Пудра за коса

  • 45 554
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 140
zаписвам се да следя теми4ката макар и малко поzакъсняла

# 136
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мисля че на Клоран  имаше такава пудра - водят я нещо като сух шампоан  http://www.framar.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D1%88 … -pid30061966.html
по-рано в темата изяснихме, че двете неща не са едни и същи

# 137
  • Мнения: 844
Мисля че на Клоран  имаше такава пудра - водят я нещо като сух шампоан  http://www.framar.bg/%D0%BA%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D1%88 … -pid30061966.html
по-рано в темата изяснихме, че двете неща не са едни и същи
пудрата по-добра ли е?

# 138
  • sofia
  • Мнения: 4 296
пудрата не е от тези сухите шампоани, целта и е да придава обем и се слага на чиста коса

# 139
  • Мнения: 1 565
Искам да попитам тази пудра за коса става ли да се ползва за кося,която често се омазнява? /мия я през ден/

# 140
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на мен това ми харесва, че като сложа пудрата на измита коса изкарвам по 3дни без да я мия и си е ок, а попринцип на втория ден вече се омазнява,когато съм без пудра


нека и другите да се включат, че станах като рекламно лице

# 141
  • Мнения: 844
на мен това ми харесва, че като сложа пудрата на измита коса изкарвам по 3дни без да я мия и си е ок, а попринцип на втория ден вече се омазнява,когато съм без пудра


нека и другите да се включат, че станах като рекламно лице
eeeee super! А каква пудра използваш и откъде се купува? Благодаря!

# 142
  • софия
  • Мнения: 290
запис

# 143
  • sofia
  • Мнения: 4 296
на мен това ми харесва, че като сложа пудрата на измита коса изкарвам по 3дни без да я мия и си е ок, а по принцип на втория ден вече се омазнява,когато съм без пудра


нека и другите да се включат, че станах като рекламно лице
eeeee super! А каква пудра използваш и откъде се купува? Благодаря!
използвам на Шварцкопф пудрата, която е показана на предната страница, тя е като солничка и е много икономична, ползвам я вече 3-4месеца и няма признаци да свършва
продава се по салоните, които работят с тези продукти

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Само в салоните ли се продава ?

# 145
  • Мнения: 1 324
Всъщност освен обем, целта й е и матиране. Така пише и на самата нея Mattifying powder. Определено матира мазната коса. И обем прави, но не такъв какъвто става със сухите шампоани на Клоран. Много харесвам този с коприва, но съм чела, че не е хубаво да се ползва често и скоро не съм си вземала.

# 146
  • Мнения: 595
Някой беше показал снимка на Кирстен Дънст по-напред в темата, че се е правила с тази пудра. Прическата на снимката й е върха, просто страшно ми хареса. Някой има ли представа къде може дас е видят още прически, които са направени с тази пудра. Или някакво клипче как се ползва? Благодаря!

# 147
  • Мнения: 451
За съвсем същата прическа не знам, но:

http://www.kissandmakeup.tv/2008/05/kiss_and_makeup_33.html - демонстрация, Клоран

Клипчета:

Клоран
Оjon (в Related Videos има и демонстрации с други марки)
Oscar Blandi


Абе, пусни dry shampoo в Google Video и гледай.

# 148
  • Мнения: 595
Благодаря много!

# 149
  • Мнения: 3
Някой да с тъмно кестенява коса да е използвал от тези сухи шампоани или пудрата на Осис ?
При руса коса мисля, че е ефектно. Но при кестенявата коса не мисля, че ще седи добре. Мнение ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт