11 години без Принцеса Даяна......

  • 4 634
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Цитирам от статията:
След развода й с принц Чарлс, пресата я свързваше с много богати и известни мъже, а загиналият с нея Доди ал Файед и до днес е спряган за бъдещ съпруг и баща на нероденото й дете, с което била бременна по време на катастрофата.

Аз го тълкувам, че Доди е спряган за баща, НО била бременна, означава, че Е била бременна.
А може просто да не разбирам стила на написване на статията.

Може и аз да греша, че "спряган" се отнася и за двете неща.  Hug

# 16
  • Мнения: 145
Много статии и думи ще се изпишат по нейн адрес днес.......Още си спомням как стоях като парализирана пред ТВ-то, когато всички телевизии излъчваха последните кадри от живота и, цветята пред Двореца, траурната церемония..........И както обикновено - истината я няма......
Смъртта на Даяна, 11.09., смъртта на Папа Йоан Павел ІІ - все събития, заради които не се отделях от ТВ.......

Това все едно аз съм го написала. Наистина бях като хипнотизирана пред ТВ-то за тези събития. Освен това толкова много харесвах Даяна. Беше страхотна жена, толкова стилна, лъчезарна и естествена. Мир на душата й! Дано сега е много по-щастлива, отколкото беше на този свят!

# 17
  • Мнения: 14 490
По темата може да се напише доста ...
Личното ми мнение е ,че принцеса Даяна бе убита от МИ-6 поради слуховете ,че тя е бременна от Доди ал-ФаиеД.Английската корона не може да понесе факта ,че обичаните им двама принца може да имат полу брат/сестра от арабски произход.
http://www.youtube.com/watch?v=b1EyML0CyTg

и аз така мисля
не мога да кажа, че ми е било много мъчно. май винаги съм харесвала повече камила

# 18
  • Мнения: 2 407
Бях на море, много неприятно.Жал ми е за нея.

# 19
  • Мнения: 566
Спомням си най-ясно траурната церемония и хилядите хора които се бяха събрали, и многото цветя които бяха оставили. Истината надали някога ще излезе наяве.
А Камилка просто ми е адски антипатична

# 20
  • Мнения: 5 710
Даяна съм я харесвала, защото е принцеса. Не мисля, че работата на принцесите е да са 'на народа'.
Принцеса на сърцата - да. Уважавах това, което правеше за темата ХИВ. Да се ръкуваш със серопозотивни в началото на 90тте не е било, като сега.
Иначе, четох някакви книги за нея, гледах и филм по Дискавъри ( май) миналата година.
Струва ми се че е била доста уязвима, комплексирана и самотна  жена.
Жалко, че не може да види децата си.

# 21
  • Мнения: 4 435
Снощи късно по някоя от Диемите даваха предаване за нея.Още повече я харесах.А Камила никога не ми е харесвала,винаги ми е изглеждала много подла и нагла.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Помня как съобщиха по новините за катастрофата, а аз стоях като парализирана... страшно ме шокира!
За Даяна се говореше месеци преди смъртта й, че е бременна. Пускаха се нейни снимки по бански, където уж се виждал корема й.

# 23
# 24
  • Мнения: 3 423
Бях на път към Прага, спука се гума, чакахме
на някакъв път, помня, сприятелих се с дама,
с която имаме и досега чудесно приятелство,
бе тръгнала за Франция да види тунела Алма,
ядохме кюфтета някакви, много се смяхме, но
и говорехме за Даяна. Въпросната принцеса
никога не съм я харесвала. Имаше излъчването
на Росица Кирилова, дървена една такава, суха.
Но оценявам хуманистичните й прояви, те са част
от синьокръвното й ежедневие. Що се отнася до
Камила, намирам я за чудесно пасваща на Чарлз.
Предполагам, че англетата и франсетата този път
са заровили томахавките си и са действали цузамен.
Както и да е, случва се и в най-добрите семейства.

# 25
  • Мнения: 3 447
Мъчно ми е за нея. Използваха я да роди качествени принцчета, а Чарлз пак си е с гадната хилеща се Камила.
А, да бе, а тя сигурно безпаметно се е влюбила в Чарлз, щом го е зърнала...
Камила успява да задържи любовта на един мъж и да му е интересна вече 30 години, при все външния си вид. Достатъчно ми е, за да я уважавам.
Ако Даяна изглеждаше като Камила, дали щеше да е "принцеса на сърцата"?

# 26
  • Мнения: 3 423
Камила успява да задържи любовта на един мъж и да му е интересна вече 30 години, при все външния си вид. Достатъчно ми е, за да я уважавам.

Именно!

# 27
  • Мнения: 12 666
Даяна не може да изглежда като Камила, защото е избирана за принцеса.

# 28
  • Мнения: 1 959
Не разбирам това прехласване по принцеса Даяна...
Ще ме прощавате, но за мен поведението й след развода,
беше меко казано абсолютно неприемливо за майка на бъдещия крал на Великобритания.
Тук не говорим за някаква си домакиня от лондонско предградие.
Давате ли си сметка, ако наистина е била бременна от арабския си приятел,
за какви исторически последствия  става въпрос?!
Убийството й (вярвам, че е убита) е един напълно оправдан от гледна точка на Кралство Великобритания,
отговорен акт с идея за бъдещето. Тук няма място за сълзи и сополи. Говорим за вековна държавност.
Един човешки живот е абсолютно без значение.
Даяна не успя да надскочи провинциализма си, това е.
Жалко за младия й живот.

# 29
  • Мнения: 14 490
Камила успява да задържи любовта на един мъж и да му е интересна вече 30 години, при все външния си вид. Достатъчно ми е, за да я уважавам.

Именно!

точно затова и аз я харесвам повече.
и не само, че задържа любовта му толкова дълго време, ами и при тези нападки срещу нея и през развода му и свързаните с него трусове и неприятности.
малко са жените, които биха успели, малко са любовите, които биха издържали.

Общи условия

Активация на акаунт