посягала само веднъж,но беше на майтап,и погледът  му и едно изречение от негова страна,просто много бързо изкара от главата ми мисълта това да се повтори някога. Щом един може така,защо и другите да не могат.

 Peace Peace  Напълно съм съгласна. Човек може да покаже емоциите си и чувствата (включително негативни) и без да посяга, независимо дали като отговор на "перване" или реплика. А от един мъж очаквам при всякаква ситуация да може да си държи ръцете "вързани" и да се справи с положението много зряло, а не да посяга на жена си.

# 26
  • Мнения: 212
А от един мъж очаквам при всякаква ситуация да може да си държи ръцете "вързани" и да се справи с положението много зряло, а не да посяга на жена си.

А жената спокойно може да посяга на мъжа си така ли. Щото видите ли тя била по-слабия пол и на нея и било простено да отвърти няколко шамара на мъжа си на публично място. Но мъжа трябва да търпи да стиска зъби и да смята за съвсем нормално да изяде няколко шамара от любимата си.

# 27
  • Мнения: 4 435
А от един мъж очаквам при всякаква ситуация да може да си държи ръцете "вързани" и да се справи с положението много зряло, а не да посяга на жена си.

А жената спокойно може да посяга на мъжа си така ли. Щото видите ли тя била по-слабия пол и на нея и било простено да отвърти няколко шамара на мъжа си на публично място. Но мъжа трябва да търпи да стиска зъби и да смята за съвсем нормално да изяде няколко шамара от любимата си.

 Joy Joy Joy
Ти пък още малко и го е пребила.Не му е удряла няколко шамара.

# 28
  • Мнения: 13
BacuTy, лика прилика сте си. Ти си била достатъчно глупава да го удариш. Той също се е проявил като идиот, щом като не е можал да те постави на място без да отвърне.
Бийте се и живейте дълго и щастливо!
Като се замисля - има и по-добро решение: ти ще си намериш някой заспалко, когото ще може да вкарваш в правия път с "перване" през устата от време на време, а мъжО ти ще си намери някоя, която ще вярва, че тя е виновна когато я бият и пак ще живеете дълго и щастливо. Отделно.

# 29
  • Мнения: 25 623
BacuTy, лика прилика сте си.

Ъхъм. Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака...

Общи условия

Активация на акаунт