Пудра за коса

  • 45 582
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2
А тази пудра като "финиш" ли се слага?
В смисъл след като изсуша косата със сешоар предие или след преса?

# 166
  • Мнения: 1 324
На „готова” коса, след сешоар и преса. Ти успя ли да я намериш?

# 167
# 168
  • Мнения: 1 324
Не се коси, не е кой знае какво.
Тук са дали два салона, които работят с Шварцкопф:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=315824.0

# 169
  • Мнения: 2
Мерси,утре ще проверя. Peace

А значи след като си изправя косата с преса втривам от пудрата в корените,така ли?

# 170
  • Мнения: 1 324
Шишенцето е като солница с дупки отгоре. Внимателно тръскаш в основата на косата. Не е необходимо да втриваш. Внимавай да не изсипеш прекалено много.

# 171
  • Мнения: 140
az pak da si pitam 4e otgovor ne polu4ih nqkoi 6te kaje li sutrin kato stane dali o6te ima obem ili kosata e spleskana i se nalaga poftorno slagane   
jivo me interesuva za6toto pri pove4eto produkti za obem kato se sabudi6 kosata nqmaa obem

# 172
  • Мнения: 1 324
Е, не е същото на другия ден, но не е съвсем без обем. Като ползвах пудрата, на другия ден пак си слагах, но по-малко. Сега нещо я зарязах. По харесвам сухите шампоани. А и сякаш пудрата леко наелектризира косата. Косъмчетата ми, които са скоро израснали и къси, щръкват нагоре и трябва да слагам лак, за да ги пригладя.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 315
Я да попитам. На каква цена купувате пудрата и съответно някой ако може да каже от къде във Варна. За сега могат да ми я поръчат в Хубава Жена във Варна на цена 28 лв., но ми се струва, че някой спомена че е купувал на цена 24 лв.

# 174
  • Мнения: 3
az pak da si pitam 4e otgovor ne polu4ih nqkoi 6te kaje li sutrin kato stane dali o6te ima obem ili kosata e spleskana i se nalaga poftorno slagane   
jivo me interesuva za6toto pri pove4eto produkti za obem kato se sabudi6 kosata nqmaa obem

Като живо се интересуваш от обема и ефекта на следващият ден и ефекта на продукта, защо не пишеш на кирилица Simple Smile Малко агресивно подхождаш.

# 175
  • Мнения: 140
izvinqvam se znam kakvi sa pravilata vuv foruma no i az ne sum aktivna v davaneto na mneniq taka 4e pi6a mn rqdko
problema mi e 4e klaviaturata mi e nemska znam 4e gore moje da se nastroi no nqkoi bukvi mi lipsvat i se pritesnqvam 4e ako pi6a na kirilca 6te trqbva da pi6a kato purvoklasnik a sled tova 6te se nameri nqkoq druga devoika koqto da mi dava akul po pravopis
 Peace o6te vednuj  se izvinqvam ako nqkoi misli 4e sum podhodila agresivno

# 176
  • Мнения: 595
Бейби, след няколко дни ще ти дам отговор от собствен опит. Чакам си пудрата да ми пристигне.

# 177
  • Мнения: 60
Я да попитам. На каква цена купувате пудрата и съответно някой ако може да каже от къде във Варна. За сега могат да ми я поръчат в Хубава Жена във Варна на цена 28 лв., но ми се струва, че някой спомена че е купувал на цена 24 лв.
Здравейте, да има я и за 24лв. ТУК   

# 178
  • Варна
  • Мнения: 315
Да, но от този сайт пък трябва да си платя доставката. Интересува, ако има от къде да си я взема под 28 лв. от Варна, София или Бургас. Hug

# 179
  • Мнения: 89
Здравейте  bouquet  Да ви се похваля,че и аз се сдобих със солничката,купих я от ebay.По принцип си правя обем с вафличките и да ви кажа честно-според мен -не мисля,4е пудрата може да ги замести.Може и аз да не съм я използвала правилно де-гледах да не слагам много.Надявам се да е така,4е ми писна от тях ooooh!Ако някой има други впе4атления,да каже Wink

Общи условия

Активация на акаунт